Модератор: Дитина засинає біля грудей. Дитина після року самостійно піднімає одяг мами, щоб прикластися до грудей. Дитина під час годування крутить, щипає іншу грудь. Дитина у віці 1-1,5-2-3 роки постійно вимагає цицю. Відповіді на ці і багато інших питань стосовно повединки дитини біля грудей в статтях за посиланнями: ****************************************************************** Чи бувають лактаційні кризи через півтора року годування? Болить грудь внизу, але не схоже ні на лактостаз, ні на що. Ніби мася стукнула, болить, як синець, що з тим робити? І ще- останнім часом доця мало того, що все молочко висмоктує, вона бере одну грудь, посмокче 3 секунди, потім іншу. Можливо, напір молока став меньшим, їй не вистачає чи просто лєнь добувати молочко, от і чергує. Спочатку то виглядало, як гра, я не змогла то припинити, тепер це перейшло в звичку, на нічний сон дуже нервується, коли наполягаю щоб вона їла тільки з одної. Чи важливо після півтора років годування щоб мала добиралася до заднього молока? Можливо, що цей біль в груді, який в мене зараз і є наслідком такого годування? може, то заднє молоко там накопичелось і згорнулось, чи щось таке? дякую всім хто відізветься.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей відразу починає плакати? чи трохи згодом? якщо трохи згодом, то можливо нахапалася повітря (якщо молоко сильне тече, або дитина дуже голодна і починає смоктати жадібно), треба підняти, трохи поносити стовпчиком, заспокоїти, продовжити годування з тої ж груді це швидше за все ознака дисбалансу переднього і заднього молочка, як ви міняєте груди? скільки дитина набрала у вазі за 1-й місяць?
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей як коли. часом відразу ,або через 2 хв. носити і піднімати не помогає: заспокоюється, а даю їсти потягне трохи і знов кричить і вигинається дугою. і так доки не засне напівголодний. вночі не плаче, але дуже тиснеться і кряхтить, раніше спав спокійно. молока в мене багато, думаю що переднього їсть більше, але останні дня 3 даю 1 грудь напротязі 3-4 год, стараюся щоб випив до кінця, але все одно молоком аж заливає мене( особливо вночі) ціла пеленка мокра
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей не переживайте, з часом лактація врегулюється, просто груди чергуйте довше, так як ви робите, щоб малеча добиралась до заднього молочка ну до кінця реально не висмоктати, молоко ж весь час у процесі виробітки може це як раз коли прилив починається, молоко починає сильно текти, і маля не справляється з потоком, в цей момент можна або забрати груди і перечекати прилив, або відхилитися вам назад разом з малюком також на півхвилини, тоді завдяки силі тяжіння потік не буде так бити в рот дитині. З часом малюк підросте і йому буде легше з тим потоком справитись. А як поправились, не написали?
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей І в нас чудеса з годуванням! Ми вже великі і нам циця не цікава! Їмо 5-7 хвилин , а далі агукаємо, а ще роздивляємось кімнату і все навколо. Так і їмо: 5-7 хв циця, потім гави ловим хвилин 10 і знов циця, так до години часу буває, а от коли спати хоче доця, трохи капризуєм, я гойдаю на ручках і напівсонній пропоную цицю, тоді чемно 20 хвилин смокчем , відпускаєм цицю і спимо. Але перерва не більше 1,5 години, на вулиці 2 години!
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей ростете Іруся, так воно є, поведінка в дітей з віком міняється, ну а ти справляєшся - все правильно робиш супер, набір ваги - добрий показник, дитина росте, розвивається, скоріше за все просто не справляється з к-стю молочка, все налагодиться
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей А в нас поведінка біля грудей стає щораз нестерпнішою. Тепер як тільки бачить мене зразу біжить , задирає кофту і сам витягає груди з ліфчика при чому він не смокче а просто тримає груди в ротику. Забираю почмнає кричати, вередувати, тут намагаюся переключити увагу на іграшки , гру чи щось інше - виходить через раз. На вулиці коли йдемо гуляти- малий в слінгуа його рука під ковтою на грудях. Може починати затискати сосок чи пощипувати , відразу заьираю говорю що мені боляче - знову крики, плачі , і вередування. Я скоро або буду ходити в скафандрі або просто не знаю що робити. Порадьте в кого було щось подібне. Це період такий в дитини чи промахи у вихованні і що робити?
