Добрий вечір! Потрібна консультація по питанню виписки людини з квартири, а саме: чоловік приписаний у мами, вона продає свою квартиру, власник квартири-мама, відповідно потрібно виписати чоловіка, але його немає в Україні, що робити?в мами він не жив, сусіди можуть це підтвердити,можливо у когось була схожа ситуація - порадьте , як вийти з такої ситуації.
Поговоріть з тим хто купить) А не може ваш чоловік написати заяву чи довіреність за кордоном на маму,щоб його виписала. Суд трохи займе часу, напевно треба довідку про склад сімї і йти в суд щоб виписали подавати позов.
Ви можете піти 2 шляхами: 1. Подати Довіреність (яка має бути належним чином засвідчена) до районної адмінстрації та Заяву про зняття з реєстрації; 2.Подати позов до Суду з правильними позовними вимогами. --- дописи об"єднано, Apr 25, 2016 --- До органу соціально захисту населення
у Центр надання адміністративних послуг, за новим законодавством тільки вони займаються реєстрацією місця проживання
Дівчата-юристи, прошу поради. Історія трохи довга, але постараюсь викласти максимально лаконічно. Перепрошую, якщо вживатиму невдалу термінологію - я біолог і від тих всіх речей дуже далека. Мій покійний батько мав ПП, працював вдома, був "все в одній особі". Коли тато помер, мама звернулася в податкову з заявою про закриття ПП у зв"язку зі смертю засновника. Її довго відсилали по різних кабінетах, а потім сказали, що "питання законодавчо не врегульоване" і порадили вступити у право спадкування, а потім закрити, а за цей час подавати пусті звіти. Сьогодні на татовий "робочий" мобільник (ми його не вимикали, щоб інформувати клієнтів про те, що фірми вже не існує) подзвонили з якоїсь установи, пов"язаної із статистикою (зі слів мами). Чого вони вже там хотіли, мама не дуже зрозуміла (бо тяжко переживає це все), але погрожували якимось штрафом і казали, що фірма в них рахується як працююча. Мама рознервувалася. Хтось може мені пояснити, що це могло бути і що нам "світить"? Мама пенсіонерка, а я і брат на тому не знаємось. Якщо щось незрозуміло чи бракує інфи, уточню в мами, що зможу. Дякую.
Дівчата, напишіть, будь ласка, як юридично правильно оформити продаж старої машини? Покупець пропонує продаж за дорученням.
Дуже прошу професійної поради! Є невеличкий будинок в селі та неприватизована земля довкола нього. Після смерті матері - спадкоємці син та дочка вступили в наслідство по 1/2 кожному. Зараз подали документи на приватизацію землі у спільне сумісне користування ( здається так звучить - але можу помилятися..). Як далі юридично правильно розділити цей будинок та землю на дві різні адреси та різних власників відповідно? Буду вдячна за поетапне роз"яснення.
Чи є хтось компетентний у питанні такому: Чи можуть мене за моїм бажанням перевести на пів ставки роботи. І чи відіграватиме тут те, що я розлучена і маю неповнолітню дитину. Пів ставки цікавить ходити на роботу 2-3 рази на тиждень, а не щодня по 4 години. Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
А скажіть мені, якщо одружуватися після народження дитини, то чоловік повинен типу усиновлювати дитину, чи вистачить того , що він записаний у свідоцтві про народження?
лише коли у свідоцтві не вказаний батьком дитини. одруження нічого до визнання батьківства не має. основне - свідоцтво про народження і хто там вказаний
Так. Пишете заяву на ім"я свого керівника та погоджуєте її попередньо начальником ВК: якщо працюєте на щодень, то наприклад, прошу встановити мені графік роботи пн-ср з 08 до 17.00год із додатковими вихідними днями в чт та пт з 01.05.16р по 31.12.16р у зв"язку із сімейними обставинами.
у РАГСі дитину реєструють на підставі вашої спільної заяви і двох ваших паспортів. Все.Дитина отримує звичайне Свідоцтво про народження. Вся різниця виклбчно у процедурі і формі заяв( одружені- може хтось один написати заяву і надати Свідоцтво про одруження і свій паспорт; неодружені- пишуть спільну заяву ( там просто жінка підтверджує, що ... є дійсно батьком дитини)і надають обидва свої паспорти. Ніяких проблем у тому немає.)
І все так просто? А якщо керівник не погодиться, що тоді? Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
ч. 1 ст. 56 КЗпПУ передбачає суб єктивне право певних категорій працівників на встановлення неповного робочого часу за їх бажанням (За угодою між працівником і власником або уповноваженим ним органом може встановлюватись як при прийнятті на роботу, так і згодом неповний робочий день або неповний робочий тиждень. На просьбу вагітної жінки, жінки, яка має дитину віком до чотирнадцяти років або дитину-інваліда, в тому числі таку, що знаходиться під її опікуванням або здійснює догляд за хворим членом сім'ї відповідно до медичного висновку, власник або уповноважений ним орган зобов'язаний встановлювати їй неповний робочий день або неповний робочий тиждень). Але якщо це не було обумовлено перед укладенням трудового договору при прийнятті на роботу, то тепер треба , щоб власник це врегулював на підставі вашої заяви виданням не лише наказу, але і внесенням змін до трудового договору. Звсно, що пацедавець може не погоджуватися і апелювати на те, що ваша посада передбачає повний робочий графік. Вам ніхто не забороняє оскаржувати його відмову до суду. Ясно, що тоді вам гіпотетично можуть створити умови праці, при яких самі не схочете продовжувати роботу. Ну але право на неповний робочий час маєте. Краще це полюбовно вирішувати- за згодою сторін
Добрий вечір!Дівчата ,потребую вашої поради.я зараз перебуваю за кордоном і не можу особисто подати в суд заяву про призначення аліментів на доньку ,якій виповнилося 18р і яка навчається на бюджетній формі навчання.Чи може дочка зібрати документи і надіслати поштою і чи треба оплачувати судовий збір
У справах про стягнення аліментів позивач звільняється від сплати судового збору. Тобто, Вам судовий збір оплачувати не потрібно (про що додатково варто прописати в позовній заяві: позивач звільнений від сплати судового збору на підставі... Працівники суду різні бувають. Повернуть позовну, а ви згодом доводьте ))) Позовну заяву підписує заявник. Її можна подати особисто, через представника або надіслати поштою. При чому в перших двох випадках особу встановлюють, а в третьому - такої змоги нема. Тому і презюмується, що заяву підписав і надіслав заявник. У вашому випадку заяву замість вас може підписати дочка і відправити поштою (це не є законно, але як то кажуть: "пройде", якщо ніхто ніхто той підпис оспорювати не буде). Зверніть увагу, що хтось на ті засідання від Вашого імені має ходити.