Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні дарагая!!! та у вас манія! как страшно жить! ви чаво? розслабтесь. і так всі там будем, а от як проживем тут- в постійній параної, чи з головою і в кайф- залежить лиш від нас!
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні та не сприймайте все буквально, я часом і з сарказмом пишу. І не кажу, що відмовлюсь повністювід усього, хоч знаю шо шкідливо, але не запернчую, що при першій жарі, піду заморозивом у магазин (але куплю якесь простеньке, біле, шоб поменше барвників, а може і ні )
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Там йде тетрапак, як в соках, молоці, тому "впалнє" можливо
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні З приводу подовження терміну зберігання через упаковку говорила з технологами. Насправді - це можливо. Я не кажу про якийсь конкретний продукт. Просто такі технології існують. На хлопський розум - це може бути безкисневе упакування - коли витісняють повітря з продукту і у повному вакуумі запаковують продукт. Буває також до виробу вприскують газ зі спиртом, наприклад. На таких виробництвах навіть працівники ходять прямо в скафандрах - щоб ні пилинка не потрапила до продукту - бо тільки тоді довкола продукту не буде сприятливого для розвитку мікроорганізмів середовища. Але є нюанс. Ці технології - для вітчизняного ринку надто дорогі. Ну бо платоспроможність наших людей не така ж, як закордоном і влада виробників по голові б"є за підвищення цін на масові продукти (а значить інвестувати в дорогі технології (це навіть не сотні тисяч євро) - невигідно). Отже - такий продукт може бути хіба імпортний. Для нас актуальний віками випробуваний консервант - холод (шокове заморожування, щоб структура тканин не руйнувалась), який проте теж має свій термін і вимагає певних умов (і звісно якщо продукт не кілька разів морожений).
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Опаля, глянула шераз на склад галеретки, там мало того шо барвник Е104, шей замість желатину Е441 (який зараз тільки досліджують). Причому це тільки зазначено в складі на польській мові, наші ж перевели це як желатин.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Знайшла ще цікавий факт по зберганню продукції закордоном: Думаю цей метод недорогий, але невигідний торговельним мережам певно. Питання, яке мене зараз турбує - в заморозці є така річ, як заморожування рідким азотом. В Макдональдсі ніби практикують. От щодо рідкого азоту тепер хотіла б в когось проконсультуватись.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні E441 — Рапсовое масло гидрогенизированное с высоким содержанием глицерина(Superglycerinated Hydrogenated Rapeseed Oil) (Е441) Описание пищевой добавки Добавка запрещена для использования, т.к. не прошла (или находится в процессе прохождения) необходимых тестов и испытаний ?????
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні за міжнародною класифікацією Е441 - це желатин.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Дівчат, а де ви дивитесь? Я на цьому порталі (Всеукраїнський портал споживчої інформації). Тут відповідно: Але - Недозволений
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні здаюсь мені перше що вискочило - желатин. І в країнах Прибалтики (ЄС) це желатин. Ладно буду знати.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні я в гуглі для достовірності дивлюсь декілька джерел. Оте що не дозволене якось мене дуже здивувало. ---------- Додано в 17:39 ---------- Попередній допис був написаний в 17:37 ---------- Мені от цікаво чи той звичайний желатин в пакетиках це желатин, чи 441?
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Та теж не факт. Я ще десь пошукаю з інших джерел, може не інтернетних. Бо хз - всі щось різне пишуть.)
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні А я прийшла похвалитись робила сьогодні домашній майонез на варених жовтках...вийшов дуже смачний і печенько на молоці з корицею...ммм... іще так, для загального розвитку Кетчуп шашличний від "Щедро": вода питна, паста томатна, цукор білий, оцет спиртовий харчувий натуральний, загусник крохмаль модифікований кукурудзяний, сіль кухонна, тімян, паприка, часник, коріандр, цибуля, кмин, консервант сорбат калію (вроді як не шкідливий). Термін придатності 6 місяців. Кетчуп до шашлику від "Торчин": вода, паста томатна, цукор білий, загущувач крохмаль модифікований, сіль кухонна, кислота лимонна, натуральні ароматизатори каєннського перцю та каррі. Термін придатності 9 місяців . (як так може бути за відсутності консерванту???) Сочок BotaniQ plus + Склад: Соки концентрированные (яблочный, рябины черноплодной, малиновый) Добавки Лимонная кислота, экстракт ромашки Подсластители Сахар
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні якщо не секрет - яким саме рецептом користувались і чи робили вручну чи чи у блендері-міксері?
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Я робила міксером яйца (крупные) – 4 шт.; соль – 1 ч.л.; холодная вода – ~1 л; соль – 1/2 ч.л.; сахар – 1 ч.л.; подсолнечное масло – от 400 мл и больше; уксус 9% – 1 ст.л.; горчица или хрен со свеклой – по желанию. Яйца вымыть под проточной водой, сложить в кастрюльку и залить холодной водой (чтоб покрыло). Добавить соль и варить на большом огне ровно 10 мин. (желтки должны быть мягкими!). Воду слить, «цокнуть» яйца (чтобы легче чистились), залить на минутку холодной водой. Частично освободить яйца от скорлупы (обращаться, как с яйцами «всмятку»). В посуду, пригодную для взбивания миксером (удобен ковшик с ручкой), выложить желтки, тщательно отделив их от белков с помощью чайной ложечки.Растереть желтки с солью и сахаром. В небольшую чашечку (на блюдце) налить половину порции подсолнечного масла. Взбить миксером желтки до осветления. В одной руке – миксер, в другой – чашечка с маслом. Тонкой струйкой начать вливать масло под венчики. Миксер все время работает на большой скорости. Не торопиться и лить масло понемногу, хорошо вмешивая. Майонез становится все гуще по мере добавления масла. Когда первая порция масла пройдет эмульгацию, выключить миксер Влить в майонез уксус, перемешать ложкой и взбить миксером. Майонез осветлится. Повторить процесс эмульгации для второй половины подсолнечного масла. Добавление горчицы придаст майонезу остроту, а хрена – красивый розовый оттенок. Переложить готовый соус в судочек с крышкой и отправить в холодильник (а можно сразу использовать).
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні От з соками я ніяк не розберусь. У складі - ніякої хімії, але малий реагує. На фреш - ні, а на будь-який магазинний (навіть з дитячого харчування) - висипка. Щось виробники не договорюють.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Будь -який? можливо і не договорюють, а можливо замість цукру дають якийсь замінник, на який і реагує ваш малий. (цікаво мені провести той дослід з содою, з різними сочками з ковбасою і йодом вже експерементувала )