Відповідь: Розповіді про пологи Да, реально я теж в шоці. Навіть собі не уявляю в якому шоці була б я на Вашому місці. Але у мене двічі було довго- предовго. Другий раз всі пишуть, що має бути легше, але мале як засіло. Хоч лікарі кажуть, що я помилилася, але родила я на 43 тижні. Два тижні потовклася в патології без результатно. Потім перевели без схваток у родзал. Акушерка каже до мене: чого прийшла раз немає схваток. А потім як накололи. За першим разом не взяло, аж за третім набором уколів поперло. На перших пологах я терпіла, бо встидалася кричати чи плакати. А тут такі ті штучні схватки болючі були, що я вила "як вовк на звізди". Далі вкололи наркотик і я майже вирубалася. Дякувати Богу, хоч потуги пройшли швидше. після своїх екстрасхваток я вже не чула розривів. а те, що шили по живому - це взагалі була байка. Головне, що всі щасливі народженню наших сонечок!
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Моя подруга 40, народжувала сама, також про КР мова не йшла. Ну і про больові відчуття при переймах. Перші пологи стимульовані, біль жахлива, але я вже в пологовий приїхала з болючими переймами. Другі- пробили води, перейми пішли самі, наростаюча біль, нічого не кололи, пологи були набагато легші і швидші. На треті пологи приїхала сама за кермом о 8 годині, перейм не відчувала зовсім, лише спина трохи тягнула. Лікар зразу мене в родзал і на крісло. Три потуги і о 9 годині я народила) Я була така шокована, що все так легко пройшло, що не було якогось такого задоволення від виконаної роботи. Я досі не розумію чому так сталось, адже в мене досить низький больовий поріг і біль я дуже відчуваю, можна сказати, що я нетерпляча до болю. Але я не відчула нічого, лише чула, як натягувалась тканина, коли дитина виходила, трохи попекло, але перейми були безболісні.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) я вище писала- причиною КР це стало не в нас, КР був у Кракові. У нас вона першу дитину народжувала з приблизно такою ж прибавкою, лиш без набряків і сама . ---------- Додано в 02:58 ---------- Попередній допис був написаний в 02:54 ---------- 40 кілограм набрала?:eek: а ознаки переносу були чи ні? Бо обидва моїх племінники роджені в повні 41, то один реально не виявився переношений, а от в другого є ознаки переносу.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Згадую свої перші П. Останні дні я вже не могла ходити на великі дистанції, тобто я вже не ходила гуляти, після таких прогулянок був сильний тиск на промежину. Але день перед самими пологами я ще мала купу гостей, святкували ДН чоловіка, сама все готувала і ще прибирала. В той день відійшла пробка На наступний день набрала собі ванну такої досить гарячої води( тормознула я на рахунок того купання, визнаю), вимокла там і вже по купанню відійшли води Перейми почались не одразу, я ще встигла висушити волосся, одягнутись, викликати маму з чоловіком і ми поїхали в ПБ. Перейми були одразу з інтервалом по 3-4хв. тривалість навіть не 30 с. тобто я все ніяк не могла зрозуміти чому так швидко відпускає і майже не боляче, бо все чекала що болить в рази більше як на М, а підчас М мала страшні болі.... Я так і не дочекалась тих болючих перейм, не пам"ятаю коли саме почався той потужний період, але він тривав довше ніж би мав бути(так лікар пояснив), через двійне обвиття пуповиною дитинка при потугах йшла на вихід, а пупоинка потім затягувала його назад.. Як би не це, я б народила ще швидше. В ПБ приїхала з повним відкиттям.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Я так зрозуміла швидка вже всі маніпуляції з пуповинкою робила? А що робити коли дитинка має обвиття, в який момент ті петлі знімати і як знати чи воно є? Питання до "домашніх" і Сніжна І як правильно перерізати пуповинку не маючи тих всіх зажимів-прищепок і т.д. ?
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) як правило, після народження голівки є якась "зупинка", підчас якої акушерка, інший помічник або і сама роділля можуть намацати на шийці дитини пуповинку і, підклавши палець, акуратно зняти обвиття. Деколи це буває і не потрібно, бо довжина пуповини достатня, щоб дитина в тому обвитті народилась. В нас Сюзі народила вдома з потрійним (якщо не помиляюсь) обвиттям. Зняв чоловік. Я навіть не знаю, чи в нашої Вірусі обвиття було, бо сам вихід її на світ був без повороту і дуже швидко. Пуповина була довга та взяти і перерізати. Плацента вийде, погодувати лялю, відпочити, або навіть і поспати на тій пуповині (плацента в мисочці). Нам просто було незручно з тими мисочками, ляля махала лапками і викручувалась, пуповину смикала, мисочка заважала... і тому ми перерізали. А взагалі я планувала хоч би пару годин на пуповині потримати. Можливо, з наступною дитинкою так зроблю
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Думаю, те що описувала сніжна було гестозом, там ще про високий тиск здається мова була.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Ага, зрозуміло. Читала що у воді це легше зробити. А під час народження голівки чоловік якось може допомогти, ну типу поправити чи якось підтягнути промежину? Тобто дати відпульсувати пуповині? А в якому саме місці перерізати, при самому животику чи треба відступити пару см? А ниточкою нічого підв"язувати перед відрізанням не треба. Бо бачила на відео як це в ПБ роблять, перед відрізанням ставлять прищепку а потім за нею ріжуть. І можна різати звичайними ножицями?
