Відповідь: Кредити, депозити, банки... Jalla, навіть якщо є заповіт, вам треба спочатку відкрити спадщину, обовязково до пів року. Якщо ви це зробили, то наразі звернутись в ощадбанк дати туди свідоцтво про смерть, і ваші контакти, щоб вони потім видали вам гроші на поховання, бо наразі їх не дають. А якщо є відкрита спадщина, то ті книжки поки не рухайте, а коли будуть щось давати, тоді оформите на себе, чоловіку і.т.д., бо зараз, щоб їх оформити вам треба буде трохи влетіти в гроші (точно хай скаже юрист, але десь певно до 1000 грн), а чи будуть щось виплачувати з теперішньою ситуацією невідомо. Тому наразі оформляти не вигідно. Якщо є відкрита спадщина то її оформляти можна і через 10 років.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Це потрібно іти до нотаріуса, наскільки я зрозуміла. Так? Я ще ніяких дій, стосовно тих книжок не робила. У нас є один заповіт, де вказано по номерах які книжки баба заповіла мамі, які мені.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Так треба йти до нотаріуса за місцем проживання померлої. До державного. Як мені казали спадщину обовязково відкрити до пів року, бо потім треба буде відкривати через суд. Це незалежить від того чи є заповіт чи нема. Просто коли є заповіт, ви можете майно за заповітом оформляти відразу, а коли нема то чекати треба пів року з дня смерті. Відкрити спадщину зараз певно десь приблизно 600 грн ( можу помилятись). Подумайте чи вам то вигідно. В бабусі були ж не тільки книжки, але і якась хата, клапоть городу. Чи буде вам вигідно їх оформляти? Бо наприклад моя знайома зі села відкрила спадщину на хату - 500 грн, щоб дали документ на вступлення у спадщину - 1900, не знаю чи це все, чи ще щось платила. Але в нашому селі хату більше як за 5000 грн ніхто купляти не буде бо глушина.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Дівчата, потребую поради. Мені потрібно відкрити платіжну картку Приватбанку, найпростішу і безкоштовну, мене не цікавлять кредити, просто потрібно мати можливість перекидати гроші через Приват 24. З усього, що я прочитала, то це картка для виплат або ж універсальна. Я взагалі не розуміюсь в банківській справі і боюсь зробити щось не те Підкажіть, як все це правильно оформити і чи є можливість оминути питання кредитів.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... можна, я коли оформляла (для оплати покупок через нет) то строго сказала без кредитного ліміту. Спочатку не хотіли так ( це було приблизно до року часу тому), потім намагались вмовити, я відмовлялась. Зараз має карточку універсальну. Кілька раз до мене телефонували і пропонували відкрити ліміт : ну хоч на 500 грн, ну тоді 300((
Відповідь: Кредити, депозити, банки... карта для виплат це самий кращий варіант бо універсальна це та сама кредитка
Відповідь: Кредити, депозити, банки... В мене універсальна з нульовим кредитом, пропонували кредит, я ігнорую і просто використовую її для приват24.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Як думаєте чи варто зараз класти гроші на депозитний рахунок в банк, чи краще трохи зачекати поки ситуація в країні трохи стабілізується (але коли то ще буде?)?
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Ви можете покласти кошти на ощадний рахунок, такий, що можна поповняти будь-коли і знімати без часових обмежень. Так, відсоткова ставка нижча, ніж в строковому депозиті, але й ризику практично нема. А коли заощадження в гривні то хоч частково покриється інфляція.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... долари я б не клала в банк. а гривні... хз може краще валюту купити і теж вдома тримати. а то читаю статті експертів і прогнози відносно курсу невтішні. але зараз вже такий курс, шо здається, шо це вже пік і піде на спад, а він росте і росте... може це банки заробляють перед кредитом мвф, який чекають в кінці квітня-на початку травня, шо мав би трохи стабілізувати то всьо діло. а взагалі я в шоці від того шо зараз робиться і страшно думати чим закінчиться...
