Відповідь: Молочні зубчики Спробуйте може після кожного годування обліпиховою олійкою змазувати. Вона не шкідлива і з блискавичною швидкістю заживляє ранки в роті.
Відповідь: Молочні зубчики В Левчика почав хитатися перший зубчик, чомусь знизу. Чи може від того бути температура? Бо добу має 37 з хвостиком, і більше нічого.
Відповідь: Молочні зубчики То знизу й випадають перші... Щоб т-ра від того, то навряд чи... а може й реакція, бо новий вже підпирає..
Відповідь: Молочні зубчики Нашій дитині вже майже 10 років, а вилетіло лише 4 молочні зубчики - решта всі стоять. Зараз хитається 5 зубчик, докучає йому їсти, а записатися до нашого лікаря можна лише на наступну п"ятницю - це довго, до іншого лікаря йти не хочу. Малий каже, що сам вирве, але не знає з якого боку краще підступитися. Про нитку до дверей думати страшно, мені здається, що легше пальцями Хто як рвав, порадьте
Відповідь: Молочні зубчики першими вилітають нижні різці. І якраз вік саме той. Але Т не мало би бути
Відповідь: Молочні зубчики І прорізаються вони по-різному, в кого в 5 міс., в кого в рік.... так само й випадають. У мого малого, вже ближче до 11 років, випало 8, 9-ий хитається. Перший і другий зуб йому вирвав мій тато, ниткою. Дьорнув, син навіть не спам'ятався.. Решту він вже сам собі рвав руками. Його "мучило", все ліз туда руками, розхитував-розхитував, що зуб в руках лишався.
Відповідь: Молочні зубчики нам теж майже 10 і змінено 9 зубів. зараз хитається 10 ( верхня 4-ка) і навіть розкололася,але ще не вилітає. проте самостійно я не ризикую її видаляти.Хіба стоматологічно. Але тяжко собі уявляю і процес видалення. А нижні малий язиком весь час розхитував собі сам, а коли вони вже на "волосинці" трималися- сам собі відкручував ( мені не давав) ---------- Додано в 17:41 ---------- Попередній допис був написаний в 17:40 ---------- точно. У нас перші два прорізалися у 4 місяці. І вилетіли вони у 5 років. Потім був довший час затишшя.
Відповідь: Молочні зубчики В Ромчика на пятірці дирочка. Стоматолог сказала, що потрібно пломбувати і робитимуть анастезію. Якщо він в мене мав значну харчову алергію то яка вірогідність того, що на анестетик теж алергуватиме? Не хочеться таскати його ще на здачу аналізів на алергопроби.
Відповідь: Молочні зубчики А то обов'язково робити анестезію? Ми лікували дві шістірки, то Христя казала, що було лише неприємно від холоду, але не боліло. Малий не дасть полікувати без знеболення? Надіслано від мого GT-P5210, використовуючи Tapatalk
Відповідь: Молочні зубчики а чому наполягають на анестезії? Дуже глибока дірочка і зубчик вже турбує?Ми пломбували усі чотири 5 -ки без анестезії. Лікар навіть не пропонувала . До речі, передні постійні теж лікувалися тоді ж. І теж без анестезії.
Відповідь: Молочні зубчики нам Тарас в такому випадку відкривав зуб. клав ліки на тиждень і тоді вже спокійно і без анестезії і нерв видаляв, і пломбував ( перед тим перевіряв на чутливість після дії ліків, казав, що якщо ще буде досить відчутно- залишить ще на тиждень. І тоді вже нерв буде видаляти). А інша лікар вже пломбувала решту- і теж без анестезії.
Відповідь: Молочні зубчики Потребую поради. Є в нас дірочка, давно. Почали підпухати ясна над тим зубом. Пішли до стоматолога. Вона нам збільшила, розширила ту дирочку, щоб мати можливість все забрати і вирішили ставити пломбу. Щоб її поставити треба полоскати, щоб очистилось все і не назбирувався гній. Полощимо ми содою вже котрий день і далі там наростає гній. Така добряча гуля над зубом. Я вже не на жарт перелякана. Боюсь щоб інфекція не пішла далі. Маєм ще один таке ніби гнійник над переднім зубчиком, який зявився давно і час від часу дає про себе знати. Що робити? Лікарка лише радить полоскати содою. Може можна ще чимось пробувати полоскати, більш ефективним?
Відповідь: Молочні зубчики консультуватися з іншим лікарем. Постійне джерело гною у роті і він далі назбирується. Значить одним полосканням тут не зарадиш. Сода просто має "розм якшуючу" дію на тканини ( ясна). Тобто мала би просто створити фон, сприятливий для відходження гною. Але, мабуть, і дитинка не може ще так добре виполокати, як дорослий+антисептичного більше нічого не додається. От що призначають, коли у дорослого виникає гранульомне запалення ( по суті, теж мішечок з гноєм у яснах). Спочатку- полоскання двома різними розчинами: содою ( для пом якшення) + одразу антисептиком . Якщо це не дає ефекту- тоді призначаються антибіотики. Якщо вже це не дає ефекту- хірургічне втручання. Звісно, що до діток в силу віку застосовуються свої засоби. Але суть у тому, що якщо бачите, що полоскання нічого не дають, гній і далі з являється, а лікар розводить руками- консультуйтеся ще в іншого.
Відповідь: Молочні зубчики Христуся, теж раджу консультуватись з іншим лікарем та лікувати ті зубчики. Бо цей гній може руйнувати завдатки постійних зубів. Я так розумію, що полоскання-це тимчасова процедура, щоб дати можливість вийти гною, а тоді вже можна буде лікувати. Мені стоматолог радив полокати розчином соди та солі, казав, що це краще антисептиків. Але ще раз кажу, це перші дії в разі виникнення гною, перед лікуванням.
Відповідь: Молочні зубчики правильно. Бо сода розм якшує, а сіль- є тим самим антисептиком.При гранульомах теж так призначають як перший засіб
Відповідь: Молочні зубчики hrystusja, а як ви полощете - просто набравши в рот розчину? Я промивала шприцем без голки, спочатку зубочисткою прочищала ту дірочку в зубі і шприцем впритул промивала і гній не назбирувався ні разу. Але консультація іншого лікаря вам необхідна.