Дитячий садок (4)

Discussion in 'Діти-квіти' started by sanches, Jun 22, 2015.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    попахує амбіційністю)) хоче показати, що вона може все зробити для групи і що для групи все найкраще і найліпше)))
     
  2. Vukhastyk

    Vukhastyk Member

    Саме так воно і виглядає. Людина доволі заможна, непрацююча - от і втілює свої приховані бажання:)))
     
  3. roma roma

    roma roma Member

    Дівчата напишіть як харчуюють Ваших діток, а то я щось не дуже задоволена, м"ясо, риба є але постійно смажені. Сьогодні наприклад на сніданок смажена риба з кашею, а на обід котлети смажені...
     
  4. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    в нас теж часто є смажене, хоча зараз пишуть наприклад котлета в соусі, ви можете підійти до завідуючої або медсестри і спитати меню на два тижні вперед (забула як воно називається) і ви подивитесь яка там ситуація, наскільки часто там є смажене... ще мені одна знайома колись казала (працювала вихователькою), що вони дають смажене часто бо діти його краще їдять ніж варене/парене.
     
  5. dasha

    dasha Well-Known Member

    І в нас зловживали смаженим. Особливо мене добивали омлети і запіканки. Що не прийду вони постійно аж чорні згори. Вже як тільки не говорила з малим, щоб не їв тої скоринки...Меню кожного тижня було однакове. Тобто змінювалось протягом п"яти днів, на другий тиждень те саме, могли бути незначні зміни, типу раз омлет раз варене яйце. І коли ми пішли в школу я не перестаю дивуватися, бо вже купу раз була там у їдальні діти здають постійно порожні тарілки. Малого скільки питала "дуже смачно" завжди з"їдав сніданок, обід та якщо лишався підвечірок повністю. Нераз сама їла з ним - їжа проста, але дуже смачно. Тому думаю чого в нас в садку так погано готували, що постійно було купа відходів. Чи то від кухарів залежить?
     
  6. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Розкажіть , що дарують діткам на Миколая, а то думки батьківського комітету розбіглись, одні кажуть лише пакунок солодощів, інші лише пазли, була ідея розмальовка(яка одразу залишається в садку для занять)+ мандарин,банан,барні. Що скажете?
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    ми вирішили іграшки для групи ( трек, машинки, ляльки-візочки, замовили велику кухню-стелаж з дерева і прочіє) можливо кожному ще окремо якусь розмальовку типу ( до речі, дуже класна) [​IMG][​IMG], або таке [​IMG][​IMG] бо після свята новорічного буде приємно ще щось отримати і взяти то додому і ще й з мамою малювати і клеїти, але голова БК проти, каже вистачить іграшок. Наразі так, а там підрахуємо і побачимо.
    Іграшки зараз дуже дорогі, якесь ГЕ купувати не хочеться, а зібрати космічну суму не зможемо і не всі здадуть, тому в результаті вийде к-ка іграшок якісних, щоб бавилось к-ка діток, а не суто для одного...
     
  8. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    минулого року нашим дарували на святі хороші пазли, і ще потім під подушку клали подарунок (шампунь і губку, від яких я була в шоці, і якусь вафельку).
    і це само собою в нас
    --- дописи об"єднано, Oct 21, 2015 ---
    в нас купрували минулого року голову Барбі, щоб зачіски робити для дівчат, і якусь для хлопців (не в курсі, але теж не дешеву), але хай там, хай діти бавляться. Я наприклад не розумію для чого збирати гроші на Миколая для вихователів? Це ж дитяче свято ніби.
     
    Last edited: Oct 21, 2015
  9. silvia

    silvia Well-Known Member

    Знаю, що вихователів вітають не до Миколая, а до Новорічних свят.
     
  10. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    А по скільки ви здаєте на Миколая? Нині почула пропозицію про аніматорів на свято і про подарунки для вихователів. Мені і те, і інше виглядає зовсім зайвим. Що скажете?

    В принципі, навіть не знаю, чи нам буде актуальне то свято Миколая. Пішов малий 1 вересня в садок, ходили ми сукупно з того часу аж 9 днів (по 4-3-2 дні). І все - хворіємо страшно і то не просто соплями, а обструктивними бронхітами. Чесно, мене це дуже лякає, не мав взагалі бронхітів. Зараз повторення обструктивного бронхіту (який мало не в пневмонію перейшов), ми вже третій тиждень вдома і ще підкашлює. Я вже стаю зашуганою і панікеркою. А малий від сидіння вдома, без дітей і гулянь (бо на сильну холоднечі і дощ) не розгуляєшся просто дуріє, дитина стала якась зовсім неслухняна і неконтрольована. Поговоріть зі мною про ту адаптацію. Бо поки в мене один негатив.
     
