Пузата хата

Народжуємо вдома!

Posted by levandivka on Dec 29, 2006 3,416 replies
?

Голосуємо за Домашні чи Стаціонарні пологи

  1. Тільки Лікарські

    119 vote(s)
    20.3%
  2. Тільки Домашні

    25 vote(s)
    4.3%
  3. Лікарські, але з "чєловєчєскім ліцом"

    386 vote(s)
    65.8%
  4. Удома, з лікарем

    57 vote(s)
    9.7%
  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    Вам смішно,а я от серйозно задумуюся:) Бо хочу другі пологи ПРИРОДНІ - а в лікарні не знаю хто візьменься за ПП після КР...тому все вивчаю, вичитую...
     
  2. SoloZiLvova

    SoloZiLvova Well-Known Member

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    Так, по порядку:
    "Плоским" міхур буває в ПБ. А в домашніх пологах є 2 види міхурів:
    1) той, який тріскає і відходять води.
    2) той, який щипають і він тріскає, при народжені головки дитяти. Ну або, на крайняк, тати в інстинктивному пориві перекушують і приймають в руки новонароджене чадо, як то було у Тані tslezinska
    "Задні води" взагалі не в'їжджаю, в чому проблема. Вони є завжди, процесу не заважають, тільки сприяють. Є "передні", які витікають коли міхур проривається, є "задні", які витікають вже після того, як дитина виходить. То цілком умовний поділ, чи я не так питання розумію? Якби то було фізично можливо, то би і їх певне пробивали... Чи може вже навчилися?!
    Неправильне положення голівки буває таке, читала. В домашніх пологах дуже рідко. А от в пологових -- куди частіше. Особливо коли води пробили а дитина ще "не вставилася". Не планувала виходити. Або просто навіть без пробивання не дають достатньо часу дитині і мамі.
    В дома часу більше. Бувало, що жінкам доводилося коліно-ліктьове положення займати і дитя просити гарно народжуватися. І народжувалося:yes:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    О, ще новий спосіб :) ну, в розповіді тої жінки, в якої міхур не тріскав, нігті ніяк не допомагали.

    Про підрахунок терміну вагітності. Дуже багато читала на цю тему. Лікарі рахують 280 тижнів від останніх місячних, і похибку 14 днів дають саме від такої ПДП. А от домашні акушери рахують 280 днів від дати зачаття (яку майже ніхто не знає, бо дата статевого акту і дата зачаття можуть відрізнятись), і вже тут +-14 днів. Тобто, по наших "стандартах" пологи можуть бути і на 45 тижні... ууу, страшнувато :)))
    Пролонгування вагітності буває у жінок, чий менструальний цикл довший за 30 днів. В мене був 32 дні, Народила в 42 тижні, дитина не переношена.

    А ще є таке дослідження, правда, невеликої групи вагітних з Москви. Вийшло, що більшість жінок, у яких вагітність тривала більше 40 тижнів, мали зріст понад 170 см. Не дуже авторитетно, але знов на мій досвід - мене 172 см :)))

    ---------- Додано в 14:07 ---------- Попередній допис був написаний в 14:04 ----------

    Ну, але я все ж після 40 тижня сходила б на УЗД, щоб подивились плаценту. Бо з моїм Дмитриком плацента вийшла вся в кальцієвих шкаралупках, 3 ступінь дозрівання плаценти був вже у 38 тижнів. І через ті шкаралупки він народився худий, як павучок - бо недоотримував поживних речовин в останні тижні.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    і що? Чекаємо коли почнуться нормально пологи, і родимо. Не лякають мене ці словополучення.
    ну от власне я того і писала "был ли мальчик"
    Тобто чи направду це було ВОНО.
    Просто в роддомі не дадуть часу перевірити.

    П.С. Позавчора народила товаришка мого чоловіка. Всьо по плану - з вечора відійшли води, розкриття нема, до вечора наступного дня її "вродили". То чоловік мій (яко підкований) вже сам не то сміявся не то дивувався із стандартності "процесу".
     
