Чи дійсно є така велика практична польза в установці скінали у кухні? Ми спочату хотіли вибрати плитку, але знайомі отговорюють. Кажуть ставити скіналі. Що б ви порадили? Як зробити? Це дійсно потрібно і зручно? Цікаво послухати відгуки.
Не знаю як з практичної точки зору, але по-моєму це вже не модно. З серії як гіпсокартонові багаторівневі стелі, дуті дивани, штучний камінь... Ну але на колір і смак...
Дівчата, а як на практиці себе поводить плитка на фартух, а-ля 3D? Можливо хтось має? Які плюси й мінуси? Бо впала мені в око такого плану, але боюся, що проблематично буде ті горбочки вимивати.
Не маю практичного досвіду, але думаю, що в догляді вона проблемна, і треба буде сильно постаратись, щоб в зоні плити ця плитка з часом не стала вся в застарілому жирі.
Ви її "гладили" рукою? Якщо ті грані не гострі, плитка гладка (пальці ні за що не зачіпаються), то митися має нормально. Скоріше шви - але то проблема не конкретно цієї плитки. Після сеансу смаження бажано одразу протирати будь-який фартух, бо потім як прикипає, то ...
Обходьте стороною! Намахаєтесь з нею ого-го). Незручно мити, а в кухні є що мити. Не вчепиш нічого якщо раптом щось захочеться. Я маю трохи схожу у ванній, страшенно незадоволена. --- дописи об"єднано, Nov 15, 2018 --- Та канєшна). Скільки там тої суботи), заради такої «краси» дня відшурувати то не шкода). Я за практичність. Є купа гарної гладкої плитки. Плюс як до неї вчепити отой плінтус, що на робочій поверхні? --- дописи об"єднано, Nov 15, 2018 --- @raspberry, мені проект брата подобається, але б вибрала світліше дерево. А так - бомба! Сама таку хочу!!!
До "кабанчика" теж плінтус ніфіга не припасовується, але ж багато хто робить... Я маю, миється нормально (але "грані" рівні, і їх звичайно менше, ніж в тій плитці, про яку питає форумлянка). Я не маю плінтуса, стільниця запихнута точно під плитку (тобто навпаки, плитка клалась, коли стільниця вже була встановлена, бо боялась "промахнутись" ). Стик мусила зафугувати прозорим силіконом (підглянуто на відомому ремонтному форумі), інших варіантів не бачила. А саме та плитка, про яку ведемо обговорення, мені не так страшна в плані догляду, як мені би швидко набридла. От багато чого хочеться в процесі ремонту (особливо, коли перша своя квартира), то з тим всім краще "переспати", подумати, як воно буде сприйматися через рік чи п'ять... От тоді переважно приходить рішення вибирати щось більш універсальне. Бо навіть найекзотичніший колір побілки стін легше замінити з часом, ніж валити плитку, що набридла.
А чим захищали стільницю, коли майстер клав плитку? Чи то майстер мега аккуратний і не капнув клеєм? Не клав нічого на стільницю, що могло її пошкодити (якісь інструменти. ..)? Мене дуже цікавить реальний досвід, коли плитку кладуть після встановлення шафок і стільниці.
я пропустила та бо волочилась по світу Якщо ти ще не почала робити - не роби того. Точніше - не роби таке темне. Воно класно, коли ти в ту кухню приходиш раз на місяць на особливу вечерю. Прийми до уваги те, що найближчі 20 років ти точно ніякого ремонту глобального робити там не будеш. Час швидко біжить і в "позлітки" нема чого завивати. А потім - та фіг його знає чи ти будеш мати бажання і силу робити шось нове. Наповнення - гарно, але не дуже практично. Звичайно, звикється до всього, тільки як воно зручно, то простіше. Ще раз поговори з братом (чоловіка). Поясни, що для господині в кухні є 2 основні зони: біля плити і біля мийки. До "верху" проекту питань нема. Тре "низ" коригнути. Трошки. Не приклади дизайну кухні - орієнтація по кольоровій гамі. Мо шось таке? Під стилістику твого будівнивтва --- дописи об"єднано, Nov 18, 2018 --- О, ще покажи яка загальна картинка поверху має бути. --- дописи об"єднано, Nov 18, 2018 --- А, і ще - зроби литу стільницю. Видихни, зберись з духом, але таки зроби - найдешевшу і найпростішу Так, щоб жодного шва не було. Потім оціниш. Особливо в зоні мийки.
Тоді хіба класика в різних варіаціях. Все модне стає неактуальним через рік-два. Тому або нормально сприймати те, що буде видно, в якому році робили ремонт і любити те зараз модне, або класика. Он всяке сіреньке і біленьке вже здає позиції.
Ще не почала. Малий тільки вчиться, тому я і звертаюсь до нашого дп-шного розуму завчасно, щоб ще можна було все поваляти в його дизайні і переробити Я поки тихо прифігіваю з санвузлів, але то не в цю тему Теж згідна, що тре світлішу кухню. Мабуть буду балки до підлоги прив‘язувати, а кухню світлу робити. Як саме? Я хочу вгорі мінімум шафок, а от низ тре зробити максимально зручним і продуманим. Плюс в мене ще буде велика кладовка. Багато чого не часто користованого можна поселити туди. Таке як додаткова морозилка, пралка, сушка поїде жити в котельню. --- дописи об"єднано, Nov 18, 2018 --- Поки загальної картинки не маю. Вітальня на фінішній стадії. Санвузли в процесі, за коридор і сходи ще не думали, кабінет теж ще не малювали. --- дописи об"єднано, Nov 18, 2018 --- Зайшла недавно до знайомої, ніколи раніше в неї не була і прифігіла. Як до себе до хати зайшла. Шпалери, шафи, двері, підлоги - все як в мене. З‘ясувалось, що ремонт робили в один час
Клав мій чоловік сам. Стільниця в нас постформінг, то вона продається в плівці, і якщо сильно не терти, не кидати гострих інструментів- то все буде добре. За майстрів не скажу нічого, а так - самі собі робили, то й самі пильнували. Хоча напевно можна плівкою тою промисловою що в будматеріалах продається замотати додатково + закріпити скотчем, а вже потім зняти. Може, можна і вгадати до міліметра, але то певно тільки такий варіант - виставляється нижній ряд шафок рівно, як би мало бути, кладеться стільниця, проводиться лінія олівцем, забирається стільниця, відсовуються шафки - і тоді класти. Але в нас були ще нюанси з кривизною стіни і не строго 90--градусними кутами, то ми стільницю в деяких місцях "впихали" в канавки на стіні, потім візуальна нерівність вирівнялась плитою (а кабанчик він і так не рівний, то і " сказів " не видно). Тому ми мусили все виставити, проробити отвори на мийку, плиту, прикріпили стільницю і потім клали плитку. Отакі "майстри" .
В мене на першій квартирі на кухні були помаранчеві фасади . Стільниця бежева "кашка" штучний камінь, мозаїка на фартусі в жовувато-оливково золотистих тонах. Стіни оливкові і помаранчеві ж штори... підлога перекликалась тоном з стільницею. Прожили так 8 років - нормально, навіть не дратувало аж дуже, старша дочка тепер там живе. Але вже нова кухня - фасади кольору невареної згущенки чи вершків, стільниця - темний шоколад. Фартух - кабанчик, але бежевий в розводах під мармур, підлога - плитка глянцева теж беж з розводами. Вже три роки - моя любов, живу на тій кухні і мені мега комфортно. Тобто той інтер'єр мене не "напружує", що мені важливо. Люба "красота" перестає помічатися за кілька місяців життя в інтер'єрі, тому так, може я вже стара нудна цьотка, але ... екстравагантні інтерєри мені подобаються в громадських місцях - прийшов, покайфував і юш (або коли діти мої доростуть до тінейджерів, я їм дозволю "повимахуватись" в своїй кімнаті ггг.) А кухня - моя, і оранжевого вже чомусь не хочеться.
А що тепер входить в моду? Якщо орієнтуєтеся... Я вже кілька місяців приглядаюся до кухонь, і щось навіть концепції якоїсь не можу загальної придумати. Ще маю час пару місяців подумати, але взагалі нічого " не бачу" в своїй голові і уяві. Ті всі картинки в неті мене дуже мало надихають. Класика мені здається якоюсь важкою, хіба що шось таке полегшене, подекуди пишуть - неокласика. Подобався трохи такий полегшений прованс, але ті кольори, які там зазвичай використовують, мені якось не дуже. Дуже хочу собі затишної кухні, але боюся, що можу не вгадати і спроектувати шось дивне... Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Входять в моду теплі кольори натуральної деревини, натуральні тканини, килими в полоску або в геометрію, меблі на ніжках в стилі 80-х, полички з книгами, менше глянцю. По кольорах бачу що починають з'являтись насичені глибокі відтінки зеленого, синього, оранжевого на фоні коричневого паркету чи паркетної дошки. Навіть якщо глянути на ту ж Скандинавію, то там теж відбуваються зміни.
Ну так виглядає, що наступні кілька років будуть перехідними від лофту, замішаного в класику, до контемпорарі (тобто всього найновішого: наприклад, зараз чіткі лінії, дерево в поєднанні з бетоном, чорними світильниками, голими вікнами, низькопрофільними меблями - це контемп, тобто "те, що відповідає часу) замішаного в класику. Будуть в моді і сучасні футуристичні інтер'єри, але (моя скромна думка) це варіант для квартир молодих людей, громадських місць, або якихось творчих сімей. Плюс приміщення малої площі, куди класику не запхаєш. Що я дуже люблю, то сучасних англійських дизайнерів, які працюють з класикою з варіаціями. Гляньте в іг sopiepatersoninteriors або laurahammetinteriors. Не бійтеся їхніх площ і об'ємів, просто зверніть увагу на кольори (хоча Софі фанатка сірого, але той сірий в неї, то ), фактури, матеріали, світло. Якщо любите реально сучасні прості форми, то наша луцька дизайнерка Іра Лисюк моя улюблениця. Вона терпіти не може класику, але контемпорарі в неї чудове. В її блозі купа корисної інформації. Але особисто моя думка, що класика ні разу не нудна, вічна і для сімейних стабільних людей ідеальна.
@raspberry прочитала ваше повідомлення про балки і темну столешню. У мене темна столешню, із натурального каменю. І вона для мене навпаки, дуже практична. Можна будь що поставити, можна не боятися випадкових порізів ножем, плям не видно...
Дякую, але в мене вже знову все помінялось. Тепер балки плануються темні прив‘язані до віконних рам, ну бо чоловік хоче темні. А стільниця буде заливна дерев‘яна природньо світла в теплих відтінках прив‘язана до підлоги по кольору. Фасади - біле зістарене фарбоване дерево: Стільниця і стіл будуть такого плану приблизно: https://pin.it/ki47eczbcrtoof