Модератор: Дитина засинає біля грудей. Дитина після року самостійно піднімає одяг мами, щоб прикластися до грудей. Дитина під час годування крутить, щипає іншу грудь. Дитина у віці 1-1,5-2-3 роки постійно вимагає цицю. Відповіді на ці і багато інших питань стосовно повединки дитини біля грудей в статтях за посиланнями: ****************************************************************** Чи бувають лактаційні кризи через півтора року годування? Болить грудь внизу, але не схоже ні на лактостаз, ні на що. Ніби мася стукнула, болить, як синець, що з тим робити? І ще- останнім часом доця мало того, що все молочко висмоктує, вона бере одну грудь, посмокче 3 секунди, потім іншу. Можливо, напір молока став меньшим, їй не вистачає чи просто лєнь добувати молочко, от і чергує. Спочатку то виглядало, як гра, я не змогла то припинити, тепер це перейшло в звичку, на нічний сон дуже нервується, коли наполягаю щоб вона їла тільки з одної. Чи важливо після півтора років годування щоб мала добиралася до заднього молока? Можливо, що цей біль в груді, який в мене зараз і є наслідком такого годування? може, то заднє молоко там накопичелось і згорнулось, чи щось таке? дякую всім хто відізветься.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей маю на увазі, якщо що 3 години міняти груди, то скільки часу загалом смокче протягом одного прикладання! Я міняю груди що півтора години, що дві , а доця їсть загалом годину одну цицю, тобто з перервами і сном виходить 1,5-2години!
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей якщо не плаче то їсть 20-30 хв і наїдається ( 2-4 рази). а як плаче то 5-10 хв їсть, заспокоюється і просить ( десь через 30 хв ) то даю знов.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Ніби нормально виглядає! Спробуйте більше носити животиком до животика (ножки жабкою) коли плаче при годуванні! Я ще пила чайочки з кропу, фенхелю, доці було легко пукати, менше тоді тиснулася і не плакала!
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Маю таке питання. десь вже читала про о, але забула! якщо мала їсть 15 хв і засинає нагодинку-дві,на наступне годування ту саму цицю давати чи іншу. бо рідко буває що по пів години гамає.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей я в таких випадках даю ту ж саму ще десь 2-3 рази. часом просто орієнтуюсь на те, як доня "виїдає" груди, бо ліньки слідкувати за тривалістю годування в моєї доні таке буває, якщо під час годування вона хоче в туалет. зробить свою справу - і далі спокійно їсть. іноді вона так показує, що її треба потримати вертикально: відригне - і далі просить їсти.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей В мене синочок кидає грудь і викручується, коли хоче відригнути. Я його піднімаю вертикально, він відригне і спокійно продовжує їсти. ...маю ще таке запитання... Як примусити дитину їсти вночі? Ну нівяку - я його і перевиваю, і трохи масажик роблю, а він міцно затуляє ротик і не бере груди. Цьої ночі ледве примусила хоч трохи посмоктати о 3 год., а потім він вже взяв груди біля 8-ої год. А в мене грудь вже почала тверднути. Я трохи зцідила і залишила витікати в пеленку. Вже зранку трохи розсмоктав мені ту грудь.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Оля, я будила, вставала і годувала сидячи, підтермошуючи, десь коло четвертої-п'ятої, перед тим Софія їла 12-та ночі, бо сама вона не будилась до сьомої - піввосьмої, а потім я її привчила. В мене теж як в тебе тверднули груди, привчилась десь до трьох-чотирьох тижнів і їла вночі нормально пробуй походити трохи ---------- Додано в 16:53 ---------- Попередній допис був написаний в 16:52 ---------- я так думаю, що якщо дитина наїдається вдень добре, то вночі спить, Софія вдень їла 10 раз, або й більше і відповідно колись і спати хтіла, а потім якось не знаю, внормалізувалось протягом доби чи шо
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей я би казала,якщо годинку, то давати ще ту саму, якщо вже дві, то іншу, тому що, якщо дати ту саму, то інша може не дочекатися і відповісти лактостазом. Якщо говорити з позиції переднього-заднього молока, то через дві години і в обох грудях буде переднє молоко - і в тій, якою ви останній раз годували, і в іншій. Ну і слідкувати за відчуттям в грудях. Щоб малеча довше смоктала за одне годування, застосовувати принцип стискання, коли вона вже дрімає. мені здається, що ще пару-тройку днів, і це мине, так часто буває перший тиждень, 10 днів. Пробуйте крізь поверхневий сон давати, просто тримайте руку на пульсі в плані, щоб якщо це буде продовжуватись, як це буде відображатися на вазі, чи дитинка достатньо буде набирати, продовжуйте спати разом, знов ж таки, це може змінитися, бо дитинка маленька, тільки 7 днів, з кожним днем буде дедалі активнішим.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Дівчата, а якщо при годуванні соски печуть - чи значить це що все таки неправильно прикладена грудь? Смокче гарно, захватуючи ареолу, губки розчіплені широко, носиком і підборіддям торкається груді, а чутливість сосків присутня.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей У мене теж була чутливість, при правильному захваті. Через 3 тижні - перейшло само собою.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Порадьте будь-ласка щось, може хтось зіштовхувався з такою проблемою як у нас. Синочок останній тиждень просто жахливо їсть (до цього все було нормально). Починає гамати цицю, за 1 хв. кидає, нервується, облизує по 100 раз сосок, ніби хоче захопити але відхиляється голівкою туди-сюди і це все закінчується риданням, потім прикладається знову на 1 хв. і так по колу. З вуздечкою ніби все нормально (принаймні так лікар сказав). Дурника ми інколи смокчемо - інакше не можемо нас двоє , і з пляшечки раз на день-два також можемо догодуватись (коли мама не виспиться і не встигне поїсти - відповідно немає молочка). От не знаю чи це через животик така поведінка, чи справа в чомусь інакшому?
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Насправді причин може бути дійсно кілька, в тому числі і животик, як набираєте у вазі? животик може турбувати, наприклад, коли дитина недостатньо перебуває біля одної груді, щоб добратися до заднього молока, часто мами самі пеперива.ть смоктання, коли дитинка вже дрімає, думаючи, що вже наїлася. може і це мало виглядає, але для дитини цілком можливо достатньо, щоб почати плутати соски, також неефективно прикладатись до груді. Я розумію, що їх двоє, однак, дітки цього не розуміють, і наслідки дурника-пляшки цілком можуть з"явитися і в вашій ситуації. Вашу ситуацію важко коментувати на відстані, тому що по-перше дійсно діток двоє, по-друге, можливо є якісь ще речі, про які ви можете навіть не підозрювати, що вони можуть впливати, тут тре більше інформації. Як, наприклад, організовано годування? чи вдалося вам налагодити годування так, щоб прикладати діток одночасно, якщо з самого початку мамі вдається налагодити такий ритм, то потім і в діток з"являється такий ж самий ритм годування. Як налагоджено годвання вночі, чи спите разом з ними? чи хтось допомагає вам по господарству? насправді ці речі не так на к-сть впливають, як на виділення молока з грудей
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей ВІКУСІЧКА в мене така ж проблема. почалася в 1 місяць. найгірше було між 1 і 2 місяцем. зараз вже трохи краще ( принаймні не кожне годування ). мені напевне допомогло те що я 2 - 3 годування давала 1 грудь, відповідно їв більше заднього молока, а тепер ще й виходить його відовлікти від плачу переважно співом ( чи гавканям, нявканям ), він тоді слухає і їсть. а от каки далі погані. якби якась лікарка побачила то би поставила цілу купу діагнозів.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Годуємось одночасно тоді коли одночасно просипаємось і є кому подати другу дитинку на подушку (1-2 рази в день, переважно після гуляння), решта годувань по черзі (переважно так і просипаються). В ночі тільки по черзі. Сплять дітки в своїх ліжечках, але вночі годую лежачи у своєму, потім перекладаю в їхні.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Вікторія, насправді тонкощів годування двох діток є чимало, нема якогось шаблону, є певні рекомендації. Наприклад, краще і легше для мами, коли дітки їдять одночасно, тобто прикладається звичайно до грудей перший, хто проснувся, а другу дитинку можна поки покласти поруч з вами, поки будете прикладати першого, то друга дитинка, вже від контакту з мамою може почати подавати сигнали готовності прикластися, з часом вони самі підлаштуються під такий синхронний ритм. Знов ж таки кожна мама рішає сама для себе. Напишу ще про сумісний нічний сон, розумію, що може здаватися це зовсім нереальним, але ваші діти мають такі ж самі потреби, як і всі, і сумісний сон - контакт з мамою їм також потрібен, тобто в ідеалі, щоб двоє спали з мамою, можна класти по дві сторони від вас, можна поздовш вашого тіла, ближче ту дитину, яка ще не прикладалася, можна присунути ліжечко одне вплотну до вашого ліжка, зняти боковинку, і по черзі хоча б туди діток відкладати, тоді і ви більше зможете відпочивати. Ось цю статту ще можете почитати, тут детальніше все написано: http://www.gvinfo.ru/twins_na
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) скажіть,будь-ласка,чи може впливати спека на апетит дитини? бо їсть менше,і пісяти не хоче... раніше пісяв майже кожні 20-30 хвилини,а тепер вже годину не можу допроситися...
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) і мій їсть гірше: частіше, але не багато. а що хіба 3 місячна дитина мусить так часто пісяти? мій може за годину 2 рази, або ні разу за 1.5 год. я думаю що це нормально.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Мій малий також літом завжди пісяв менше. Я думаю, що просто жарко і багато вологи виходить коли пріє. Ми ж також менше пісяємо коли жара
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) саша мій їжі звичайної їсть мало. зато прикладається багато))
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) і спека, і хвороба, і лізозубний процес - все впливає на дитячий апетит ви ж теж мабуть в спеку менше їсте