воно то так, але дизайн чудовий. єдине питання чи якісна схема, щоб боронь Боже не вийшов прогон, бо роботи там купа, ну і відповідно ниток треба огого. будьте пильні!
Кольорів, як на таку картину ніби небагато - 39 Розмір на Аїді 14 - 54,43 х 36,29 см (300х200 хрестиків) Схему маю в РМ, дивлюсь по відтінкам ніби все гуд. Зрештою, я завжди ще на свій смак переробляю, рідко коли дотримуюсь 100% схеми . Чи то когось на спільний процес спокусити, щоб не мені одній вона снилась
я вишиваю подібні піони, від ДІМ. Останній місяць закинула вишивку через роботу, але планую повернутись якнайшвидше. якщо чесно, то мені Ваша схема якимось прогоном виглядає, дуже кислотні кольори (нє, я знаю що схема не передає точно відтінки, але все ж...). А що там з хрестиками-півхрестиками-блендами? Для такої картини вони мали б бути, були б гарні переходи
кислотні, бо то я з РМ в графіку переводила, відшитої не бачила, а реальні по ниточкам не є такі кислотні. До прикладу зелені на листочках тих що такою кислотою віддають, насправді № 986 і 987 беку і всього решта там немає, Я особисто сам фон би шила півхрестиком, щоб "вивести" на передній план самі піони. Зараз гляну що ще дає графічна схема, порівняю.
тиждень тому брала коломийське домоткане 30-ку по 75грн коло нового ЦУМу в магазинчику рукодільному- то були ще старі залишки, тоді ж бачила на Провесні вже з новогої завозу по 125грн
Ура, ура, у мене вийшла арочка з ідеальним зворотом і не кепським лицем. Нарешті Я вже все зрозуміла, все, все, і це так просто і легко, і приємно. Дякую Терезці і Роксоланці за консультації
roksolanka, висилайте, висилайте. Я просто тепер закріплюю нитку вкінці на вертикальних хрестиках, зовсім непомітно. Але от на початку роблю петельку і то виходить один хрестик ззаді косий, але нічого, якщо тільки один Бо по-іншому в мене неакуратно виходить. Може підкажете?
Вчора знову вишивала. Але вже хотіла і слухати музику, і всякі дурні думки крутити в голові, і ... провалився мій ідеальний виворіт. Висновок, тільки спокій і зосередженість на роботі на початковій стадії гарантують успіх і задоволення від вишивання
Рукодільниці, маю питання, має брат гарну вишиванку, але тепер виріс дуже з неї, хотіли перешивати, крутили-крутили, ніц не виходить, а різати по вишивці рука не піднімається, надумали продавати, скільки вартувала б така сорочка на хлопця 13-15 років, вдіта 5 разів?
В мене одне питання, не знайшла відповідної теми. Закінчила я вишивку, хочу йти оформляти в рамку. Чи потрібно підгинати тканину? Чи для оформлення в рамку це зайве? І в чому Ви несете вишивку, щоб вона не помнулась?
Підгинати не потрібно. Велику вишивку скручую в рулон ,інколи кладу в футляр для креслень. Більшість майстерень мають праску.
Все я благополучно донесла, зробила як порадила @Made in USSR. Рамочка+паспарту+робота=287 грн. Це я попала в дорогий магазин чи то реальний стан речей? Життя чудове і т.д.
Або навіть замовити за своїми розмірами - все одно дешевше. А якщо в художньому магазині купити ще і картон для акварелі або ще є т.зв. "дизайнерский картон", то можна і паспарту самій вирізати - я так вже з десяток картинок на подарунок і собі оформляла. Трошки прийдеться потрудитися коли будете натягувати вишивку (я натягую ниткою - в інтернеті купа майстеркласів є). І ще під тканину краще підкласти листочок відповідного їй кольору щоб не світилася фанера. А так реально всієї роботи хвилин на 30-40.