Ну то ще не довго чекати. В спеку ті торфи не горіли, лише раз, здається, а зараз рагулі палять все підряд, то і торфовище, очевидно, через те загорілося. На варті писало, що зловили мужика, який обочину підпалював, поліцію викликали. Ну нема слів, рагуляка дурнувата, мало того диму у львові? Ну прибирають рагулі слбі поья, а обочину нащо вже чіпати. Вибачте, що трохи не стримуюся, бо аж підкидає мене від того всього. Така пора прекрасна, не гарячо, сонечко, ну тільки б ловити ту теплу погоду, ті пртмінці сонечкп, так нє, воно палить.
Мені чомусь той запах взагалі не нагадує горілий торф, більш схоже на якусь пласмасу, я горілим торфом вже надихалась за останні 2 роки. + скільки їжджу постійно до львова (то вже років 8 буде) у Гамаліївці восени завжди торфовиська горять, бувало таке що навіть машиною важко було проїхати через суцільний дим, але щоб у Львові так смерділо, я пригадати не можу.
Їхала вчора маршруткою біля ц. Анни,смерділо паленою пластмасою і дротами,думали,що маршрутка зайнялась.
Щойно чула по радіо, що через сильний туман (чи дим),через те що горять торфовища, чи поля, на трасі перед с.Грибовичі зіштовхнулось 12 машин, ніхто не постраждав.
Писали на варті про ту аварію: Біля Львова через погану видимість зіткнулися 11 автівок. Фото. Доповнено
Дівчата і хлопці, хто живе на Сихові або просто небайдужий до стану громадського простору, заповніть, будь ласка, опитування: Кінотеатр Довженка та площа: велике опитування
У Львові вже друга дитина з правцем потрапила в реанімацію У Львові вже друга дитина з правцем потрапила в реанімацію Цього разу 5-річну дитину, що захворіла на правець, доставили до Львівської обласної дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» із Городоцького району Про це «Львівській газеті» розповіла головний епідеміолог Львівщини Наталія Тімко. За її словами, хлопчик поранив ногу, ставши на іржавий цвях. Саме через цю рану в організм маленького пацієнта потрапив збудник правця. Стан хворого – середньої важкості. Дитина в реанімації. Хлопчик, на жаль, не мав щеплень, тому й захворів на цю важку інфекційну недугу. Наталія Тімко пропонує організувати екскурсію в лікарню для всіх батьків, які відмовляються від вакцинації. На її думку, вони швидко змінять свою позицію, якщо побачать, на які муки прирікають дітей своїми відмовами. Нагадаємо, нещодавно у Львові виявили правець у 8-річного хлопчика, який поранив палець на нозі, граючись із однолітками в селі. Хлопчик у дуже тяжкому стані, він ще бореться за життя, хоча лікарі не дають жодних втішних прогнозів.
знаєте, то мені виглядає,що зумисно нагнітають,залякують батьків, бо вакцина вже на підході- щоб легше було переконувати. Мабуть,ці випадки з правцем трапляються постійно,але зараз вирішили підігріти ситуацію і використовують такий спосіб переконання батьків.
Недавно почула, що наше сміття вивозять аж в Дніпропетровськ. Я собі уявляю вартість того перевезення. Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
Вивозять? Вже давно хотіла запитати що то у Львові з вивезенням сміття, на вул. Сміливих уже напевно цілий тиждень сміття не вивозили інші смітники по дорозі не зустрічала, але у ФБ читала також що не вивозять сміття...Гора ще та сміття лежить біля баків, про аромат писати не буду.
Може жек за послуги не розраховується? В нас на Мазепи справно вивозять.. ніде куп біля смітників не бачила.
@Hermi ми як були літом в свекрухи, то там капець зі сміттям, мають вивозити раз в тиждень. Люли виставляють з подвір контейнерм і воно таке переповнене стоїть коло кожної хати по кілька тижнів...
Ну, так, його майже і не вивозять. Це ненормально. У Львові біля мене теж купа сміття невивезеного. Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
в нас на Виговського теж напевно тиждень не вивозили((( сморід такий, що неможливо на майданчику перебувати(((((((
У нас теж страшно глянути на ті смітники! І це діти до школи щодня повз них ходять.. Куди дивиться мер? Вул. Льва Толстого Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk