Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Консервантів там немає - перевіряли не один раз (вірніше малий превіряв). А в мене свалу немає. Не хочу бронхоспазмів. А раніше я ніколи не думала, що буду так до продуктів чіплятися.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні я шось зараз дійсно дуже вже перейнялась, то видно в мене канцерофобія (шоно вичитувала склад жувальної гумки Орбіт, ніби так не дуже отруйна, часом можна ). А як ви н рахунок різних льодаників від горла? (вичитала шо в складі Неоангіна є небезпечний Е124). Мене взагалі та засмучує ото все, виявляють шо шкідливе, але Українцям можна..ну як так?
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні не ваш один так реагує. Маємо маленького товариша, який схильний до ацетономічних кризів. То більшість продуктів сприймає нормально, а на пакетовий ( навіть дитячий) сік- відразу реакція.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Сочок Rich 100% яблучний. Склад: концентрований яблучний сік (і все!!!). Без консервантів. термін 1 рік. Відкритий 1 день. В цій темці була ссилочка на статтю, в якій був тест на натуральність соку (нагріти сік і додати соду), так я зробила, сік не по світлів (а може і потемнів) і пригорів шо то значить? ---------- Додано в 15:00 ---------- Попередній допис був написаний в 14:48 ---------- Іще трошки про сік:
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Продуктів тьма, просто їх треба любити готувати. Найбільш корисними є клітковина (фрукти та овочі) - яблука, вишні, сливи (чорнослив), бур'яки, морква, зелень, помідори, помідори, огірки. А на канцерогени є антиоксиданти, які не дають окислюватися тим речовинам, що можуть сприяти чи викликати захворювання на рак. Антиоксидантами є певні вітаміни (А,Е,С) деякі мікроелементи. Багато продуктів, рослин, особливо кислих мають антиокислювальну дію (кислі ягоди, лимони, гранати, виноград, зелений чай, чайне дерево, жовті прянощі - куркума, імбир, шафран). Але у всьому має бути міра, надлишок антиоксидантів спричиняє теж немалі проблеми зі здоров'ям. Треба вести здоровий спосіб життя з головою. А для чого ви кропите? Можна ранньою весною, поки дерево спить провести чимало простих, але дієвих процедур для захисту від шкідників (обкурити, зробити обрізку, обкропити настоєм листя горіха, провести санітарну побілку - і ви зведете до мінімуму кількість шкідників, і при цьому матимете нормальні плоди. ---------- Додано в 13:28 ---------- Попередній допис був написаний в 13:23 ---------- мамусі милі!!! КОНЦЕНТРОВАНИЙ!!! Значить його треба РОЗВОДИТИ ВОДОЮ!!!а ТЕ, ЩО ЙОГО ЗАПАКУВАЛИ В МАЛЕНЬКИЙ ПАКЕТИК І ПРИШПИНЬДОРИЛИ СОЛОМКУ НЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО ЙОГО ТРЕБА В ТАКОМУ ВИГЛЯДІ ДАВАТИ ДИТИНІ, ТИМ ПАЧЕ ПОСТІЙНО З ДНЯ В ДЕНЬ. Навіть дорослому шкідливо пити банковісоки нерозведеними, можна і проблеми з горлом мати і з шлунком і з кишечником, мовчу вже про алергію.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні А ви пробували так боротися зі шкідниками? Я не писала, що кропимо, я написала, що треба кропити. Та й взагалі своїх яблук не вживаю. ---------- Додано в 15:36 ---------- Попередній допис був написаний в 15:29 ---------- Картоплю, теж кроплять, але ж усі їдять. ---------- Додано в 15:42 ---------- Попередній допис був написаний в 15:36 ---------- Я категорично забороняю давати своєму племіннику йогурти, дитячі, дорослі: не має значення, ніякого шоколаду, соків магазинних, газовану воду. Про чіпси й сухарі взагалі мовчу. І дивуюся як можна водити дитину в макдональдс і годувати штучними гамбургерами? Коли був немовлям все догодовування було домашнім, ніяких дитячих пюре з магазину.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Ми в магазині наразі купуємо лише хліб, кефір, чай, цукор, пиво, крупи, спред, олію та муку. Все інше або ринкове або з села або з дачі. Печиво печу дітям двічі на тиждень, часом кексики, замість чіпсів печу солену фокаччу, смажу домашні чіпси, замість сочків - компоти, замість ковбас і сардельок відбивні, зрази, тефтельки, риба свіжа і свіжоморожена. Я з харчуванням не запарюся, просто знаю що і де купуємо і все, не експерементую. В кафе ми ходимо вкрай рідко, а якщо ходимо то так рідко, що це не шкідливо, та й не їмо ми в тому кафе чогось такого, бо коли вдома звик харчуватися просто, то в кафе тягне на просту їжу. Звичайно, є різні ситуації, часом і сочок доводиться купити, часом і якогось круасана, і те ж печиво Марію чи цукерки, але без потреби того не купується а такі потреби "мус" бувають вкрай рідко. ---------- Додано в 13:46 ---------- Попередній допис був написаний в 13:43 ---------- ми щорічно так боремося, і кущі добре плодоносять і дерева. Маємо старі перевірені рецепти догляду за садом, які мій дідусь використовує, робимо все як він вчив і маємо гарний врожай.