От і ми такі(((( З народження лікуємо аалергії, а в 5,5 напоумили нас здати тест на целіакію і ліктозну недостатність і на маєш пояснення твоїх бід! Тепер би ще навчитися з тим жити так, щоб якого менше дитині відчувати дискомфорт та обмеження. Розкажіть, будь ласка, детальніше як ви харчуєтесь!!!
Для дітей є Кальціум Д, ми його приймали. Тільки я не знаю, чи вам його дозволено і він зараз на перереєстрації. ( якщо б Ви його таки шукали і купили - обов'язково напишіть мені, нам дууууже потрібно).
Розкажу ще своє, бо у нас було і схоже, але не схоже. Отже майже від народження дитина мучилась з животиком - пінистий стілець, коліки, бурчання і все таке. В 6 міс. почали давати креон, так як перед тим вже все інше перепробували, і бектерії, і ще шось було не памятаю вже. Ми були на ГВ від народження, тому нам зразу казали за ЛН. Але я нехотіла відлучати, і пробували різні ферменти, щоб справлятись з тою лактозою, але то помагало лиш на день, а потім все по новій. Так от з 6 міс. на креоні було трохи краще але не настільки . Потім як дитині виповнилося рік і 2 місяці - попали в лікарню з горлом, пролікували антибіотиком, і повернулись додому, Через 5 днів знову в інфекційну вже з ентеровірусом, де знов курс антибіотиків але інших, і повернулись ми додому вже здоровими і всі наші проблеми з животиком на тому й закінчились... ГВ продовжувалось до 2 років й 8 місяців - все було нормально.
у моєї колеги доця має алергію на молочку. ну але морозиво таки вона може з’їсти (хоч після того їй не дуже добре), а всього іншого молочного їй не хочеться. нічого додатково не приймає, звичний раціон.
мусите пекти самі або знайти когось, хто буде пекти за вашими рецептами, це якщо про печиво. замінити у всіх соусах сметану на оливкову олію, та то взагалі міняти рецептуру і звикати до продуктів важко, різні травки вам у поміч, але хоч пів року треба протриматис фініки. вони солодкі, як цукерки, і мигдаль, кеш"ю, насіння льону і сезаму. я виставляяю малому і він тицяє пальцем що сьогодні буде їсти. сезам їсть ложками. то як магній Б6 і кальцій Д3 тільки смачніше, дешевше і натуральніше. добре, кщо буде їсти мед
Моя дочка вроді переросла. Ми були на безлактозній дієті пів року. Купувала їй все безлактозне: молоко, сир, йогурт, кефір. Потім, коли проблеми зі шлунком пройшли, вона почала набирати вагу. Я потихеньку почала вводити страви, в які давала звичайне молоко чи сир. Ну але це не часто і по трошки. Але вона любить пити молоко, то далі беру безлактозне суто для пиття. Наші проблеми не повертаються, ттт, аналізів поки не здавала. Планую весною до Білобородько знов навідатись. То буде рік з початку дієти.
Є в продажу безлактозна молочна продукція, яку можна їсти і на ній готувати молочні страви. В садочку молоковмістні страви дочка не їла, я їй їжу давала з дому. Випічку магазинну не купувала, бо там всюди є молоко. Морозиво купували лише фруктове, або робили вдома. То спочатку важко, бо треба перелаштовуватись, завжди за те молоко пам'ятати, всім нагадувати, щоб нічого забороненого не дали. А потім звикається
Для тих, хто шукає продукти безлактозні. Знайшла в Арсені на Чорновола молоко, йогурт, сир, кефір. Але нам далеко. Зате в нас під хатою є магазинчик продуктовий, то я попросила їх запитати чи постачальники би привозили щось таке. Сьогодні вже привезли і будуть привозити надалі. Дякую всім за поради.
О, і я так зробила, мені теж в магазинчику під будинком те молоко привозять. Сама продавщиня запропонувала --- дописи об"єднано, Jan 26, 2016 --- І ще, хто шукає, сьогодні в Арсені на Науковій теж були: сир, йогурт, кефір. Молока там не буває ніколи. Навіть я просила, щоб возили, то вони відмовились. Зате в Сільпо на Науковій є молоко безлактозне.
Повністю виключили молоко, але кефір, ряжанку і сир домашній (запіканка, сирники), сир твердий даю. В нас за генетичним аналізом повна незасвоюваність лактози. Але на думку гастроентеролога на вироблення ферменту лактази впливає не один ген, тому по одному лише генетичному аналізі на ЛН діагноз не варто ставити. Молочні продукти емпіричним шляхом не повністю виключили з раціону, розладів травлення немає. Періодично даємо ентерожерміну, їсть часто невеликими порціями. Зараз при зрості 128см 20кг, але вона астенічної тілобудови, тому до стандартів не дотягуємо. Крім того маємо ацетонемічний синдром. Доречі, в худеньких дітей маленький запас глікогену, тому при порушенні харчування, банальному ГРЗ може утворюватись ацетон.
Дівчатка, чи обов"язково ЛН супроводжується коліками та поганим почуттям? у нас просто не дуже добрий стілець. час від часу піна. слизь і зелень практично постійно. але дитина не мучиться газиками і тому подібне. наш педіатр припустив, що то може бути ЛН. але я щось читаю симптоми і сумніваюсь.
Хаха. Зранку похвалилась, що давно не мали, а зараз чіткий запах ацетону. Підозрюю, що від кефіру вчорашнього безлактозного, бо все інше харчування без змін. Здайте аналіз. І посидьте на дієті. Я поки годувала, теж відмовлялась від молочного.
Читала, що мамина дієта ніяким чином не впливає на ЛН у дитини. Хоча, можна спробувати. Каки кожного разу мають комочки сироватні такі. Хоча, я іх впринципі нормою вважаю. Ви не давали дитині лактазу в крапельках?
Дівчата, а який аналіз потрібно здати щоб виявити набуту лакт. недостатність? Звичайна копрограма підійде? І в яких лабораторіях львова це можна зробити?
Нам лікар сказала, що такий аналіз робить лише Синево. Копрограми недостатньо. Потрібно здавати генетичний аналіз "ПЛР. Лактозна непереносимість", досить дорогий.
у фб є дуже класна група Безглютенова та безлактозна дієти (Gluten-free & lactose-free). --- дописи об"єднано, Mar 18, 2016 --- це львівська група, там про все що стосується життя з НГ НЛ,