Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків вин просто взяв и почав дьоргати! сказав що треба видкривати!(бильше не дозволю руки пхати. я думала що вин просто подивитись а не таке робити.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Мдя, у всьому світі це вважається за варварство, в наших постсовків - в порядкє вєщєй! І що тут скажеш? А головне, як захочеш рот відкрити - зразу " мамочка, хто тут лікар - я чи ви?"
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків А чия дитина? Лікаря? Я з дверей хірурга попереджала, що ми вкурсі що в нас фімоз і що маніпуляції будь-які забороняю. Хтось починав повчати, хтось погоджувався, а одна дохтор наїхала що я безвідповідальна. Але ніхто не ліз і не цапав.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Вони інколи такі наглючі бувають... Коли малому було 3 місяці, були на огляді в хірурга. Ну лікар каже, що вуздечка язика трошки короткувата, я помахала головою, лікар каже зачекати хвилю...приходить зі скалпелем!!! Я була просто в шоці. По-перше не очікувала, що такі маніпуляції робляться отак в поліклініці під час огляду, а по-друге я не збиралась дитині нічого підрізати наразі. Ясно, що я не дала нічого дитині робити. Але то так собі без всякого попереждення, без пояснення, пішов взяв скальпель...ппц просто...
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків таке можна і вдома зробити в перші дні малих, ну але хто наважиться)) потім дійсно лікар. ну а по темі, якщо так швидко відкрили - там же ж точно щось порушили, чи не буде потім спайок і тд?
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Якщо я правильно розумію до 5-6 років можна говорити про фізіологічний фімоз, за яким просто треба спостерігати, слідкувати, щоб не було накопичень і почервонінь. Правильно? Ми, на щастя, не потрапляли до ненормальних хірургів, та й тим більше я би не дала дитині щось там відкривати-відривати. Зараз ми тільки в цілях профілактики і гігієни під час купання трішки відтягуєм шкірочку, голівка, звичайно, ще зовсім не оголюється, тільки чуть показується. це ж нормально? тому нічого і не чіпаєм.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків не треба кидати тапками в мене, итак почуваюсь мачухою! все видбулось настильки швидко що я й не встигла зреагувати! перший раз так оглядав...((( що тепер робити?
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Раз вже відкрив, то я б радила після (під час) купання кожного разу відкривати щоб не було спайок, відваром з ромашки промивати,бо якщо просто не будете нічого робити, то воно знову зростеться. А коли пройде трохи часу і все там заживе, то вже можна буде і раз в тиждень відкривати.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Там жива черга, чи по запису? В мого старшого ще голівка не повністю відкривається. В квітні 4 рочки. Потрібно іти до лікаря?
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Ні, ну, я то розумію.)) Мала на увазі чи то є якийсь показник відхилення, чи потрібна консультація спеціаліста? бо чесно кажучи теж не надто хочеться щоб дитині туди хтось лазив, але і пропустити можливу проблему боюсь.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Я мала на увазі, що в даному питанні думки мамочок роздвоюються. Одні вважають, що якщо нічого не турбує і не болить, то краще туди не лізти і нічого не робити. Інші - навпаки. Проконсультуватися в лікаря можете, а чи відкривати- мусите вирішити самі. Та й лікарі теж можуть по різному радити. Один може сказати, щоб відкрити, а інший скаже- не рухати. Тому я й сказала, що це вже вам вирішувати. Мого малого меншого нічого не турбувало але я вирішила, що краще все зробити, поки ще маленький (можете тут в темі почитати, я проце писала раніше http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1300805&postcount=100), щоб потім не прийшлось йому ходити по лікарях в підлітковому або дорослому віці.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Показник відхилення відрізняється в залежності від позиції лікаря і коливається від одного до пятнадцяти років))) Оттакто. Ми вирішили для себе вирішувати проблеми по мірі їх поступлення.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Та власне... Я чогось так того боюсь, щоб там щось малому дерли/відтягували. Він так хвилюється за своє "хазяйство")) і тільки мені туди дозволяє лізти, більше нікому. Уявляю який би то для нього був стрес. Ну, але то таке, як конче треба, то треба... ---------- Додано в 12:45 ---------- Попередній допис був написаний в 12:43 ---------- Тут не зрозуміла.)
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Вам хотіли сказати, що до 15 років все може пройти само по собі. Але може і не пройти. То вже моя думка. Дуже багато начиталь тої інформації на різних форумах медичних.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Що саме? Діапазон віку? Є лікарі які вважають що гормони що виділяються в хлопчиків під час статевого дозрівання впливають на виведення голівки. І тут дівчата писали що так і є з слів їх чоловіків, мами яких ніколи туди не лазили і поняття не мали що там має чи не має вилазити. Тай в лікарів то новшевство з мусовим виведенням зявилось відносно недавно. Раніше такого не робили. По логіці тож ціле покоління малоб вирости з зрощеними пісюнами.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків то не до вас, то до лікарів головне знати НАЗАВЖДИ - лікаря дотошно випитувати ШО буде робити і не спішити з НЕ наглими маніпуляціями
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків тепер - так, щоб не утворився саме той "поганий", спайковий фімоз, який сам не минає