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей В мене приблизно так само, коли десь коло малого присяду, то теж ниє і лізе цицятися, але не дуже їсть, а в основному вхопить груди, цямкне - і далі бавитися, через секунду знову груди в рот, і так по колу... На вулиці поки такого нема. От власне хочу теж спитати, чи це період і дозволяти так робити малому, чи прикрити таку поведінку? Щоб потім не вийшло так, що буде груди мати за забавку... Бо зараз це не дуже мене напрягає, навіть приємно, бо дитинка так мило ще смокче, і не на вулиці... А от коли буде старший, думаю що я далеко не зрадію як таке на влиці буде.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей тільки почав так робити, чи почалося раніше, коли був менший? з чогось це все мусило початися, можливо і період такий - ви вже краще знаєте, що відбувається в житті дитини. промахи у всіх бувають, не переживайте, власне, дитина відчуває дуже маму, тому мама має бути впевнена і послідовна в своїх діях. Ви, як мама, знаєте, коли дитина вередує, а коли їй щось болить, чи вона стомлена, голодна чи хоче спати, тоді треба прикласти до грудей. В інших випадках, так як ви робите - перводите увагу на шось інше, чимось іншим зацікавлюєте. це зрозуміло, бо мама звільнилась, то можна скористатися моментом, посмоктати, якщщо тобі це приємно і в даний момент ти нічого не робиш і не збираєшся, то чому б ні, хоча я б радила деколи і відволікати, зацікавлювати чимось іншим, щоб для нього смоктання не стало таким собі засобом "бавитися), так потім і на вулиці, дитина зможе заспокоїтись чимось іншим, їй буде цікаве те, що навколо. Посилання я вже давала десь: http://www.akev.narod.ru/art/povedenie.htm, як на мене тут все досить гарно написано
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Дякую за поради. Почала читати статтю за посиланням і пригадала що раніше вже її читала. Почалося все десь до місяця часу. Я з нового року вийшла на 4 години на роботу , малий вдома з моєю мамою. Спорчатку реагував нормально, зараз тільки бачить що я виходжу з кімнати відразу з криками біжить мене шукати. І на вулиці запихає руки під кофту. Намагаємося пережити цей період.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Оксан, тримайтесь, я теж думаю, що цей період пройде, та й у всіх він буває, повірте. Часто як раз так як ви кажете, до року ніби дитина сприймає спокійно відлучки мами, а після року ніби більш гостріше, просто дитина старша і більше розуміє, що відбувається, але це мине. На рахунок руки під кофту, мені здається, що то десь трохи раніше почалося, а не зараз. Тому зараз, можливо, потрібно трохи більше часу, щоб виправити ситуацію. Дитина завжди буде перевіряти межі дозволеного, і ви як мама їх втсановлюєте, враховуючи обставини, враховуючи те, що ви знаєте вашу малечу найкраще.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Часто уступаю малому бо з народження як починає плакати то відразу заходиться , синіє, перестає дихати, зараз вже менше але ще трапляється таке. Трохи страшнувато коли дитина на руках починає плакати і перестає дихати і цим я показала, що дозволено багато, а тепер треба переучувати. Ще раз Щиро вам дякую Наталю за поради і підтримку.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Аналогічно,останні 3 тижні щогодини"мам дай цицю".Вночі-жах,спав би з цицею цілу ніч,раніше таких чудасій не було,в гостях ніколи не тянувся до циці нагло,а тепер сам лізе на мене і витягує. Груди не смокче,швидше використовує як заспокійливе,але скоро мені потрібно буде заспокійливе))))
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей ну не можу сказати, що в мене було те саме, але ця поведінка є типова для багатьох нормальних дітей, я просто випереджала цю поведінку як тільки приходила (я вчилася) я зразу дитину на руки, примотувала в самозроблений СЗК і йшла мити руки, розмовляючи із малим потім щось трохи полоскотала/пожартувала із дитиною йшла разом із ним їсти. якщо хотів то цицю давала зразу ж коли хотів, сама його при тому обнімала, цілувала, казала як я за ним скучила, як я його люблю, який він в мене вже великий і так гарно/чемно чекав поки мама прийде і потім йшла разом із ним читати книжечки чи ще щось із ним бавитись, і він був зі мною поки сам не відходив. Це просто настільки типова ситуація, що коли мама приходить, а дитина до неї липне то я вважаю що потрібно просто максимум забезпечити того тілесного контакту поки дитина сама не насититься і не відпустить маму.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) В мене проблема. Я начиталась тут, що і спільний сон сприяє лактації, і часте прикладання, і годування на вимогу, і дурника не можна (дитина і не бере). Це все так. І це все працювало, але малий часто їсть вночі, можна сказати не випускає цицю з рота, ну це ще так, але от останніми днями почала розуміти, що моя дитина хоче того самого і вдень. Не хоче бути на дворі, не хоче бавитись в хаті, не хоче вдень спати, тільки цицю йому подавай і все, іля циці все в нього ок. От так. І що тепер робити?
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Morena, Ваша дитина мабуть ще маленька? бо для маленької дитини це норма. Скільки їй 1-2 місяці? більше?
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) не просто хоче, це його потреба, бути на руках в мами і біля грудей а як ви хочете, щоб двомісячна дитина бавилась в хаті? це його природня поведінка на цей вік, так завжди не буде, дитина почне рости, поведінка буде змінюватись, але й поведінка мами має бути адекватною - тобто не переслідувати якоїсь цілі "бути як всі", а зрозуміти власне свою дитину і її потреби, тим більше її турбують коліки, як ви раніше писали, а носіння на руках, тепло мами, посмоктування грудей сприяють легшому перебігу цього періоду.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) А я читала тут, що і часте прикладання сприяє лактації, і спільний сон, і годування на вимогу. Це все працювало, але тепер дійшло до того, що моя дитина цілу ніч не випускає цицю з рота, а останнім часом замічаю, що він хоче так само і вдень. На вулицу вивести не можливо, хоча раніше гуляли 2-3 години, тепер показує, що хоче цицю і все. Я вже мовчу про тріщини, які 2,5 місяці не заживають через ці постійні цямання. і що тепер робити? Я не можу цілими днями лежати з дитиною і давати їй цицю.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей а ви не боїтеся літаючих тапків? які тріщини майже три місяці? ви шо? і тут кількість цямкань ні до чого...
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Я щось не розумію як може бути часте прикладання і гуляння 2-3 години? Ми до 2-х місяців на вулиці були до 20 хвилин і то не кожен день, бо інколи закінчували гамати одну цицю (1,5 години) і переходили на другу! Тепер гуляємо по 4-и години, але з перервами на годування: 20-30 хвилин їмо, 40-60хв спимо , ще трохи бавимось і знов циця! А коли вдома біля іграшок, то інша історія:їмо хвилин 5 а потім роздивляємось навкруги, агукаємо і бавимось і між тим мама намагається запхати цицю. Тільки на сон можемо біля циці побути з 30 хвилин. То я вже скучаю тепер за тими часами коли доця довго їла цицю! Спробуйте також на вулиці годувати, зможете тоді погуляти ті 2-3 години!