    Last edited: Oct 21, 2015
  11. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    дочка, коли почала ходити в садочок, то десь в такий період вересень-жовтень мала три отити + бронхіт. хоча до того ні отитів, ні бронхітів жодного разу не було. ми до того, навіть, не кашляли ніколи, максимум соплі+температура день чи два. І менший почав з нею хворіти і це була катастрофа. А ще лікарі "файні" попались , нагодували антибіотиками на кілька років наперед. Бо ми дійсно сильно не хворіли, тому десь-колись дільничної нам було достатньо. Після отих всіх лікувань на грудень в садку ми зробили перерву, півсічня свята, то теж дома. а після свят знову почали ходити і якось вже пішло нам. хворіли, але все рідше і головне - соплі закінчувались соплями. Зміна лікаря теж позитивно вплинула на весь цей процес.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Прям як ми раніше! А як справи в групі з сирістю, грибком? Бо я наші бронхіти пов"язую суто з ними. Перейшли з ясель в іншу групу і все - дитина перестала хворіти.
     
    Last edited: Oct 22, 2015
    • Подобається Подобається x 2
  13. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ну це напівпідвальне приміщення, то все можливо. Але зараз там тепло, ніби не сиро по відчуттях. І я вже питала, то казали, що грибка немає. Ми в іншу групу не перейдем, це приміщення за нами закріплене.

    Якщо він мені після цього бронхіту, знов вляпається у щось серйозне, то теж не будемо у грудні-січні відвідувати. А як ви це невідвідування оформили? Писали якусь заяву завідуючій?
    І підкажіть, до якого лікаря ходите. Бо наша дільнича мене теж зовсім не влаштовує. Трохи на Орлика їздила, але теж не до кінця задоволена лікуванням. Тому шукаєм хорошого лікаря.
     
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    можу поговорити). те саме, правда ходили ми більше, ніж ви, але в нас ангіни.
    сидіння в хаті- з дитини робить суцільний комок енергіі, що відбивається на усьому не в кращу сторону.

    усі кажуть -що ввсе мине) і вам скажу)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    в нас теж була така думка запросити Св.Миколая на півгодинки, але завідуюча сказала, що Миколай має бути уявним, жити в легендах і розповідях, приходити лише вночі додому і все таке....
     
    Last edited: Oct 22, 2015
    • Подобається Подобається x 3
  16. Cabrera

    Cabrera Member

    В дитячому центрі у який ми ходимо до дня Миколая ми просто організували свято, ігри, а в кінці за дверими дівчина подзвонила дзвіночком і сховалась. Для дітей то було таке хвилювання "а що там дзвонить, хто прийшов?" Обіграно було, що це Миколай залишив нам мішок з подарунками (символічно книжечка, фрукти і маленька іграшка для кожного). Було гарно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    І в нас в садочку Миколай не буде ходити. Теж кажуть, що він уявний:)
     
  18. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    Там якось можна писати заяву на оздоровлення, тоді не платиш за садок, але, здається, тоді потрібно буде здавати шкребки, коли знову почнете відвідувати (точно тих всіх моментів не знаю). Ми просили ставити присутність час від часу, але відповідно платили за цей час, там небагато виходило.
    З лікарів мені найбільше підійшла Гайдук Мар"яна Ігорівна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    У мене старша як почала xодити в садок, то тиждень xодила - два тижні вдома, кожного місяця був отит, з лікаркою нам повезло, намагалась нас лікувати без антибіотиків. Все це тривало півтора року, потім полегшало, а коли дитина пішла в логопедичну групу (там було тільки 11 чоловік, і то не всі завжди xодили), то xвороби закінчились. Я думаю, що тиx xворіб не обминути, такий кругообіг вірусів у групі, потрібно лиш запастись валерянкою і не xвилюватись. Це все мине, лиш треба часу. Якщо у дитини температура - постарайтесь не збивати, щоб сама почала спадати. Бронxіти також бувають вірусні і тоді не треба ніякиx антибіотиків. Шукайте нормального лікаря і все буде добре. Я вже з молодшою себе морально настроіла на те, що у садочку будуть часті xвороби, ми вже починаючи з вересня два рази по тижні були на лікарняному і раз 3 дні. Поки що обxодилось все насмарком-кашлем-ларингітом-траxеітом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    я знов про наболіле ....як діяти з тими, хто не здає кошти в садку.....

    Є у нас в групі одна дівчинка-мама ( років 25) яка ще з ясельок не здає кошти на потреби групи і т.д. Влітку я їй дзвонила різів зо 5, розказувала на що саме збираємо кошти. Щоразу обіцяла здати 100 грн. Дійшло до того, що як бачила мене, то переходила на іншу сторону вулиці. Зараз нова голова БК вже тричі їй дзвонила - ігнор повний.
    Я розумію, що можна принципово не здавати на ДН вихователів чи привітання до дня вчителя-нового року-8 березня і т.д. Але своїй дитині на канц.товари можна здати. Дітки у молодшій зараз завжди щось малюють, ліплять, клеять. Вони користуються канц. товарами придбаними іншими. Не шкода того дитині, але ж так не можна теж.
    Я вже думаю, може покласити в шафку гнівного листа від БК, що раз ви такі категоричні, то прошу купити своїй дитині хоча б канц.товари - фарби, пластилін, альбом, клей, кольоровий папір.

    Завжди є такі люди і в школі і в садку, які мали все і всіх в носі, за них завжди всі закладуть!!!Що порадите з свого досвіду?