Відповідь: Кредити, депозити, банки... От власне, що я в розгубленості...купляти долар не вигідно, бо банк бере комісію, якщо купуєте більше, ніж 100 дол., вдома тримати теж не дуже хочеться, але тепер і в банк класти не дуже поспішиш...Точно знаю одне - якщо класти, то точно не в доларах.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... А який то банк так безсоромно бере комісію від 100 дол.? Це крім податку в ПФ, який йде незалежно від суми?
Відповідь: Кредити, депозити, банки... А можете трошки деталізувати, чому саме так думаєте? Я б навпаки тільки долари-єврики-фунтики і ставила. Якщо на довгий термін (від року), то чому б і ні? (Я оптимістка, і вірю, що все в нас буде добре) Ну от вдома я категорично проти тримати гроші. Зараз стільки чую про квартирні крадіжки, що то жах просто. А замки на дверях - то взагалі лише від чесних людей, як кажуть. Он я днями вибирала найдорожчий-найкрутіший-найнадійніший замок. І навіть майже вибрала. Поки не надибала сайт "любителів замків". Хобі у людей таке - замки відкривати без ключів. Різні. І результати в табличку вносити. Так от. Отой най-най-най замок відкрили за кілька хвилин. Відео навіть є. Ну звичайно, якщо його порівнювати з якимось простішим замком, який ті же ж хлопці відкривають за 1-2-3 секунди, то звичайно, що він кращий))) Якщо тримати гроші вдома - то хіба під охороною міліції, служб якихось, чи хоча б великої страшнючої злючої собаки А якщо потрібен постійний доступ до грошей - то добрим варіантом є банківський сейф. Надійно. За гривні зараз мудро хіба накупити чогось доброго, корисного, і побільше)) В мене знайомі так десь місяць-два назад бензином затарились. Дуже мудро, ящитаю.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Так мені казали в Креді Агріколь, на відміну від Привату, яким давно користуюсь...Питалась в касі чи можна купити долари, касир відповіла (дослівно): "А скільки Ви хочете? Точно купити чи продати? Бо якщо купити, то Ви платите комісію банку 0,5%." Можливо, якщо на термін від року, то краще у валюті, але я хочу поки що на рік відкрити депозит, тому так лише в гривні. Власне, що я теж так думаю. От в моєму будинку, в сусідньому під"їзді, квартиру пограбували, а на дверях було 3 замки. І зробили це через обід, поки нікого не було вдома...
Відповідь: Кредити, депозити, банки... це і є відрахування в пенсійний фонд, комісія стягується від будь-якої суми при купівлі ін.валюти клієнтом
Відповідь: Кредити, депозити, банки... До речі,якщо валюту купує банк-він теж платить 0,5% в ПФ. Тому не думаймо, що то тількі бідних "фізіків" так "обклали" податками, банки теж. Навантаження поділили.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... а я чомусь подумала, що це банк бере відсоток, крім цього відрахування
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Така ситуація: є іпотечний кредит в доларах, який взяли ще до стрибка валюти у 2008р. (долар був 5грн. з копійками), і на сьогоднішній день (коли валюта росте кожного дня) виходить, що сума до сплати збільшується майже в півтора. Чи можна щось вдіяти в такій ситуації (можливо, існує якийсь захист держави чи, скажімо, відтермінування сплати кредиту) чи окрім як сплатити нічого не залишається?
Відповідь: Кредити, депозити, банки... в кожному банку є відділ реструктуризації, зверніться з заявою, що хочете перести свій кредит у гривневий ---------- Додано в 16:41 ---------- Попередній допис був написаний в 16:40 ---------- усі платять, юридичні особи теж
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Вам вже давно потрібно було перевести доларовий кредит у гривневий, ми це зробили одразу після кризи, коли долар був по 7,90.