Відповідь: Бойкот російських товарів "Пелікан" і "Водный мир" - виробляються в Іллічівську Одеської обл.
Відповідь: Бойкот російських товарів Брала в Арсені бвля Галицького палички "Вічі", то на них великими буквами написано "Зроблено в ЄС", в Латвії, здається. Але раніше та фірма була наче російська, точно не памятаю. На смак хороші. Ще прикол з ціновою політикою на рашівські товари) Попросив чоловік на корпоратив купити самий простий гель для волосся (для образа на свято). Я зайшла в Космо (кудись інакше заходити просто не бул часу), то там російські гелі в баночках по 10 грн і їх повно) А поруч є альтернатива - гелі зроблені в Німеччині, Тафт, і ще якісь інші, і ціна на них поза 40 грн. і вище. Чоловік принциповий в тому плані, то сказав все одно взяти той дорожчий, не російський. Але основна маса покупців думаєте буде заморочуватись? Ось така в нас торгова політика.
Відповідь: Бойкот російських товарів Вони якісь різні, ті Vici. Є російські (зараз на Краківському суцільний "Краб Крабович"), а є європейські. Так от європейські бувають рідко і не всюди. А перед святами я їх не знайшла
Відповідь: Бойкот російських товарів Краб крабич 500гр- 38 грн, А європейські-500гр-54грн. Але то я так просто давно не купувала того, і коли побачила ціни в мене очі на лоба вилізли. Краще вже 1 кг м"яса взяти
Відповідь: Бойкот російських товарів Погоджуюся) Але я так люблю дико салат з паличками, що мушу хоча би раз на рік його приготувати))
Відповідь: Бойкот російських товарів а підгузники Хагіс де можна купити не російські, бо все зустрічаю тільки такі?
Відповідь: Бойкот російських товарів Це ТМ... Кухарочка = Рукавичка, Премія = Сільпо тому все одно тре вичитувати хто вир-к..(((
Відповідь: Бойкот російських товарів "Барвінок" теж собі гонить з маркуванням рашистських товарів... Маркують лише жуйки і снікерси біля каси. А поруч- величезна стійка з акційними чіпсами Lays (код 460)- і жодної позначки, що то москальське! Народ гребе, бо акція, на код ніхто не дивиться Ну я не полінувалася, витягла один прапорець з жуйок і запхала до чіпсів але чи то надовго?
Відповідь: Бойкот російських товарів Київський дитячий пральний порошок "Альонка" нічим не гірший Денкміта німецького. Купила випадково, бо всі запаси витратила, а інших варіантів не було
Відповідь: Бойкот російських товарів Та в нас народ точно все "гребе", і російське, аж дивно. І новини дивляться, і нет мають, а багатьом по фіг. І наче скрутні часи, гривня падає, а знайомі розказували що до цих свят в багатьох магазинах по продажам побили рекорди, так що купують, при чому добряче так купують. Та то й добре, а зле що гребуть і навіть не заморочуються, чи то рашистське чи ні.
а мене ще бісить реклама на телебаченні рос. товарів! ще розумію, як світові торгові марки, які можуть імпортуватись з Росії, але ж чисто російськім товари...чистая лінія, бархатние ручки и т.д.! фу!
@Raven а де купували, бо вперше чую про такий порошок, а запаси нашого скоро закінчаться, хотіла би спробувати щось новеньке та українське.
а мене от не те щоб дивує, просто вбиває той факт - ну добре, не могли завезти з ЄС "брендовий" чай (було вигідніше, видно, завозити з Росії), ну але в нас що, ще не навчились виготовляти ватні палички, що їх треба було з Росії завозити? Як вони взагалі тут опинились, ті російські ватні палички?
Купила в Сільпо чай Грінфілд, на упаковці вказано, що виготовлено в Україні. Колись ніби російський був...
@Marmulyadka, виготовлений в Україні, але знайшла про чаї таку інформацію Найбільшим гравцем ринку чаю в Україні є ТОВ «Юнілівер-Україна». ТОВ «Юнілівер-Україна» - це представництво в Україні транснаціональної англо-голландської компанії Unilever. З 2001 року ТОВ «Юнілівер-Україна» входить до складу так званого функціонального об'єднання «Unilever RUB» (Росія, Україна, Білорусь). На ринку чаю в Україні компанія представлена наступними брендами: Lipton, Brooke Bond і Бесіда. Наступна за величиною компанія українського ринку чаю - ТОВ «Ексімтрейд», яка входить до складу торгово-виробничого холдингу «Орімі Трейд». Географія діяльності групи компаній «Орімі Трейд» охоплює всю територію Російської Федерації і суміжні країни. У структуру Групи компаній входять 75 регіональних представництв на території на Росії, представництва у Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдові, дочірні компанії в Казахстані, Киргизії, України. На сьогоднішній день асортимент чаю «Орімі Трейд Україна» представлено торговими марками: «Принцеса Нурі», «Принцеса Ява», «Принцеса Канді», «Принцеса Гіта». А також дана компанія - єдиний представник в Україні преміальних англійських торгових марок чаю «Greenfield» і «TESS». ТОВ «Ексімтрейд» є найбільшим українським виробником чаю. Ще одним виробником чаю на території України виступає спільне українсько-британське підприємство «Українська чайна фабрика Ахмад Ті», ексклюзивним партнером якого в Україні є українсько-кіпрське підприємство «Піраміда» (дистриб'ютор торгових марок Ahmad Tea, Grace!, ТЕТ). На українському ринку чай Ахмад Ті з'явився в 1994 році, а в 1999 році в Харкові була відкрита одна з чайних фабрик Ahmad Tea London, яка фасує чай Ахмад Ті для українських споживачів. До українським виробникам чаю відноситься і українсько-англійське спільне підприємство ТОВ «СолоМія», що входять до групи компаній концерну Stoik. Компанія була створена в 1998 році і була першим сертифікованим виробництвом чаю в Україні. На сьогоднішній день ТОВ «СолоМія» займається фасуванням чаю торгових марок «Batik», «Аскольд» і «Домашній чай». Значне місце на ринку чаю України займають чаї російської компанії «Май» («Майский чай», «Лисма», CURTIS), зареєстрованої в Росії в 1991 році. На ринках України та Молдови компанія представлена підприємством з іноземними інвестиціями ТОВ «Майский чай», що є дочірньою структурою компанії «Май». Один з досить великих виробників чаю в Україні - ВАТ «Мономах». На ринку України компанія представлена торговими марками «Мономах», «Три слона», «Fruits», а також займається виробництвом продукції під приватними торговими марками (Private Label).
От власне,наші товари не такі погані...коли в Ватсонс комет,доместос стали російські по маркуванню біля дому в будівельному купила украінський дешевий засіб до унітазів,ванн-чистить супер,трохи запах не альо,але то вже таке і вариість 10 грн. - просто смішна
А я ніяк не можу зрозуміти чому наші магазини і надалі закупляють російську продукцію і ще й дають на неї знижки? Якщо би це було ще на початку того всього, коли товар вже куплений, а тут така ситуація склалась, то ясно - треба швиденько продати. Але ж продали і досить. Навіщо знову і знову купляти і ставити на полиці зі знижками? Якось двозначно виходить - магазини закуповують, а ми бойкотуємо... Ні, Ви не подумайте, я не купляю російське, але вважаю, що і магазини мали б відмовитись від того товару.