Обговорюємо пологи (2)

Discussion in 'Пузата хата' started by Liliyah Romanova, Jan 22, 2013.

  1. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Я не писала про "нашкодити", а змінити. Як мінімум, порушується психологічний комфорт жінки, а це впливає на хід пологів.
    І я теж та більшість, яка чотири рази народжувала в ПБ нормально, навіть дуже добре, але то не є те, до чого варто прагнути. Ну і моя думка, успіх пологів на 95 відсотків залежить від психічного стану жінки, і на 5 - від фізичного ( вузький таз, великий плід).
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене стимульовані були вже потуги. З неврологією все гуд, тільки розмасажовувала нашу гусячу лапку, але то родова проблема була, а не від стимуляції. А от молока в мене був вагон. На початках трошка підціджувала. Тріщини дістала через сильно набряклі ореоли і дитина не монла нормально взяти грудь. Лактостаз заробила вже пізніше і через свою дурість. І мала в мене застрягла в тазі, але нічо витужила сама, просто трошка поміняла кут тазу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. SoloZiLvova

    SoloZiLvova Well-Known Member

    То Ви про пологові пологи. Домашників на посиденьках не багато. Але домашні пологи з вузькими тазами нівіть тут описані не раз :) Не пам'ятаб як нік писався, пошукаю потім спеціально : пологи Цлезінської, @viktoria може ще хтось був - там точно мініатюрні мами і великі малюки по 4,5 кг і більше :) Всі пологи успішні. А взагалі вузький таз то таке як плоский міхур. Термін навіяний веденням пологів у лікарні. Якщо чесно з так званим вузьким тазом народжують ну може трохи довше, й то не завжди - тут грає роль еласьичність тканин. І в жінок вона зазвичай зі запасом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    стимуляція веде до короткотермінової гіпоксії плода. Кожна перейма- це послаблення постачання кисню до дитини. При стимульованих пологах, коли перейми йдуть дуже активно і практично нон-стоп, матка скорочується особливо сильно.І дитинка регулярно в стані "недопостачання". Якщо додати до цього, що при стимуляції показано застосування ще специфічних анальгетиків ( того ж промедолу чи ін), які проникають до дитини- відповідь очевидна. Стимульовані пологи підвищують ризик неврологічних проблем. Підвищений ВЧТ у немовлят, тремор, зниження або збільшення м язового тонусу, синдром гіперактивності- це все частіше спостерігаєься власне у стимульованих діток.
     
    • Інформативно Інформативно x 9
    • Подобається Подобається x 2
  5. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    я от схильна до думки, що якщо і є таке поняття як вузький таз, то це тре розглядати не єдино його, а в сукупності з розміром голівки. Бо те що по-книжному означає вузький не обов'язково закінчиться КР, бо голівка може вирости якраз такого розміру, шо прекрасно пройде там. А от що голівка може бути завелика (не тільки для "вузькотазових") - от в оце я більше вірю.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Я теж з цим згідна. Але якщо подумати, якщо у жінки малий внтутрішній таз? А в акушерстві важливий саме він. Бо буває зовні доволі крупна жінка навіть може мати вузькуватий внутрішній таз, і ще якщо дитина величенька, то це таки небезпечно для ДП. І про стимуляцію: я не схвалюю втручання якщо процес пологів нормально почався, запустився і йде своїм ходом. Але буває що потрібно викликати пологи якщо жінка нвдто довго переношує вагітність (точні терміни не знаю), але відомо, що в такому випадку пологи потрібно якось викликати.
     
    Last edited: Sep 25, 2015
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    @Supernatural тут знову ж не в самому терміні діло, а в стані дитинки на той термін. якщо є 43 тиждень, то не обов'язково означає, що дитинка вже переношена і конче тре її звідтам випрошувати. І мабуть не тільки дитинки, а і плаценти. Ну і тут сприяє ще рахування акушерських і справжніх тижнів, час зачаття на який може вплинути пізня овуляція...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    хто бачив @Suzi - двоє домашніх діток добряче за 4 кг
    "Мініатюрні" - поняття "растяжимоє", але от власне Світлана-Сюзі такого "модельного" типу зовнішності, якому при постановці на облік в ЖК зазвичай ставлять "вузький таз" по юзерпіку :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ми всі заручники пологових будинків, рідко хто зможе піти на ДОМАШНІ ПОЛОГИ, і на це впливають багато факторів, про які неодноразово тут описувалося, але все рівно скільки поколінь вже народжено- в кожного своя історія, бо таїнство народження і наші випробовування лиш в кожного свої неповторні, які ми мабуть заслужили і повинні прийняти їх, бо все рівно коли в тебе зявляється маленьке, незахищине тільце, забуваєш про все на світі і починається новий, невідомий і прекрасний період життя.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Креативно Креативно x 1
  10. SoloZiLvova

