Поведінка дитини біля грудей

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем zara, 21 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. zara

    zara Well-Known Member

    Модератор:
    Дитина засинає біля грудей.
    Дитина після року самостійно піднімає одяг мами, щоб прикластися до грудей.
    Дитина під час годування крутить, щипає іншу грудь.
    Дитина у віці 1-1,5-2-3 роки постійно вимагає цицю.
    Відповіді на ці і багато інших питань стосовно повединки дитини біля грудей в статтях за посиланнями:
    ******************************************************************
    Чи бувають лактаційні кризи через півтора року годування? Болить грудь внизу, але не схоже ні на лактостаз, ні на що. Ніби мася стукнула, болить, як синець, що з тим робити?
    І ще- останнім часом доця мало того, що все молочко висмоктує, вона бере одну грудь, посмокче 3 секунди, потім іншу. Можливо, напір молока став меньшим, їй не вистачає чи просто лєнь добувати молочко, от і чергує. Спочатку то виглядало, як гра, я не змогла то припинити, тепер це перейшло в звичку, на нічний сон дуже нервується, коли наполягаю щоб вона їла тільки з одної. Чи важливо після півтора років годування щоб мала добиралася до заднього молока? Можливо, що цей біль в груді, який в мене зараз і є наслідком такого годування? :sad: може, то заднє молоко там накопичелось і згорнулось, чи щось таке? :sad: дякую всім хто відізветься.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Грудень 2015
  2. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Дякую. Власне, я трошки заморочуюсь, і як бачу дарма. Вагу набирає добре, за 2-ий місяць 1 кг, цього місяця десь так само, може трошки менше (на сьогоднішній день 700-800 грам). Просто переживаю, бо інколи вночі їсть дуже трошки (хоча часто), вдень одну цицю бере, іншу не хоче. Але перечитавши ваші коментарі, бачу треба заспокоїтись і орієнтуватись по доні. Вона пісяє дуже багато, какає 2-4 рази на день. Росте, посміхається, значить все в нормі :)
    Просто інколи як шось переживаю, то краще тутка уточнити і спати далі спокійно :)
     
  3. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Якось останнім часом випало поговорити з кількома мамами які відлучили дитину від грудей (у віці від 1,7 до 2-х), по причині того, що малюк смокче груди протягом всієї ночі майже безперервно і мам це втомлювало. Зразу скажу, що в мене такаж ситуація. ЯК тільки ляжу біля дитини - все грудь в рот ( а ще й ту нє - давай іншу, а через 2 хв знову поміняти) і я навіть змінити положення фактично не можу (лягти на спину, живіт). Мене це вже втомлює і дратує. Чому в такому віці діти себе так ведуть? В нас є часті денні прикладання, ніяких стресів в дитин ніби немає.
     
  4. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    в нас ТО САМІСІНЬКЕ!!!і вдень гамає часто!то певне вікові особливості:)))мене більше дістає,шо все пробує пожмакати другу цицю.недаю,тримаю легенько,або гладжу ручку,і так відівчаємось з місяць,а вона як тільки можливість-за своє!!!але поки тримаюсь))):girl_haha:
     
  5. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    мабуть,питання трохи дурне,але...
    за скільки приблизно часу дитина "добирається" до заднього молока?
     
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Щоб дитина отримала заднє молоко, радять їсти одну цицю хоча б 30-40 хв.
     
  7. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    наш малюк посмокче 10-15 хв і засинає чи просто не хоче більше,плаче або "розказує"собі щось,через півгодинки-годинку знову так,і далі... то треба так з однієї йому давати,поки не набереться півгодини?
     
  8. olena

    olena New Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Якщо доня їсть в одне годування 15 хв,то на наступне я даю туж саму грудь.
     
  9. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    тобто до півтори години від прикладання даємо одну цицю, скільки б не просив
     
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    У нас те ж саме. Щось ніяк не можу зрозуміти, чому дитині так важливо за одне годування поїсти і одну і другу цицю. Я іншу просто накриваю чимось і кажу, що та циця спить.:lol:
    А ще останнім часом появилася така проблема- малий захоплює грудь, а потім так якби відпускає і знову втягує. І так багато разів за одне годування. Боляче так.
     
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    В такому віці краще давати одну грудь протягом 1,5-2 годин.
    Забирайте, пояснюйте, що так боляче і так робити не треба, чекайте поки широко відкриє рота і тоді вкладайте правильно.
     