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) пуповинку обрізали самі ножем але обрізали за довгу. Лікар зі швидкої казав що на наступний раз ріжте 10 см )) пуповину так і не вкоротили, зараз вона "пахне" не дуже... вже чекаємо коли відпаде. Відпадає сама чи її треба "відкручувати" підкажіть хто знає що з нею робити? Бо з ПБ вже всі без пеповини виходять здається... Нам ще порадили купити зажим для пуповини за 6 грн - є в аптеці на джамбула. класна штука) як би знали що пригодиться обовязково купили б.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) А як саме, коли і чим відсмоктувати рідину з носика і ротика дитинки, в якому положенні пупсіка це краще робити?
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) в теорії - може. На практиці - не знаю, як би він встиг. багато що в потужному періоді регулюється позою жінки. Як найзручніше - так і найбезпечніше. обов'язково пару см відступити не чіпати, стежити, щоб підгузнички не натирали. можна і кухонним ножем ---------- Додано в 13:33 ---------- Попередній допис був написаний в 13:31 ---------- нам того робити не довелося, але я мала про всяк випадок 250-мл спринцівку. А взагалі мама може і ротом відсмоктати слиз з дзьобика дитинки, якщо почує хлюпання при диханні.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Що ще потрібно знати власне по дитинці? І дайте ще щось почитати по-суті про ДП. На всі решта маніпуляції з мамою потрібно викликати швидку, всякі розриви-тріщини якщо вони є?
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) у мене бути тріщинки поверхневі, маніпуляцій ніяких з ними не робити, і за 5 днів я про них забула. "швидку" викликають зокрема і для свідчення факту народження. про домашні пологи - найкраще читати розповіді. а що ще знати про дитинку... ну у Вас же друга ляля вже Ви все знєте
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) А, ну про прикладання,купання і одягання я то знаю Мене цікавить що ще треба знати саме в процесі народження, можливо є ще якісь важливі нюанси? йду шукати "домашні" розповіді
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Нашій слиз відсмоктував чоловік (під наглядом акушерки), коли її виложили на мене. Купляли спеціально дитячу клізмочку для цього. Дитинка приклалась ще в ванній, за трошки я народила плаценту, потім дитинку перенесли на диван. Вони собі там з татом знайомились. Я помилась, мені зашили розрив і аж тоді перерізали пуповину. Не знаю чи було б зручно годувати з тим банячком з плацентою. Перерізали звичайними ножицями (але шоб не були тупі, бо вона досить пружна), перевязали вишивальною ниткою дмс. ---------- Додано в 14:34 ---------- Попередній допис був написаний в 14:31 ---------- Єдиний момент, який я профукала -це оте перше двогодинне лежання на мамі. Бо мене прийшлось шити, а викласти на чоловіка я тоді не сообразила. Отак вона лежала закутана в чоловікову футболку поруч в гніздечку. Я вже як аналізувала то все то собі нагадала
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) про тиск мови не було, бо його не було . Були набряки і збільшення ваги, що саме по собі може вважатися одним із супутників гестозу ( не обов язково, бо далі має це підтверджуватися і іншими ознаками. Крім того, має значення характер набряків- при гестозі вони йдуть "згори", а не "знизу") ні, я тут не порадник . Я ж не домашник і не акушер. Краще домашників вам про домашні ніхто не розповість . В пологовому за цим слідкує акушер- і за кольором петель пуповини ( тобто чи не перетискається), і за ступінню натяжіння ( чи не закоротка) і т.п. ---------- Додано в 13:41 ---------- Попередній допис був написаний в 13:39 ---------- не обов язково. Кому не встигають "відкрутити" "добрі" неонатологи, той так і йде додому із зажимчиком.Хоча в основному відкручують ---------- Додано в 13:43 ---------- Попередній допис був написаний в 13:41 ---------- упс, коли вона вже "пахне" , то треба дивитися щоб через пупочне кільце інфікування потім не пішло.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Нам цього в ПБ з Данилком не робили - сказали, що тепер це вже не роблять по новому протоколу.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Справа в тому, що в мене був плід низько протягом всієї вагітності. Десь на 38 тижні я вже ходила і прямо живіт тримала. Пішля до лікарки, а вона мені каже що треба магне В6 попити. Я вже мала досвід з тим магне з першої вагітності. Так ні - випила і то багатенько. От і закріпила плід надійно. Ознаки переносу в малечі були по довгих нігтиках і змозщеній шкірці. Решта все ніби нормально. Але я на 100% впевнена щодо переносу. Знайте, як кажуть "мене тоді вдома не було" від коли лікарі рахують. А в нас сімї мала місце втрата дорогої людини. Тож після цього випадку мені точно не до любові було. Правду кажуть, що одного Бог забирає, а взамін дає нове життя, якого не сподівалися. Якби не малеча, в мене б до цього часу була депресія.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Як вам написали - варто читати розповіді Також вартує знати про реанімацію новородженного в домашніх умовах (не накручувати, що це буде потрібно, але все ж почитати варто!) в ЖЖ є спільнота СолоРоди, вона закрита - треба вступати за рекомендацією від двох учасників і короткою розповіддю про себе.