Відповідь: Що і з чим не варто одягати? Щодо колготок...я недавно собі такі чудові купила, трошки ажурні,але не занадто і такого теплого сірого кольору!! Це новинка цього сезону, 30 ден, але досить теплі, а виглядають тонкими! Брала під темну спідницю і світле взуття! Якщо у вас взуття чорне, то ще бачила такі ж, але колір - мокрий асфальт! Як на мене, то це ідеальний варіант, якщо звичайно не хочете вдягнути якісь білі, щоб оживити ансамбль!
Відповідь: Що і з чим не варто одягати? Наталю, то так діла не буде. Ми собі уявляємо то пляття та взуття всі хто яке хоче. Краще, якщо можете, покажіть на фото. Сукня на довгий рукав? Без рукавів? З великим декольте? Довжина? Стиль - святково-вечірній чи більш неформальний? Взуття. На каблуку? На тоненькій шпильці? Матеріал - шкіра, лакована шкіра чи замша? Я б, мабуть, колготки взяла все-таки тонші. Колір "асфальт" і 20 ден - ноги не виглядатимуть дуже худенькими. Маю таку ж проблему. Тому колготки вибираю переважно якнайсвітліші і якнайтонші.
Відповідь: Що і з чим не варто одягати? А ще до того, що з чим не варто носити....бачила дівчину повністю у спортивному: костюм, куртка, кросівки (це вже не дуже, якщо ти не в спортзалі), а до цього всього купа золота на пальцях і класична лакована сумка з золотистим ланцюжком замість ручки!!! Кошмар, як на мене!! Чому не взяти рюкзак чи торбу якусь?? І то ще добре, якщо це все не довершують і туфлі класичні чи чоботи на каблуку!!!!:shok:
Відповідь: Що і з чим не варто одягати? знаєте що..? недавно порвалися мої "ходові" чоботи якраз в той момент, коли мені виходити з хати, рветься замок - і що робити? і я стою в дверях, повністю вбрана, джинси, рюкзак, легенька курточка, і подерті чоботи... а я поспішаю.. а другі чоботи - тільки на каблуку.. уявляєте - голубі джинси, рюкзак і коричневі чоботи на каблучках)))) мусила скоро перевдягатися але якби часу вже дуже бракувало, то би може й вийшла в чому є.. це до цього:
Відповідь: Що і з чим не варто одягати? http://i011.radikal.ru/1102/63/746ebbdb74a5.jpg Колись такого не могла терпіти, а тепер подобається. ---------- Додано в 13:08 ---------- Попередній допис був написаний в 13:05 ---------- Ось ще таке. Чорні 100 ден колготи, і легка спідниця або плаття...але сама так не ходжу ---------- Додано в 13:09 ---------- Попередній допис був написаний в 13:08 ---------- Ой вони навіть не 100 ден, а взагалі якісь теплі...
Відповідь: Що і з чим не варто одягати? Та є, звичайно, різні ситуації...нічого не кажу! Але ж іноді видно, що вона так одягнулася навмисне, ще й підбирала свої найкращі адідаси, найзолотіші персні і вечірній макіяж!! І так зазвичай одягаються люди,які мають досить грошей і повні шафи одягу, з якого можна вибрати підходящий наряд.
Відповідь: Що і з чим не варто одягати? Пропоную Вам взяти яскраві колготки з відповідним аксесуаром - хустинкою або кольоровою біжутерією. На приклад так: Я ношу то такого плаття (ZARA): - (на моделі) Такі колготки (останні фіолетові) + біжутерія (приблизно така) Як на мене - то супер гарно :shy:
Відповідь: Що і з чим не варто одягати? Мене в принципі нервують посеред міста люди в спортивних костюмах! І серед білого дня в вечірніх чи коктейльних сукнях. Це не випадковість чи збіг обставин, це оті Матрони навмисно по дві години вибирають сукню.
Відповідь: Що і з чим не варто одягати? Тут не погоджусь, мені в спортивному одязі дуже навіть зручно, а особливо з дитиною, і якщо все нормально вдіти-то як на мене краще, а ніж бігти в гарному модельному вбранні на підборах за дитиною, і виглядати в тому неадекватно. Просто є категорія людей, яка не носить спортивного одягу, але це ще нічого не означає.