  12. LadyEva

    LadyEva Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Аналогічно. Ще вилазить на мене, і так їсть, а потім і спить. Теж дуже втомлююсь і не висипаюсь. Чесно, планую відлучити до літа... та мені так шкода малого, не можу відмовити коли просить цицю, навіть не знаю як то відлучення в нас проходитиме.
     
  13. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Моє особисте спосереження: якщо дитина починає так чи інакше бавитись з груддю, то шось не так: або пісяти хоче, або какати, або давно не їла дорослої їжі:) (але вам думаю ше то не грозить) Так чи інакше - не зодволяйте так робити, забирайте грудь, строго пояснюйте, переключайте увагу.

    ---------- Додано в 16:22 ---------- Попередній допис був написаний в 16:19 ----------

    То не думайте про відлучення, а як перевчити дитину, бо то вже питання вихочання і воно набагато складніше ніж питання "як збільшити кількість молока", бо всі діти різні і тільки мама найкраще знає, що краще подіє на її дитину. Говоріть з дитиною, пояснюйте, що так мамі болить, що так важко...
     
  14. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    незнаю чи в цю тему пишу, але маю питання: як за часто має їсти дитина до місяця ( ГВ ). синочок просить цицю дуже часто в мене таке враження ніби він весь час їсть, вже соски болять.
     
  15. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Васько перші місяці теж не відпускав циці з ротика, їв, смоктав чи просто спав з соском в роті. Це нормально для таких манюнь. Їм хочеться мами , безпеки, молочка. Трішки підросте і все нормалізується. І соски не будуть так боліти. Насолоджуйтесь поки він біля Вас,
     
  16. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Так часто, скільки захоче. Януся десь до 2 місяців на циці практична жила, чоловік мене з ложки годував:girl_yes: Десь з 6 місяців гамає дуже швидко, бо має свої справи:girl_smile: Зараз нам рік, довго їсть лише на сон.
     
  17. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    казала дільнича мед сестра що якщо весь час їсть то їда не перетравлюється і погано баде какати. що має бути 2 год перерви. я знаю що це в перли. але цікаво чи є таке поняття як: зачасто?
     
  18. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    от дійсно, сама задумалась, чи є таке поняття "зачасто", скоріше всього для нас дорослих, а для дитини? чи їй можна пояснити - "сонечко, - це занадто часто...", думаю, що ні. Але якщо говорити про травлення, то лікарі, яке так думають живуть старими рекомендаціями і не мають ніякої уяви про склад грудного молока. Материнське молоко дуже легко травиться і при тому швидко, на відміну від суміші, ну це вже в іншу тему.
    так що не переживайте, це норма, тим більше, якщо пам"ятати, що він не тільки їсть біля циці, а все решта своїх потреб задовільняє там.
    вже болять, чи ще болять? чи почали тільки боліти? бо тут можливі нюанси в прикладанні
     
  19. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    якщо ще раз буде так говорити скажіть нехай покаже нормативний документ МОЗУ. (склад ГМ є такий що воно само себе перетравлює)
    дитина вправі висіти на грудях і це один із видів норми і тому ми заохочуємо до слінгів щоб мамі трохи полегшити життя, інша справа що щоб це була норма потрібно дивитися на вагу дитини (мінімум 125 гр. в тиждень) і сечовипускання (від 10 і більше) бо щоб часом ми не пропустили неправильного прикладання (одна із ознак тріщини сосків) і тим самим не ефективного стимулювання грудей зменшення молока, і дитина не набирає відповідної ваги.
     
  20. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    соски боліли перші 2 тижні першу хвилину годування. тепер перестали. але якщо він наїдається, то починає яснами " жувати " сосок, від чого він стає рожевий і болить, але швидко проходить.
     
  21. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Знаєш, Таня, вони зовсім совісті не мають і МОЗ для них теж не указ. Мені на іншому форумі розказували, що радив лікар догодовувати печеним яблучком і т.д. в 4 міс., бо дитина 500г не добрала до якихось їхніх норм. Мама вже знаюча, каже "та як же ж, МОЗ до 6 міс. не рекомендує докормів..." На що лікар з медсестрою переглянулись, розреготались і далі розказували мамі рецепти пригодтування яблучок і інших страв. Я просила, щоб наступного разу лікар такі рекомендації письмово оформив і підписався. Цікаво, чи наважиться?