Відповідь: Кредити, депозити, банки... Вчора і післявчора купляла у Приват банку. Правда продають не більше ніж 500у.о в одні руки. Курс був 8.95.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Ми з чоловіком маємо два досить не малі строкові депозитні договори в Україні в доларах, один в Надра банку, а другий в Фінансова ініціатива. Відкривали депозит ще до того, як почалася Революція, і якби знала, що таке буде (а хто таке міг знати, хіба Жиріновський щось там каркав) то б нічого не відкривали. Однак, дівчатка, може хтось працює в тих банках чи має знайомих, які знають що буде з вкладами? бо я трохи себе накручую, а що, якщо Регіони програють і почнуть скручувати свох удочки і визнають банки банкрутами і не будуть повертати депозити? я б вже ці договори розірвала, але я не в Україні, а до вересня(закінчуються в вересні) ще так далеко((( підкажіть щось, розрадьте
Відповідь: Кредити, депозити, банки... не бачу зв"язку між даною постановою і гривневими вкладами. Просвітіть
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Особливої паніки не бачу,Ваші банки є учасниками фонду гарантування вкладів.Якщо щось,то 200000грн.отримаєте,ну а якщо більше сорі,вибачайте.Мала таку ситуацію,банк закрили,хоча банкрутом він не став,але щось там власники не поділили,повернули повну суму в гривнях по курсу нац.банку,трошки на тому і втратила бо реальний курс був не 7,99,а десь 8,15,ну але це дрібниці.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... До речі, вперше за майже 2 роки (це поки я звертала увагу) курс долара по НБУ змінився. При цьому далеко не на копійку-дві, а на цілих 54 коп.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... дякую, трошки заспокоїли))) на більше і не розраховую, там нема такої аж захмарної суми. Думаю забрати депозити по закінченні договорів і до наступних виборів президента нових договорів не укладати.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Але врахуйте, що багато хто такої думки, у т.ч. і не дуже чемні люди. Тому якщо забирати, то тільки якщо є де тримати у безпеці.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... 100%!!!!В мене за останній місяць двом знайомим хату почистили-вдома тримати гроші дуууже не надійно. Вклади Ваші ніхто не привласнить-банки діють за певними "законами" і як би це не звучало в нашій країні це напевно найвідповідальніші і найдобросовішніші організації, в планах дотримання інструкцій.Фонд гарантування вкладів поки що себе добре показує, був пшик з банком "Тавріка"-людям вже до тижня часу гроші почали вертати. Особисто я планую гроші класти на депозит цього місяця, невелику суму, але вдома тримати не вихід. Сама в банку працюю і мені здається половини з наших банківських "криз" і "обмежень" НБУ можна було б уникнути, якби люди трохи менше панікували і дивилися телевізор, а трохи уважніше читали депозитні договори і ті всі листочки які їм дають підписувати. Там є багато цікавого, справді)))) ---------- Додано в 12:08 ---------- Попередній допис був написаний в 12:06 ---------- -які в англії відсотки,якщо не секрет?
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Дівчатка, а хто мав досвід зберігання цінностей в індивідуальних банківських сейфах? Ціни на такі послуги відносно невисокі, але от гарантія недоторканості.. Потрібний вільний доступ до коштів. Тому депозити не розглядаю, навіть короткотермінові. На перший погляд, сейф - чудовий варіант, але все-таки є купа підводних каменів. По-перше, це несанкціонований доступ до комірки когось із працівників банку. Прочитала от історію, як недавно у "Приватбанку" у чоловіка замість 30 тис. доларів (три купочки по 100 банкнот) в сейфі раптом стало наааабагато менше (три купочки вже мали по "100" лише зверху і знизу, а всередині лише по 1 долару). Може хтось знає банк з серйозним бажано багаторівневим захистом індивідуальних сейфів?
Відповідь: Кредити, депозити, банки... досить довгий час колись зберігали певні документи та цінності у банківський скриньці тоді ще популярних "Надр". все було без проблем. цікаво, яким чином на практиці працівник банку може мати доступ до вашої скриньки?