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    Скільки часу дається в ДП від відходження вод до народження?
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    вже десь тут писали до 72 годин всі народили :) Води поновлюються.
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    коли пробивають міхур, тоді задні води поступово починають відходити і так відходять на протязі усіх прологів. Просто це відбувається не "одним хлопком з калюжею". Але і відрізняється від звичайного підтікання.
    а якщо ситуація така, що це положення голівки було зафіксовано ще на протязі 2 УЗД під час вагітності на строках у 35 та 40 тижнів. Тобто вже у 35 тижнів було встановлено, що дитина опустилася, голівка зафіксувалася. Навіть ставився діагноз можливих передчасних пологів. І таке положення не змінювала.
    так уже пологів дочекалися. Вони уже тривають півдоби ( перейми увесь цей час ідуть стабільно з інтервалом у 2-3 хв), фактично без прогресу ( 1см за 10 год).Тут скоріше, як зазначає
     
  8. vernata

    vernata New Member

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    Ми з Вами "друзі по нещастю", я теж все вичитую про ДП, про ПП після КР, але підтримки з боку рідних у мене немає.
     
  9. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    А ви їм не кажіть:) Ви шукаєте якогось лікаря, чи хотіли б домашні?
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    Приймайте мене до себе, дівчата :) Я, правда, вже більш як півроку не просуваюсь далі "планування", але загалом визначилась. я хочу домашні другі пологи, але напевно по типу "не встигнути" в роддом. Загалом, до домашньої ідеї мене схилило те, що хочеться підчас народження моєї дитини почуватися ЛЮДИНОЮ, а не пацієнткою.
    За той час, що я шукаю лікаря на природні пологи після КР зробила висновок: велика ймовірність, що "типу погодяться" ,а тоді все одно прокесарять. Нам такого нє нада.
    Правда, коли Бог дасть завагітніти, то на консультації до кількох хороших лікарів у ПБ сходжу. Але не більше :)

    Підтримка родичів є, наповно, хіба що в Орман. Так що "плисти проти течії" в питанні ДП нормально, напевно...
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    це я з своєю мамою ще не говорила :)
    от думаю якби то так все влаштувати, щоб їй зовсім не казати.
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    Ну ... якщо Ви живете далеко, то можна і влаштувати. Так, всі рідні мого тата, який був відпочатково проти того, що я навіть заміж виходжу, нічого не знали :) бо живуть далеко. Дізнались, вже коли подзвонили до мене, а почули дитячий плач.
    Хоча, мама - то людина близька..

    Мене цікавить, як у Львові знайти домашню акушерку? Питатись тих, що працюють в пологових, чи то є якісь окремі люди, що займаються конкретно ДП?
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    попитайте тут, хто народжував з акушеркою


    далеко то далеко, тільки я як варіант розглядаю в мами в квартирі народжувати :)
     
  14. Suzi

    Suzi Moderator Staff Member

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    Мамі путівку в санаторій на бархатний сезон :) чи то вже буде не бархатний?
     
    Last edited: Mar 29, 2011
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    на гірськолижний курорт!
    А щоб погодилась поїхати, використайте "метод відкладеної ПДП" - типу, що термін, скажімо, не на 15.09, а на 15.10 :)
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    не дуже вже бархатний буде і в сестри моєї термін на чотири тижні раніше. Хіба надіятись що вона до неї поїде "помагати".
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    Ну, якщо Ваша сестре теж "продвінута", то вона може й не пустити... :)
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    в мене питання до бувалих. Хто до вас в хату приходив після народження і що хотіли?
     
  19. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    Я б теж хотіла вдома народжувати, але щось страшно. Мої два хлопці родились обвиті пуповиною по декілька разів, боюсь що не справимось
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    от ви що насправді думаєте, що в роддомі їх якось по-інакшому розмотуюють ніж дома?