В мене є знайома, яка веде домашню бухгалтерію. Тобто- витрати, доходи, окремо по графам- що з відки прийшло і по яким статтям був розхід. Давно замислююсь сама про таку систему домашньої економіки( не економії, бо що тратимо- те тратимо). Чи доцільно вести такий облік, щоб якось контролювати витрати, зменшувати їх, наприклад в яких магазинах краще закуплятись, в кого яка графа розходів більша в процентному співвідношенні до з/п? В мене так- чим більший дохід , тим більший розхід. Що мене й нервує найбільше. Бо маючи , допустим 50 тугриків- живемо на них, ще й лишається, під"язуєм пояски))), маємо 200 тугриків- і не вистачає! Це тема для того щоб ділитися способами ведення домашнього господарства, бухгалтерії і різними фокусами, які дають змогу економити. Де які ціни на продукти - у відповідній темі. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах і т.д.
Відповідь: Домашня економіка. Може хтось ще встигне заправитися. Від завтра пальне на гривню дорожче.
Відповідь: Домашня економіка. так все-всеньке. На WOG вже з обіду піднялося, а решта від 24 год має обрадувати клієнтів прердмиколайковим сюрпризом.
Відповідь: Домашня економіка. Про каву, знайомі беруть Ріобу метрівську, кажуть добра, сьогодні глянула на вартість- упаковка з 4-х 250 грамових - 155 грн. Про ікру - минулого року 31 грудня була на Шуварі в рибному відділі, черга стояла за розважною ікрою, я не ризикнула брати таке благо, але люди брали, ціни не пам*ятаю, та на вигляд була досить непогана.
Відповідь: Домашня економіка. http://informweek.com/z-1-sichnya-v-ukrajini-zaboronyat-prodavaty-domashnje-moloko-ta-myaso/ як вам новина? тепер домашнього сиру і мьяса на базарах теж буде не купити?
Відповідь: Домашня економіка. Дійсно, точно така сама в інших магазинах коштує 80 грн. В Близенько вже всю розібрали. Продавець казала , що брали по п"ять банок, і поверталися за нею, спробувавши. Казали, що рідкувата була, але цілком нормальна. Вобшєм, трохи шкодую, що хоч баночку не прикупила. Але вже зкооперувалися з коліжанкою і візьмемо фляндр ікри на двох.
Відповідь: Домашня економіка. Не вся. І в Укр.якась є. Мому брату як вернувся з АТО,то в Херсоні хтось там дав 2 л. Ікри. Літер червоної і літер чорноі. Ті шо шарять в ікрі то казали що файна. І вона точно не москальська
Відповідь: Домашня економіка. А в наших водах водиться осетр? Мені завжди здавалось що ні, або не в таких масштабах... Можливо вона була привозна десь з закордону?
Відповідь: Домашня економіка. Та я не кажу що вона прям з Укр.рибок. просто що моде і з закордону, але не з росії то 100%. Може просто в нас фасована, але то не москальська
Відповідь: Домашня економіка. Знаю що на Львівщині вирощують осетр, де саме і в яких масштабах не вкурсі.
Відповідь: Домашня економіка. Десь під Києвом розводять і продають ікру. Але ціна там ще до зміни курсу була чимала.
Відповідь: Домашня економіка. осетрів розводять на Черкащині і навіть десь в Чернівецькій області.Але вартість там такої ікри- астрономічна. Тому що промислове вирощування осетрів є дуже затратним. І щоб виростити самку осетра яка би "приносла ікру", треба 7-10 років.Української чорної ікри на відкритий продаж немає. Хіба на дорогі ресторани.Взагалі продажа і експорт чорної ікри дозволена лише кільком державам у світі. Найдешевша- іранська, промислова. Найдорожча ізраїльська.Росія і Казахстан мають право зараз поставляти легально ікру лише для дорогих торгових мереж (через скорочення природніх осетрових і дорогий цикл вирощування у промислових умовах, кількість такої ікри відносно мінімальна)
Відповідь: Домашня економіка. купили в Сільпо якраз канадську ікру кети. 99 грн за 100г, ікринки великі, гарні, рідини немає, смачна. рекомендую.
Відповідь: Домашня економіка. А в мене інше питання виникло: з чого вони ту ковбасу роблять за такою ціною? Питання скоріше риторичне
Відповідь: Домашня економіка. Арсен - то взагалі маркет з перетворення утиль-сировини на товар ( в частині м"яса то точно). Там ото м"яса стараюсь не брати взагалі, не довіряю тому маркету. Вже колись писала, що купила філе куряче чи ніжки = запах білизни аж парував, як додому принесла. Так подумала - може разова акція, попало ..., але після другого такого разу більше не купую. Видать беруть зіпсутий продукт в розведеному р-ні білизни прополікують і на вітрину, там фасовка/запайка і народ поволік додому відбивні смалити ... В Метро (баварські чи братвурські, щось типу тої назви, то схожі до купатів) брала = класні і ціна вища.
Відповідь: Домашня економіка. В якому Сільпо купували? Це в упаковці, чи на вагу? Бо в Сільпо на Балатоні щось не змогла знайти такої ікри.