Відповідь: Красені, ловеласи, казанови... Мій топ : Марк Дакаскос Антон Макарський і Май намбе ван ФРЕДДІ ПРИНЦ
Відповідь: Красені, ловеласи, казанови... о, дівчатка, я так бачу, ви за цією темою чи не найбільше скучили :D
Відповідь: Красені, ловеласи, казанови... Хесус Лус, хлоп від якого волочусь, 23-річний коханець Мадонни
Відповідь: Красені, ловеласи, казанови... тіло шикарне,нема мови,але фейсом він мені Звєрєва нагадує і все тут
Відповідь: Красені, ловеласи, казанови... Мужчини,від яких зупиняється серце: Ікер Касільяс,голкіпер збірної Іспанії Давід Вілья,гравець збірної Іспанії
Відповідь: Красені, ловеласи, казанови... звичайно я цих чуваків не знаю, але отой давід такий нічогенький
Відповідь: Красені, ловеласи, казанови... Та, та, я би сказала класична зовнішність і стиль. З таким не соромно в люди вийти. ---------- Додано в 00:34 ---------- Попередній допис був написаний в 00:17 ---------- Ото згадала ще . Джуліан Макмахен.
Відповідь: Красені, ловеласи, казанови... не знаю чому, але мені він не дуже, якийсь дідуган...чи що оооооо!!а це вже зовсім інша справа!!!ммм, який красунчик-мачо!!!