Відповідь: Бачились! (2) бачила нині близько 14.00 Котю на Південному. Хоч і не змогла підійти, та на 99% впевнена, що то саме вона була Без діточок і чоловіка, замріяна і дуже гарна.
Відповідь: Бачились! (2) В мене насичені дні) Вчора бачила ще пузату Орман. А нині в Парку культури можна було і форумівку організувати) Бачила Марічку-Бурульку, Соломію-Ньюлайф, Аксенію, і чоловік казав, що бачив Мумію)
Відповідь: Бачились! (2) АксеніюЧомусь всі "забувають" букву А. Малюки в слінгах такі файні. Та, сьогодні в Парку Культури був ажіотаж, а вчора я нарахувала 20 відвідувачів, катайся де хочеш. Мабуть, більшість прийшли на свято від МакДональдса, яке було на "трієчку", але реклами було...
Відповідь: Бачились! (2) А я забула написати, що вчора в Фуршеті краєчком ока бачила Алго з сімейством))) доцька така красуня!
Відповідь: Бачились! (2) Бачилась нині з Натулею. Дуже я втішилась нашій зустрічі. А тепер Натуля вдома буде відходити від мого словесного п...су.
Відповідь: Бачились! (2) Сьогоднi гуляла з малим на Стрийськiй, i випадково зустрiли Suzi зi всiма малюками. Приємно було знову побачитись i потеревенити ;-)
Відповідь: Бачились! (2) Бачила вчора Meriroma з сімейством на Галицькій. А в парку культури Натулю з діточками, та Sanches з сім'єю (помітила Вас по яскравому кольору волосся). Ми пробігали повз, трохи спішили, тому не сильно хотіла зачіпати, на другий раз признаюсь обов'язково.
Відповідь: Бачились! (2) Та ладно тобі, дуже гарно побалакали о, то вИ зі мною привітались? Sanches теж бачила з малявками і чоловіком. І ще там же бачила Galya з доньками.
Відповідь: Бачились! (2) Я там була десь від 3-ої і до... певно 7.30, але бачила в основному пофарбований молодняк )))) Шкода, що не побачились.. Мені дуже такої компанії не вистарчало)))
Відповідь: Бачились! (2) Бачила сьогодні у церкві Богданку з чоловіком і двома дітками. Сказала їй про суботу і пузату хату.
Відповідь: Бачились! (2) Зовсім не впевнена( бо ніколи не бачила раніше), але здається бачила Орман з чоловіком, донечкою і синочком. Ми гуляли вчора в центрі і звернула увагу на гарну сім*ю з ну дуже малесеньким малючком у позі султанчика в слінгу. Ще подумала, що певно десь недавно те малятко народилось) А тут переглядала темку про слінги, а там допис Орман і прийшла така думка)))
Відповідь: Бачились! (2) Бачила на відстані вчора по обіді біля Ратуші Gloria Tempus із сім"єю... Правда я досить сліпенька, то спочатку на блузку зреагувала , а вже потім ідентифікувала дівчину)))
Відповідь: Бачились! (2) А я в маршрутці познайомилась з Іринкою- Jasmin. Дуже несподівана, але приємна зустрічНастрій був піднесений до кінця дня..
Відповідь: Бачились! (2) Бачила сьогодні Corenа з донечкою на майданчику біля озера) Як завжди обидві стильні і красиві!