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні ми цього року їли картоплі вдвічі менше за попередні роки, замінили її крупами. Усім сподобалося. ---------- Додано в 13:49 ---------- Попередній допис був написаний в 13:48 ---------- маю свої міркування з приводу магазинного масла. З села нам передають домашнє масло, але ми вживаємо його мало.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні ми особливо тим не переймаємося, часу на сад не вистачає.... ---------- Додано в 15:51 ---------- Попередній допис був написаний в 15:49 ---------- Щось не розумію, магазинне масло гірше за спред? ---------- Додано в 15:53 ---------- Попередній допис був написаний в 15:51 ---------- Кожен для себе вибирає свою альтернативу, від чогось відмовляється, від чогось ні. Ну і сімейні традиції ( маю на увазі щодо харчування і шкідливості)відіграють велику роль.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні а ми шануємо свій сад, свої дерева і землю яку використовуємо. Ми маючи вже майже 6 років дачу, ще жодного разу нічого не піддобряли хімічними засобами. Людина в якої ми її купили мала цю дачу з часів їх заснування - також не використовувала, нічого шкідливого, тож ми вдячні за таку землю і намагаємося її зберегти. ---------- Додано в 13:54 ---------- Попередній допис був написаний в 13:53 ---------- так, набагато гірше.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні а з цього місця детальніше, будь ласка...
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні ОЙ, просвітіть.....наскільки я знаю, спред це коли рослинні жири змішані з тваринними і такий мікс для організму шкідливий, а з маслом що не так? А домашнє чому не їсте, не любите, чи там теж щось шкідливе?
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні в магазинне масло, котре дороге і його рідше купують, домішують залишки того, котре не продалося, здебільшого це в пакетах. Тому купуючи дороге і "свіже" ви платите не зовсім за свіже. Мені передають з села домашнє масло, яке даю дітям в каші, а спред використовую для канапок і випічки.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Ми теж більше групу вживаєм, картоплю переважно лише в перших стравах. Але наївно думати, що магазинні крупи нічим не підсипають. А щодо сочків,то вони і без того добре розбавленні (з змихів роблять концентрат і потім розводять "присмачуючи" "натуральними" ароматизаторами і барвниками.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні в мене виникло питання...от всі пишуть про шкідливість йогуртів, кефірів...але чому?чим вони шкідливі, просвітіть? і чи є на нашому ринку якийсь більш-менш корисний молочний продукт? ---------- Додано в 17:59 ---------- Попередній допис був написаний в 17:53 ---------- Ой. я б теж заборонила, але шо з того, я ж тільки тітка, у нього свої батьки, яким розуму я не вставлю Він в мене ніби і живе на селі, на своєму м"ясі, овочах, хліб часто самі печуть, молочні продукти домашні, і сочки часом свої душать...але в них трохи ритм життя такий напружений, з дому всі їдуть раненько, приїжджають пізно, в хаті багато народу. Ще й малий в садочок ходить, а там годують так собі. Вже як він зі мною стараюсь воювати і не купувати багато шкідливого, але важко переперти , кажу не їш сухих сніданків типу Несквік, то шкідливо, живіт болітиме, а він мені каже, а во я вже їв, і ніц Ну і шо тут зробиш, якщо мама дає часо таке їсти ---------- Додано в 18:25 ---------- Попередній допис був написаний в 17:59 ---------- Може комусь буде цікаво Я здивована прочитаним про воду.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні це давно відомий факт - воду можна кип'ятити лише раз і виключати зразу ж як тільки закипить. Ми зараз п'ємо воду з крана та з криниці. Артезіанська вона також не є доброю - вона рахується мертвою, в ній не містяться жодні мікроелементи, бо вона не вийшла самостійно на поверхню землі.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні йогурти шкідливі вмістом консервантів, барвників та ароматизаторів, знову ж таки те, про що я писала в попередньому дописі - все має бути в міру і антиоксиданти також. Є міра - позитивно впливає, є надлишок - шкодить. До прикладу ефірна олія лаванди має заспокійливі властивості, якщо її дозування в межах 2-4 каплі на ванну, якщо капнути більше 10 будете мати і аритмію і перезбудження нервової системи. Так само з приправами і продуктами харчування. Якщо дитина з'їдатиме один йогурт в день, а поміж тим харчування буде домашнім, то шкоди від нього не буде, але й користі не чекайте. А якщо дитину з ранку до вечора годуватимуть тими йогуртами вважаючи їх основою дитячого раціону, то боком вони вилізуть рано чи пізно. ---------- Додано в 20:11 ---------- Попередній допис був написаний в 20:10 ---------- ви просто раніше не цікавилися цим.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні а якщо брати білий , без різних смакових добавок (типу клубніка, чорниця...), і з коротким терміном придатності? А як ви ставитесь до Наріне?