Відповідь: Наші менші друзі для кролі основна їжа сіно - має бути завжди в достатній кількості, це основне і дуже важливе, бо в кролів є певна специфіка шлунково-кишкового тракту. комбікорм в моєї Соні теж завжди в мисці, хоча рекомендують його дозувати (точних пропорцій вже не пам'ятаю). я своїй купую Куні Про з самими трав'яними гранулами (злаки не бажані, бо від них цекатрофи і кролі товстішають). з тим маємо трохи проблеми, бо мій тато вважає, що кроля ледь не голодує, тому в мисці завжди щось має бути. овочі та фрукти даю по шматочку, коли сама їм, але слідкую, щоб не було цекатроф (м'які каки). якщо з'являються, то просто зменшую порцію. води з пляшки моя лінувалася пити, тому наливаю в мисочку. ліпше так, бо кролі в принципі ліниві і часом навіть якщо хочуть пити, можуть лінуватися з пляшки пити. вітаміни, які продаються (дропси), можна, але не обов'язково. для кролів то більше як цукерки. крейда також має бути. можна соляний камінь. хоча моя Соня взагалі взяла собі за моду гризти стіни х)) їй більше смакує, коли знає, що не можна. і зараз вже можна принести кролі з вулиці гілочку яблуневу. на рахунок гілочок можна загуглити і почитати, бо їм не всякі можна. все, що даєте кролі, окрім сіна та комбікорму, бажано мити і витирати на сухо.
Відповідь: Наші менші друзі Дякую за відповідь, я купляю корм ЛОРІ ВІТ, п"є також з мисочки, не хоче з пляшечки. Сіно даєм постійно! Овочі та фрукти ще не давали. А травичку з вулиці можна чи не бажано? А крейду також в магазині ЗОО купувати, чи може бути будь-яка?
Відповідь: Наші менші друзі я своїм даю молоденьку травичку, але в помірних кількостях. Зокрема даю молоде листя кульбаби- джерело вітаміну С, але не рву трави в місті, привожу з дачі. Мию, просушую, бо ніби не можна мокрих трав давати. розкажіть подробніше про ті цекатрофи. Мої коли переїдять молодої зелені то бувають м"які каки (не рідкі), але тільки в молодняка, і то до ранку все минає. Чим це шкодить кролям?
Відповідь: Наші менші друзі а скільки кролі місяців? бо соковиту їжу типу овочів, фруктів і свіжої трави ліпше давати старшим, бо в кролів шлуночки до того дуже чутливі. ^^ крейду я купую найдешевшу за 2 грн - від дорогої вітапол носом крутить. давала й звичайну білу, теж їй не дуже смакувала. траву свіжу не їмо, бо нема де нарвати, а з вулиці не ризикую. тільки кілька разів купувала "котячу" і пророщувала - з'їдалося в один момент, щоб розтягнути на пару днів доводилося силоміць відбирати й "відбиватися" від Соньки х))) цекатрофи - це каки для повторної переробки. кролі їх їдять і це їм забезпечує нормальну мікрофлору кишківника. а коли забагато соковитої їжі та злаків, то цекатроф більше і не всі з'їдаються. ще така реакція буває на зміну корму. якщо десь колись пару штук знайдете, то нічого страшного.
Відповідь: Наші менші друзі чотири місяці! Не розумію, що вони їдять? Вибачте я в кролячому ділі повний чайник!
Відповідь: Наші менші друзі от якраз можна помаленьку вводити соковиту їжу. потрішки і дивитися за каками. ^.^ цекатрофи - кал сліпої кишки. ніколи не помічали, коли кроля бігає-бігає, а потім сідає, лізе моською під себе і щось там порпається? це вони їдять свої каки-цекатрофи прямо на виході. у кролів два види как - горошком і цекатрофи (вологі, схожі на великі ягідки ожини). і ті, й інші нормальні. тільки цекатрофи кролі мають з'їдати, щоб підтримувати нормальну мікрофлору кишківника. я сама, коли перший раз цекатрофу побачила, налякалася, що то понос. а вже потім вичитала, в чому справа.
Відповідь: Наші менші друзі Капець, я їх ще не бачила, те що порпається бачила, думала миється.... Дякую, що просвітили мене, тумана...
