Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? Богданка, не перекручуй. Часткова зайнятість (викладач), то дуже класна штука для мами і для дитини. тобто це такий аргумент основний, щоб жива-здорова і розумово не відстала? А як же психологічний стан дитини? А варіант, взяти допомогу для себе, а не віддавати дитину в півтора року в садок не розглядається? Тільки про гроші не пишіть. про це можна подбати в інший спосіб. І дбати про це повинна мама. Ваші аргументи найслабші, тому що про те що відчуває дитина ви думаєте найменше. Інші дівчата в темі які за садок, кажуть, що так краще для дитини і в це вірять. Ви ж шукаєте такого аваріанту щоб краще було вам. Ну так це можна різними способами влаштувати. ---------- Додано в 14:56 ---------- Попередній допис був написаний в 14:54 ---------- що ж вас за аргументи "не така як всі", а що "така як всі" - це дуже добре? В дитини крім рук і ніг є ще душа і почуття. І мені ніхто не доведе що можна дитину до 3 років розлучати з мамою на будь-який довший час без наслідків. Так не буває - ВСЕ має наслідки.
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? я була у такій ситуації. Але витримала до 4 років. Потім з явилася можливість на кілька годин в тиждень залишати із приходящою свекрухою, а самій вийти на роботу. Це значно полегшило мій моральний стан. Але, на той час, якби я не мала можливості залишати із кимось із рідних, то не знаю... Бо у садок не мала ні найменшого бажання віддавати. Мабуть, сиділа би з ним далі і сама. Чим би то закінчилося- не знаю. Але і зараз однозначно скажу, що до 4 років дитину до садку би не віддала. Бо це саме той час, коли психологічно йому потрібна мама більш за інших. Але, погоджуюсь, мамі, яка 24 години на добу день у день знаходиться біля дитини на протязі років, морально дуже тяжко. Бо перестає відчувати себе особистістю. Скоріше, такий симбіоз " кастрюлі- памперсу та швабри". Для того, щоб цього не було, жінка повинна мати власний простір, бодай дві години на тиждень. Бодай аби з чоловіком, без присутності дитини, піти зустрітися із друзями. Чи просто посидіти удвох за чашкою кави. Або самій прогулятися по магазинах і т.п. Знервована мама погано впливає на загальний розвиток дитини. Тому інколи і садок- вихід.
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? )))) ти просто тут в поняття "доброї мами" не вписуєшся Таня, розслабся. Ти нормальна. НОРМАЛЬНІША від багатьох "нормальних" мам. І поганого в тому, що в тебе є свої потреби і є бажання віддати, навіть раз в місяць чи рідше дитину комусь на півдня, ТЕЖ нема рівно ніц. Ти не звертай уваги. Дитина не є пуп землі. Якби я дала Софії волю, робити все шо вона хоче (буГАГА сто раз) то вона би їла тільки морозиво і цукорки, викидала з балкону все, шо в руку попаде і дивилась один єдиний мультик, практ круглодобово про фей. А так, вона ще і малює, і переодягається з піжами з армагедонними вересками і голову миє принаймні раз в два тижні, і гуляє щодня, і крім макаронів і морозива інші страви, і в гості ходить з мамою, а не лишається вдома, бо вона не хоче ніколи нічого робити Отакий з мене ІЗВЄЄРГ, а не мама МАМА МАМУСЯ як там Нато, не вилізти на голову? як то? як то? у нас все "хочу", "дай", а нє - то на підлогу, тупати ногами, битись головою в підлогу і верек тааааааааааааааааааааакий. Вчора заснула на килимі в кімнаті серед крику, бо вона в 23.35 вирішила, що хоче сидіти на надувній подушці на вікні, і бажано щоб мама цицьку в рот дала, а я ЗЛА - не дала :D
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? ага, як варіант для паталогоанатома, реабілітолога і інфекціоніста. Але так, працювати на фіг. Є ДИТИНА А як це допомагає продавцю в магазині, чи бізнес-тренеру. Дураки, треба забути про свої бажання і потреби. Орман, це ви не перекручуйте. Є різні люди, ситуації і потреби. І від того діти психологічного дискомфорту не мають всі підряд, як би не хотілось
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? тут підписуюсь висновок здивував. А також вихід приходяща (хоча б раз на тиждень) няня, чи хатня робітниця, про чоловіка я взагалі мовчу. Таке враження що в дітей тільки мами бувають. Ще є подруги які можуть дві годинки з дитиною посидіти, чи навіть помогти прибрати чи мамі зачіску зробити. Садок це далеко не єдиний вихід. ---------- Додано в 15:06 ---------- Попередній допис був написаний в 15:04 ---------- та хто спорить? Але не за рахунок же дитини свої потреби задовільняти. І раз місяць віддати дитину на кілька годин і віддати в 1,5 року на повний день в садок напевно є різниця? Піду встрелюсь.