Відповідь: Що і з чим не варто одягати? Ну перепрошую... Але коли я йду на йогу у вихідний день, не бачу причин одягати щось інше окрім спортивного костюму. Навіть джинси не зручно - запхати себе після душу в джинси в обтяжку - то завдання не з найлегших, і кому воно взагалі треба...
Відповідь: Що і з чим не варто одягати? Це моє особисте.. але я колготів 40 ден не сприймаю, і особливо до гарних вихідних суконь. Або 15-20, або непрозорі зовсім тоді. Але ще раз наголошую, що то моє субєктивне - бо мені здається, що до мого стилю 40 ден не пасують )))
Відповідь: Що і з чим не варто одягати? Моя середульша доня обожнює джинси в обтяжку. Будь-які інші її дратують і вона їх не любить. Добре що їй фігура дозволяє в такому ходити. А що до колготів, то мені подобаються прозорі, тоненькі, особливо літом. Хоча зимою до певних коротеньких спідничок/суконочок так звані «тайтс», тобто колготи через які ногу не видно також дуже гарно пасують. Але он колір і справді треба підібрати під себе і свою фігуру і личко. Бо одному пасуватиме один колір а іншому інший. І саме основне аби був ансамбль, а не просто різні куски до купи.
Відповідь: Що і з чим не варто одягати? А чим поганий спортивний костюм, якщо він зі смаком підібраний, тобто не у комбінації "спортивні штани - туфлі на підборах - золото на пальцях" ? Це радше питання стилю, адже одним зручніше в кросівках та спортивних штанях, іншим - у спідничках та у взутті на підборах. Просто у всьому має бути смак та доречність
Відповідь: Що і з чим не варто одягати? нічим не поганий,але бути в ньому треба на спортивному майданчику . вважаю,яким би не був підібраним спорт.костюм ,в ньому "прогулюватися" містом моветон. імхо
Відповідь: Що і з чим не варто одягати? І я так вважаю!! Всьому своє місце!! Це вже навіть питання не стилю, а гарного чи поганого тону!
Відповідь: Що і з чим не варто одягати? Ні ні, я не мала на увазі променади по місту чи вихід в ресторан, а повсякдення - наприклад, вийти на базар або ж коли людина їде на заняття в спортивний клуб десь у межах свого мікрорайону. Просто думаю, що так зручніше набагато.
Відповідь: Що і з чим не варто одягати? то як? позайматися в тому костюмі,попотіти і потім так додому? я направду , несприймаю спортивного одягу ніде. можна одіти на базар джинси з кросівками, штанці типу кежуал...
Відповідь: Що і з чим не варто одягати? мені хіба смішно ну це вже хоч якось, хоча після тренування йти спітнілому, якось не альо. Душ і переодягнутись в свіже. П.С. і не плутайте спортивний стиль в якому цілком можна і з дитиною погуляти і на базар сходити, і власне спортивний костюм, який тільки для занять спортом і годиться.
Відповідь: Що і з чим не варто одягати? А мені подобається отаке. Можете закидати мене всім, що попадеться під руки, Подобається і все. І нічого поганого в тому, що б прогулятись так містом не бачу, вибачайте
Відповідь: Що і з чим не варто одягати? Зовсім ні. Костюм для того щоб відчувати себе зручно по дорозі до спорт-залу і додому. У залі майже ніхто в костюмах не займається - не зручно і жарко. Тому для залу є спеціальний одяг (шорти, футболки, топи, шатани, але все воно з іншоі тканини..) А після тренування - приймаєте душ, натираєте себе своїми бальзамами, олійками і т.п., і одягаєте свій мякенький костюмчик (а не тверді джинси, але то вже хто як хоче).. Оскільки відповідаю лише за себе - то можу свій костюмчик показати (фото з інтернет-магазину). Як на мене з килимком для йоги і спортивною сумкою вигядає надзвичайно органічно і поганого тону тут зовсім не бачу