Відповідь: Кредити, депозити, банки... У більшості банків доступ до скриньки забезпечується 2 ключами - один у банку, інший - у вас. І скриньку можна відкрити лише, коли будуть 2 ключі. Це про хороше Але. Той ключ, який видається вам, має (обов'язково) дублікат, який все одно зберігається в банку. Прочитайте типові договори, там вказано, що якщо ви не прийшли за своїм добром після закінчення терміну оренди сейфу, скриньку відкривають. Отож, можуть відкрити і в інший час. Деякі банки дають обидва дублікати "ваших" ключів вам. Але де гарантія, що ще перед тим, як надати вам скриньку з усіма двома ключами, з них недобросовісний працівник, не зняв дублікат? Я тут в одному договорі прочитала про поняття "мультиключ" - ключ, яким відмикаються усі скриньки в депозитарії.. Взагалі невесело стало(( Кажуть, навіть відеоспостереження є не у всіх сховищах.. Опису вмісту, наскільки я зрозуміла, українські банки не практикують. Кому потім доказати, скільки в скриньці було? Уууу.. І де ті гроші тримати?
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Незабудко, а гроші просто на рахунок покласти і знімати коли треба не підійде?
Відповідь: Кредити, депозити, банки... та не так то все просто. Думаєт багато працівників захочуть ризикувати своєю теперішньою і майбутньою роботою аби залізти у скриньку? Це ж звільнення по статті, а в скринці може бути і свідоство про одруження бабусі, яке дороге Вам як пам"ять. З того, що знаю - дублікат другого ключа зберігається у зовсім іншому сховищі, за яке відповідають зовсім інші люди. Навіть якщо немає камер - є окремі журнали з записами хто і коли їх брав та відповідні ордери, про які знають як мінімум 3 людини. Тобто, навіть якщо хочеш щось покрутити - в кінці кінців треба поділитися мін. з 4 людьми, які мовчатимуть поки все буде добре, а далі все рівно здадуть. Тобто з боку працівника ризик при таких махінаціях теж шалений... За будь-які розслідування відповідає у подальшому служба безпеки банку, в якій працюють настільки дотошні колишні працівники органів, що там все рівно все з часом виясняється. Знайдіть собі банк, який "не світився" у скандальних ситуаціях з сейфами, та й по всьому.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Знаєте, я вважаю, що в нашій країні безпечніше закопати, ніж ставити на депозит в банк. У мого хорошого знайомого друг відкрив депозит в Приватбанку. Коли він прийшов забирати свої гроші, в банку грошей не виявилось і не має ніяких даних у них, шо цей депозит був відкритий. Тої працівниці, що оформляла цей депозит також вже немає. В нього договір є і він зараз подає в суд, навіть, якщо він його і виграє, що, ще невідомо, уявляєте, яка неприємність. Я колись мала вклад в банку, але керуючою була моя тітка, якісь коливання долара, чи ще якісь махінації влади, то я завжди могла би вчасно забрати свої гроші. Якщо ж все таки немає де тримати суттєву суму і треба класти гроші в банк, то, щоб вони були в когось під контролем, для страхівки.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... була відкрита справа, яку потім закрили за відсутністю доказів ібо жоден працівник банку не знає і не перевіряє, ЩО клієнт кладе в комірку а клієнт не зміг довести, що він дійсно поклав туди 30 тис, а не 300 дол. це була би найпростіша схема "кинути" банк, покласти гривню, а потім кричати, що там було 100 тисяч але після цього ввели ще додаткові заходи, крім двох ключів, ще смс-авторизація для клієнта та код, який має ввести працівник для його (працівника) авторизації
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Або найпростіша схема надурити клієнта. А ну докажіть, що було в скриньці? Опису нема. Крайнього нема. Клієнт немає ніяких гарантій, що завтра він витягне з сейфу те, що поклав. Адже ніде не вказується, що саме там знаходиться. Клієнт не застрахований, застрахований банк.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... в цій ситуації (як на мене) банк несе не менші ризики (репутаційні, і відповідно і фінансові), ніж клієнт, та навіть більші тому і існують системи забезпечення доступу і спостереження в цьому найперше банк зацікавлений
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Який зміст в тих всіх смс- кодах, ключах, якщо ти не зможеш довести, що саме ти поклав в скриньку. Як на мене, це явно не рівноцінні умови. Ну і на рахунок репутації: всі знаються про ретутацію Приватбанку, але тим не менше, люди туди йдуть, оформлють депозити, кредитні картки і т. д.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... зміст смс-авторизації - технічна можливість доступу до сховища без смс-авторизації клієнта працівник банку навіть при наявності двох ключів (Незабудка писала про дублікат) не зможе відкрити сховище/комірку код-авторизація працівника ідентифікує конкретного працівника, який разом з клієнтом відчиняв сховище/комірку суть комірки в тому якраз в тому і є, що ніхто не знає, що ви туди поклали