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? бо це нормально. я себе не уявляю круглодобово коло Софії. Я б здуріла і дитині класно не було б. Мама має бути задоволена життям, щоб дитині було з мамою добре.
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? нє вєрю. Є закони розвитку психіки. Такі ж як і фізіоології - так є йоги, але 99% людей коли ляже на бите скло - поріжеться. ми що на "ви"?
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? А чому не пишіть? Добре, коли є татко-олігарх і забезпечить мамі допомогу, а дитині няньку, щоб мама могла спокійно піти в салон, чи по магазинах... а як нема, то що? віддати дитину в дитбудинок? ні, шукаємо вихід. Називається "маємо те, що маємо". І обираємо кожен зі своїх можливостей.
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? це було конкретно до Скорпіонші. Хоча в мільйонний раз напишу. Це завжди питання пріоритетів. Якщо так по-хорошому то я теж не дуже маю можливість не працювати. Але я волію трохи десь притримати свої бажання, але бути вдома.
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? Прибігла, почитала...Нінакого не ображаюсь, нікому не перечу, але свою думку не поміняю: віддати малого в садок. Крім нього я встигаю інколи приділити час собі, посперечатись з чоловіком чому я не маю сили з "ним полежати" і неперстаю повторювати подругам, що я без малого нікуди піти не можу. лишити на свекруху можу у термінових дитинонедопустимих випадках перебування. На мужа інколи для того, що б побігнути зробити якусь довідку чи ще щось. Навіть в садок записуватись теж з малим хожу чи медичні довідки робити теж по кихаючо-харкаючих лікарнях. Мої баби свій декрет віджили так мені і заявили. Крім того у вільний час я ще стараюсь працювати надому(щоб мати пару копійок) і крім того, мені скоро на роботу виходити, хоч я продлила декрет на пів року, щоб його привчити в садок, але подзвонити і виходити вже можуть і за два місяці, а на свою роботу повірте мене з дитиною ніхто не пустить і я свою роботу втрачати не хочу бо її не так легко найти. А якщо маєте таку людину, яка готова сидіти з малим без грошей ( це я до фрази..не кажіть, що справа в грошах) то пришліть її до мене, я їй дякувти буду щодня і про садок не подумаю. І якби я думала про себе тіки, а не душу чи потреби дитини то на гурток 3 рази в тиждень не ходила б з ним..сказала б обійдеся площадкою на якій сижу з 8 ранку до 12 обіду..потом граємся в хаті і знов на вулицю - весело, нє? А подруги мають своїх дітей і моя дитина не така, що лишиться з кимось - то всерівно, що лишати її з вереском в садку чи з кимось... Але...я припускаю, що він може й не захотіти в садок ходити, то садисткою я теж не буду і не є..і не думаю тільки ПРО СВОЇ ПОТРЕБИ...а буду сидіти до віку вічних з ним..поки не помру...
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? Насправді я дуже розумію оцю репліку - бо сама ще нещодавно почувалась так само. Вам напевно потрібно більше сімейного розуміння та сімейної підтримки, а я так зрозуміла, що власне її у Вас немає. Якщо я помилилась то прошу пробачення. Можливо я вас розчарую - але подібне не вирішить садок. Безперечно у вас зявиться більше вільного часу і можливо більше часу для себе - але якщо у сімї немає розуміння - то тим часом вам почнуть теж докоряти. Єдине чим можу втішити - діти ростуть скоріше ніж закінчується наше терпіння терпіти їхні вибрики)))) Нічого проти садків не маю - думаю кожен вирішує для себе і по своїх обставинах. А чому ж не пишіть - в мене було бажання взяти допомогу для себе, але власне не було на неї грошей і я її не брала, а чекала доки діти підуть в садок. А з приводу, що завжди можна когось попросити (коліжанки, сусіди хтось інший) - огляніться у своєму оточенні чи багато ви знайдете людей,яким би ви залишили дитину, а також тих які б залишились із вашою, і власне в той час коли Вам це необхідно. Про свекрух та мамів я упускаю - бо в кожній сімї свої відносини. Зрештою садочок теж можна використовувати як тимчасову допомогу - ніхто ж не змушує вас водити дитину кожен день і на цілий день - можете водити по пів дня два чи три рази на тиждень - і спланувати свій час завжди можна і просити нікого не треба. Власне зараз живу за такою схемою - поки що мені зручно і по дітях бачу що їм теж нормально. Бувають дні, що вони в садок самі просяться, а бувають й такі що не хочуть йти. Вони ж діти - емоції та настрій вирішують усе. Єдине з чи згідна це із віком - таки в 1,5 роки думаю не варто - але в три - це цілком нормально - мої дві доні пішли в садок коли їм було вже три. А до того часу була та і є з ними вдома, але маємо підходящий для нас компроміс і нам комфортно - усім чотирьом))))).