    SoloZiLvova Well-Known Member

    Та всяке буває - хто сперичається. Просто далеко не кожного разу ці виходження за рамки потребують втручань. А лікарські рамки настількі вузькі що поза ними опиняється абсолютна більшість пологів. Не знаю чому так є - це питання напевне філософське. Але так є. Ну занадто вузькі рамки для пологів, якщо визначати їх лише за допомогою голої та ще й лікарняної (!) статистики. Тут згадується мені анекдот мого університетського викладача з вищої математики:
    "Якщо ваша голова в п'єці а ноги в морозилці, то середньостатистично вам тепло" :D
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Це якраз приклад, коли у зовні мініатюрних жінок достатньо великий внутрішній таз. Те що в ЖК їм таке кажуть то скоріше їх некомпетентність.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Suzi

    Suzi Moderator Staff Member

    А як то Ви бачите? По аватарці чи по каві?
     
    • Подобається x 5
    • Смішно x 5
    • Зе бест! x 2
    • Погоджуюся x 1
    • Оптимістично x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 6
    • Смішно Смішно x 4
  14. SoloZiLvova

    SoloZiLvova Well-Known Member

    О, знайшла розповідь Тані про другі домашні Розповіді про пологи
    Про таз вона там ніц не писала (ні про свій ні про Сюзин :)) То я пам'ятаю з наших приватних розмов. На скільки пригадую, їй ставили такий діагноз перед попередніми пологами, які відбулися в лікарні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Чи навпаки?
    То дуже загально все сказано. А щось конкретне сказати можете? Коли почалися пологи, як то "пробувалось" народити, які втручання лікаря були ще до КР? Ато складається враження, що ви самі себе і ще когось хочете переконати в своїй правоті і дурості домашників. Бо якраз останні все добре обдумають, перш ніж зважитися на такий крок, і інформації прочитано в десятки разів більше, ніж жінками, що йдуть просто в пологовий до класного лікаря, який вродить замість них.
    Та ну. Що в тих більшості пологах нормального? Що жива жінка і дитина?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    теж ,як і в мене, величенька дівчинка вилетіла з мами за одну потугу і без повороту :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Suzi

    Suzi Moderator Staff Member

    Оце я могла б написати про маніпуляції :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

  19. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    У мене пологи були стимульовані, бо води відійшли, а схваток не було зовсім. І таки так - малий мав гіпертонус м'язів, тремор. Призначали декілька уколів магнезії йому. Я аж тепер змогла пов'язати ці два явища: стимуляцію пологів і неврологічні проблеми в дитини. Тоді ніхто подібного не зауважував мені. Ну, слава Богу, що ці наслідки минули благополучно. Ну і ще справді можу сказати, що дитина перші місяці була досить неспокійна, часто прокидалася.

    От вже зі страхом думаю, як то все буде цього разу. На домашні пологи я не відважусь однозначно (я собі в тому плані не довіряю і своїм силам, але відверто захоплююсь цілеспрямованими свідомами форумлянками, які це змогли!), а от щоб в пологовому все пройшло якнайліпше для дитини і для мене - буду молитись і читати відповідну літературу, щоб хоч розуміти що й до чого відбувається.
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    діти в принципі різні, і свій "характер" мають з перших днів. Наскільки пригадую, народжена вдома Мелася, доця @StarKa, - була досить неспокійна в перші місяці. Моя Віруся також досить непросто встановлювала режим для, засинала на ніч дуже пізно і мала чуйний сон. Тому навіть "абсолютно нехімічні" м'які пологи теж не є запорукою флегматичного міцно сплячого немовлястика.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1