Відповідь: Наші менші друзі наша морська свинка так само робила, а я село....думала що вона голодна настільки що каки свої жере
Відповідь: Наші менші друзі У мене зараз 2 декоративних ангорських кролика. Старша живе вже в нас років 6, молодша з'явилася півроку тому, меню у нас таке: раз на день зранку даю їм корм (купую Лорівіт 1,5 кг + туди ще підмішую трохи соняшникового насіння), протягом дня даю моркви, яблучка, шматок сухого білого хліба (звичайно не все зі списку ,а щось одне). Наприклад Лінда любить більше яблука ,а Жменька моркву. Крейду даю шкільну або, як тут писали, найдешевшу таку, по-моєму "Природа", сіно. Коли з'являється зелень мої кролики просто шаленіють від листя салату. Траву теж даю, якщо вдасться десь нарвати у лісі або з дачі. Ще колись виходила зі старшим кроликом у Стрийський парк гуляти на поводку. Але зараз маю дитину, то якби ще й з двома кролями вийшла, то б подумали, що вар'ятка. Ось мої красуньки
Відповідь: Наші менші друзі ні, я просто купую на базарі сире звичайне насіння і ставлю його у розігріту духовку на 2-3 хв, щоб всяку заразу, якщо така є, викурити
Відповідь: Наші менші друзі і ми там свого котика стерилізували.Дуже нам гарно все пояснили і до котика ставлення було пречудове. Ой,як загадаю,то бідацтво ледь живе було,після операції днів 3 нічого їсти не хотіло,насилу воду йому заливали.А потім він десь тиждень не хотів з нами "спілкувати":лежав собі окремо,не муркотів...але з часом все налагодилосьпозитивний плюс,що він перестав їсти сухі корми після того) Після того десь за рік котик захворів на вихідних і нам довелось його везти в ветклініку на Тургенєва, після того сказала, шо туди ні ногою більше. Лікар себе неадекватно поводив, до кота якось агресивно поставився і взагалі задавав тупі,проте на його думку дуже смішні запитання. А потім коли йому за годинку передзвонили за додатковою консультацією,то почав бурчати,чого ми видзвонюємо. До слова в кота тоді був пронос і так як ми до того тваринок не тримали,то вирішили звозити до ветеринара,бо начитались всяких жахів в неті. То за огляд і таблетку левомецитину з нас взяли 70 грн. як на мене ,це задорого, якщо у порівнянні ми платили 100 грн за стерелізацію.
Відповідь: Наші менші друзі Так,той момент важкий... Я після операції в якийсь момент пошкодувала про неї, настільки було важко дивитися на кицю і на то як їй важко. Але вже на другу добу стало значно краще, киця навіть трошки поїла, хоч всі пишуть, що вони лиш на третю добу переважно їдять.Вчора вона весь день спала, лиш вставала в туалет і поїла, а нині вже трохи ходить по кімнаті, на вікно вилізла, їсть нормально, водичку п'є, лиш покакати ще не може,їй трохи важко на задні лапки вставати. і я цього боялася, начиталася нету про те, як котики зненавиділи своїх господарів після цього. Але в нас все нормально. Киця й в перші години після операції краще засинала у мене на ногах і муркотить сьогодні вже. Я спокійна.
Відповідь: Наші менші друзі Люди підкажіть, бо маю кломіт зі своїм Маргошою. Щось йому зайшло і він перестав ходити в свій пісок, в який без проблем ходив 1,5 року. РОбить собі туалет де попало. Я і сварю і носом тикаю і результату нема(. Думаю то він так хохе кіцю, а гуляти не ходить, боїться йти на вулицю. І от такий протест. Порадьте що робити?
Відповідь: Наші менші друзі А я вчора пережила шок - ледве не забила нашого дегуса - пустили його ганяти по хаті, а він заліз під комод, я якраз відсунула нижню шухляду складати речі, засуваю і чую писк - він голову запхав під шухляду!!! Ярка реве, я верещу до чоловіка, хай йде подивиться, чи миша жива... переполох був страшний, миш трохи причмелений був, але живий і цілий. Тепер не буду його пускати, хоча він любить бігати і коли кличеш, повертається, в шпари не лізе, але так безпечніше. Буде мені наука.
Відповідь: Наші менші друзі Ну ви ж самі припустили Цілком можливо. Навіть швидше за все. Або це може бути результатом якоїсь проблеми зі здоров'ям (тоді теж не завадить показатися вету). Ну і психологічний чинник - подумайте, чи щось у домі змінилося, що могло б його дратувати.