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? Я про офісний планктон-тобто про себе(хоч планктоном себе не вважаю). От Ви все сприймаєте в штики,а ми-офісний планктон можем і образитись,писавши таке мабудь трошки не подумали,буває))))
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? я вже відповідала. Майте совість - читайте перед тим як писати, бо всі так спішать трозказати як нема грошей на няньку, що забувають читати. Я ще три варіанти крім няньок запропонувала. ---------- Додано в 15:43 ---------- Попередній допис був написаний в 15:41 ---------- я добре подумала. А те що ви приміряли "офісний планктон" на себе, то це не я винна. Не всі хто працює, є офісним планктоном, і не всі хто вдома - зацофані хатні робітниці. Але як ви спитали, так вам і відповили.
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? хвала Богу розуміння я вже з чоловіком найшла, то напевно криза трьох років була, підтримка з його сторони є, але нажаль він не може піти чи лишитись з роботи коли хоче, бо крім нього ніхто нам гроші на сімю не дає, мої копійки то на колготки. І я непроти, що б до мене хтось прийшов з форуму погуляти з малим..цікаво...чи у когось то вийде. (я про тих, кого він не знає)))))) Тут пишуть, що можна просити допомоги у форуму.
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? бачили б Ви себе з боку по дописах,як Ви все на себе приміряєте і практично в кожному дописі-не такайте мені ,не дорікайте,воїстину Вас трогати незяяяя. А "планктон" я сприйняла за особисту образу. Ви все зрозумієте з часом!!!! Танюш,а ти Орман попроси)))) А в 16 ще цікавіше)))
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? о, а я ще й Маряниних доньок знаю, то не доньки, а мріїі. І мама вона хороша. І так, не всі, хто в хаті, курки, не всі на роботі "офісний планктон", але нині я була в салоні разом з мужом на стрижці (стриглись разом - ідіоти, пАнімаю))), а дитина АЖЖЖ годину з чужою тьотьою - няньою. От. Я задоволена, дитина задоволена, мама пострижена з вчорашньо зробленим манікюром, татко пострижений, ще й у мене виявили бронхіт, то я і ніде нині ввечері не піду, а збиралась, але я маю всеодно гарний настрій, і дитина коло мене отут під боком замість спати малює і цілко задоволена також. Тобто не всі мами ізвєрги, з тих, що бачать, що дитині в садку цілком не зле і їх дитина його відвідує. І припиніть дурне виписувати - "поволочилась по салонах" - рекомендую не волочитись по салонах, не страждати шопінгом, іншим більше буде))) (це так, жарт звісно Ж)
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? Я ще не віддала,але в 2.5-віддам,нічого поганого не бачу в шопінгу і каві з коліжанкою(коли буду мати час) і я є спокійна і щаслива і не шукаю собі виправдовування))))) Богданко,то ти сьогодні з чоловіком поволочилась в салон???? А про психологічний стан дитини ви подумали??? дитина АЖ якийсь час була без тебе,треба було взяти собою в салон ще й на перукарському кріслі цицю дати(приблизно так подумала друга половина форумлянок)))))))))
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? Та я думаю що всі читають і всі вас зрозуміли. Але насправді в більшої половини дописувачок таки немає грошей на няньку і ту омріяну няньку знайти не так то просто - щоб було раз чи два на тиждень по пару годин. Всі хочуть повний день і повний фарш. - А брати кого небудь-теж не годиться. Не ображайтесь - але ваші варіанти можливі раз на місяць на годинку. І таке залишання буде більше дратувати і їсти нервів, як вам так і вашій дитині. І ми ж про садок говоримо а не про гроші і няньок. Дуже багато наших вагітних ілюзій розбивається об дитячий плач з яким ми не знаємо, що робити. А ми ж то думали що будемо супер мамою і наші діти ніколи не плакатимуть і ніколи не впадуть, і не поранять собі коліна. Давайте троха розслябляйтесь дівчата, а то в же до якихось крайнощів доходить. І тема переросте в образи))))))))).
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? Таню, ти це все перекручуєш, аби себе оправдати? Я розумію, що важко і т.д. Тільки ж у тому, яка ситуація, винна аж ніяк не дитина, а ти сама. Невже, аби не визнавати свої помилки, треба оправдати та назвати правильними хворі американські та інші системи? Відколи то перевернені пріоритети стали авторитетними? До речі, про Америку. Там є багато сімей, де мама працює до 30-35, а потому має 3-5 дітей підряд і до кар'єри повертається аж ніяк не через 3 місяці. Мама має бути мамою, що би вона не робила. А якщо вона себе довела до стану, коли себе саму називає то треба не на дитину вину скидати, а мати сміливість собі признатися в своїх помилках, знайшовши їх у першу чергу та переглянувши. Я з інших причин мусіла свої помилки виховання переглядати, але мушу сказати, що то корисно завжди, бо завжди є можливість щось виправити. Було би бажання. "Позбутися" дитини - це не вирішення проблеми, це втеча від проблеми і від правди.