Так @Suzi , в неї на прийомі була жінка і та детально розповідала про все, і от про плаценту . Саме ради неї Валяєва їхала на Балі . Вони плаценту кладуть в мисочку і ставлять десь високо , а тоді мама з дитинкою собі лежать відпочивають .
Це не правда в плаценті при народженні дитини лишається 1/5 крові і за першу хвилину до дитини повертається 50 % за три хвилини 90% крові дитини. Я потім в Одена найду.
@Markkomp , може бути і ваша правда . Але мені шо Оден що оця Робін . Я ніколи не читала Одена . Для мене це інформація і цілком не погана.
Оден спирається на рандомізовані дослідження а не тільки на свій досвід для мене це вагома перевага. Просто такі заявки нівелюють досвід жінок, і змушують сприймати власний досвід як не достатньо добрий, а це погано.
я ще вклинюсь з фізикою. Неважливо де дитина вище-нижче плаценти. Поки пуповина пульсує, кров іде до дитини. Судини це не просто трубочки - там є клапани. Ну і за такою логікою (що плацента має бути вище) в людини серце би мало бути на маківці. @Markkomp @zetta @Suzi
Я думала над тим, @Orman . Спитаю в Валяєвоі чи шось таке було на практиці і що вона про це думає. @Markkomp , мій досвід ніяк не знівелювався , ні страху ні сумнівів , п'ять років минуло а так ніби вчора .
Те що мені відповіли : пологи у Робін коштують 3000$, вона просто якась магнетична людина , дійсно таке практикує але то чогось нікого не дивує і не напрягає що на якийсь час піднімають плаценту . Пологи в іі клініці коштують - хто скільки може віддячитись а також акушерки з клініки приїздять додому і приймають пологи . Сама ж Робін радить пуповину не перерізати а чекати поки та відвалиться , десь на 4й день . А от доктор медичних наук Макаров пояснює це так : Сразу после рождения ребенка если пуповина не пережата, и он располагается ниже уровня матери, то происходит обратное "вливание" 60-80 мл крови из плаценты к плоду. В этой связи пуповину при нормальных родах и удовлетворительном состоянии новорожденного не следует пересекать, а только после прекращения пульсации сосудов. При этом пока пуповина не пересечена, ребенка нельзя поднимать выше плоскости родильного стола, иначе возникает обратный отток крови от новорожденного к плаценте. После рождения ребенка начинается третий период родов - последовый. MEDISON.RU - О том, как должны проходить нормальные роды Я не знаю чи це хтось досліджував .
Пережатие пуповины: памятник акушерской глупости :: Хилари Батлер — Прививки: факты и мнения — Прививки про те що писала @Orman --- дописи об"єднано, May 22, 2016 --- The Placenta: essential resuscitation equipment ось тут теж багато цікавого. А як що уважно прочитати професора то получається що немає можливості не перетискати пуповину , бо плацента може народжуватись і 30хв (згідно протоколу) і 2 і 4 години ,що тоді дитину в тазік на підлогу ставити? я знаю що в російському протоколі від 2011 року цей брєд написан, але слава Богу навіть наші лікарі вже таку нісенітницю не городять в більшості.
Раннее выкладывание младенца с непережатой пуповиной на живот матери – не снижает объем плацентарной трансфузии. тут є посилання на джерело
Думки різняться у всіх,в нас нема проблем з гемоглобіном ні в кого. Абсолютно згідна з тим що плацента родиться не завжди швидко . А про протокол він хоч і є але його ніхто не дотримується . Добре хоч не моментально відрізають пуповину а дають пару хв , ну і мами перебувають з дітками весь час , порівняно з Укр. пологовими в рос то почалось не давно , але то не всім мамам подобається .
Та Росія то таке ,( добре хоч відмову від прививок можна писати на відміну від цивілізованих країн) . Я про те що є прихильники тої теорії про яку я писала вище , навіть там на Балі . Я ше десь таке чула про іншу країну . І є люди які намагаються ж то все так і робити. Бачила ше таку штуку : люди летять бо зна куди , до якихось шаманів чи як іх назвати, проводять ритуали для посилення енергетики дитини ( тут в мене шок) . І за так званими природніми пологами. В жінки 42 тиждень і ій розказують що дитина засиділася , треба стимулювати. Жінка розчарована , але все проплачено і вона просто в іх лапах . І тут же ій пояснюють що як не буде діяльності відправлять на кесарево в лікарню . Дивуюсь людям . Все те саме безкоштовно в любій місцевій лікарні .... А ну нема шамана правда .
Я поважаю будь який вибір жінки, вона має право з власним тілом і з власною дитиною робити що вважає за потрібне. А ось лікар чи будь який інший спеціаліст має нести відповідальність за свої слова і дії. Хоча чесно теж не розумію потреби кудись летіти і шукати чарівника з чар зіллям
Ось з цієї статті уривок : Согласно Гассельхорст (Hasselhorst) и др. (1938), 51–78 % плацентарной крови передается за одну минуту и 79–82 % — в течение пяти минут. Однако Нельсон (Nelson) (1975) в "Неонатологии" говорит, что лишь 15–20 мл крови переливается в течение трех минут. Ребенок, которого родила мать в положении на корточках, и которого приняли в теплое полотенце, если он находится ниже матки, завершает этот процесс в течение трех минут. Стандартная горизонтальная больничная "норма" заметно замедляет этот процесс передачи крови. Взятие ребенка на грудь матери сразу же замедляет этот процесс еще больше. Тепер мені зрозуміло чого та Робін рекомендує часто позу лотоса і схожі на неї . для мене теж це була найзручніша ( але про відтік крові і тд я не знала , бо теж вважаю що достатньо не перерізати нічого відразу ) --- дописи об"єднано, May 22, 2016 --- От пишу і розумію чого летять до тієї Робін . За тишиною і тікають від родичів і системи .
се є "обратка". Нє, ну це реальний брєд. та Балі, то не рай. замедляет - не значить, що тече в іншу сторону. Тому в людей і варикоз на ногах найчастіше. Звідти кров вверх качати повільніше, але вона ж в шкарпетки не стікає. І як нікуди не спішити (ну бо нашо) і на грудях можна перечекати відпульсування. Але думка про "обратку" живе і процвітає. Я на днях на форумі американському читала - жінка просила щоб зразу не перерізали, то їй теж казали, що воно корисне тільки коли дитина нижче плаценти, а це відповідно відтягує момент шкіра-до-шкіри, який є важливішим (ну це лікарка так думає).
Мені досі з двох моїх домашніх пологів цікавить питання пуповини - я не памятаю її пульсуючою. Чи тому, що швидко відпульсувала, чи інша якась причина.
@Orman , і не одна лікарка в так думає . на одному з вище перечислених сайтів є протоколи канадських клінік як вони з тою пуповиною то так то сяк приймали рішення .
Як щоб була потреба тримати плаценту вище дитини , то цей механізм був би придуманий природою і тоді б перша народжувалась плацента, або ми народжували стоячи на голові. ссавці зазвичай народжують вертикально або навколішки, після народження вилизують і обіймають своїх дітей і ні хто не думає як правильно тримати.