Відповідь: форма у школі: дисциплінує чи придушує індивідуальність? Думаю, шкільна форма розвиває фантазію (і у батьків). Адже бути індивідуалістом дуже легко, маючи повну шафу одягу. От бути індивідуальним у формі - це вже задача.
Відповідь: форма у школі: дисциплінує чи придушує індивідуальність? Мені подобається форма в школі. Вона в певному плані урівнює всіх за матеріальними ознаками, не шкодячи, на мою думку, індивідуальному розвитку дитини, навіть сприяючи йому і дисциплінуючи. Во! А ще я пам'ятаю, як колись мені мама щонеділі випрасовувала манжетики, підшивала їх до форми, це було класно і якось урочисто для мене
Відповідь: форма у школі: дисциплінує чи придушує індивідуальність? А я проти інкубаторських форм у школі. Певні вимоги до стилю все-таки мають бути. Проте необхідно у кожної дитини підкреслювати індивідуальність. Форму, вважаю, слід використовати хіба мінімально (на відкритих уроках, першому, останньому дзвониках... і рідко, і якщо взагалі потрібно). Я коли їхала у таксі, водій розповів, що переді мною віз іноземця. І каже йому: з Вас 20 гривень. А він перепитує два по десять? Прослідковується логіка та як вчать за кордоном. Невже ми хочемо, щоб і наші діти були такими? Моєму племіннику в школі дали завдання: намалювати дерево. Була осінь- листя з дерев опало. племінник так і намалював дерево без листя. Йому поставили 2 і ще хаяли на батьківських зборах. Батьки племінника так виступили тоді на тих батьківських зборах, що тій вчительці мало не показалося. Вони сказали, щоб показала картинки інших дітей. Явно було видно, що малювали батьки. Талант- бачити світ так яскраво як інші не бачать. І це не потрібно стримувати!
Відповідь: форма у школі: дисциплінує чи придушує індивідуальність? Не згідна з таким. То все міфи з часів союзу.
Відповідь: форма у школі: дисциплінує чи придушує індивідуальність? а ви думаєте, що форма стримує? Талант він і у скафандрі проявиться, якщо це справді талант. Пам"ятаєте приказку про паганого танцора, якому туфлі тиснуть? Йдеться про форму як про одяг для школярів, так само як халати для медиків чи оранжеві жилєтки для працівників комунальних служб. Чи як для менеджерів на роботі костюм. Шеола - це праця, праця навчатися, освоювати нові знання. А про іноземця, то наша ментальність така, раз він з акцентом, і щось уточнює - значить "тупий". Я вважаю, що людина яка уточнює робить менше помилок. ніж та в якої "постійно все ясно". То ми українці такі все нам ясно, а як до діла, то як то робити і звідки взятися невідомо. Не робіть поспішних висновків про іноземців і про шкільну форму.
Відповідь: форма у школі: дисциплінує чи придушує індивідуальність? Ви б хотіли в школі ходити в формі? Я особисто-ні. Мучити дітей 12 років формою з дня в день? Яка ціль цього: щоб не видно було хто бідніший, хто багатший, це й так видно. Хіба щоб зекономити на дит.одязі??? Для дисципліни: знай своє місце; мені здається що дисциплінувати можна й ін.методами???
Відповідь: форма у школі: дисциплінує чи придушує індивідуальність? Я б хотіла ходити у формі,але звичайно, щоб вона була зручна і пошита з натуральних матеріалів. Свого часу, в моєму класі у формі я ходила найдовше(мала синеньке платячко і фартушок). Ніякого дискомфорту не відчувала. Коли вже виросла з форми,то перестала носити,тай перестали тоді в школах вимагати форму. Тому я обома руками за форму. Ніякого впливу на дисципліну чи індивідуальність форма не має.
Відповідь: форма у школі: дисциплінує чи придушує індивідуальність? а я однозначно ЗА! форму. індивідуальність можна показати розумом, діями, ставленням до інших дітей і педагогів. я працюю в школі і одного разу піднімаючись по сходах побачила перед собою , вибачте, труси однієї із учениць, сходи високі, спідничка коротенька-коротенька, хіба це нормально???я не снобка але треба мати міру, а у підлітків вона ще недостатньо виробилась, ось ми мусимо їх скеровувати ,хоча б мінімально.
Відповідь: форма у школі: дисциплінує чи придушує індивідуальність? Я ходила у формі до 6-го класу. Єдина проблема була з фартушком - постійно злітали щлейки, але зараз з таким проблеми нема, можна пошити на замовлення, гарну і зручну форму. Форма це ж одяг, то яка різниця яким одягом "мучити". Чи ви думаєте дітям легше голенькими?
Відповідь: форма у школі: дисциплінує чи придушує індивідуальність? Я дуже задоволена формою. Не псується нормальний, недешевий нині одяг (моя доця вже встигла подерти спідничку)))) Діти незаймаються посторонніми речами, такими як розглядати одяг іншої дівчинки, і плакати потім "я теж таку маєчку хочу..! І взагалі, до кожного місця, для кожної події є певна форма одягу. Я думаю незручно буде ходити на роботу у вечірній сукні, а на дискотеку в купальнику....
Відповідь: форма у школі: дисциплінує чи придушує індивідуальність? На думку спала така аналогія: Для мене форма - це як діловий стиль у банку чи костюм для фінансового консультанта. От недавно була в Приват-банку. І якось неприємно вразило, що працівники банку - хто в чому - у джинсах, різнокольорових светрах. А як класно і, головне, презентабельно виглядає, коли всі вбрані в офіційному стилі. Та й діти у формах НІКОЛИ не будуть виглядати однаково - різне взуття, різні зачіски і в дівчаток, і в хлопчиків, різні гольфики під піджачком, різні колготки, зрештою різні очка та умішки і кольори волосся Усі ми різні, і жодна форма на це не впливає, а навпаки дає мамам поле для фантазії - як сьогодні інакше зачесати донечку або який гольфик чи сорочечку дати синові... Крім того, є різні модифікації форм - двієчки, трієчки - сьогодні в штанах і піджачку, завтра - в спідничці і камізельці
Відповідь: форма у школі: дисциплінує чи придушує індивідуальність? я б навіть сказала, що форма дає можливість виробляти ( чи виховувати в собі - не можу підібрати точного слова) індивідуальність незалежно від одягу.
Відповідь: форма у школі: дисциплінує чи придушує індивідуальність? Ходила в формі до школи із задоволенням, і навіть коли вже й не дуже сварили за її відсутність, завжди була в ній. По-перше форма насправді ставить всіх в один ряд, бо знаю з досвіду свого класу, де були діти, котрі мали можливість одягатися красиво і купувати дорогі речі, а були і такі, що не завжди мали і кишенькові при собі, ось тут мабуть і бере початок людська пригніченність і не впевненість. В нас була з класу 9-го красива вишнева форма( спідничка і піджак). Другий мій аргумент за носіння шкільної форми - це те, що інколи бувало, що учениця ішла значно "крутіше" і дорожче одягнута ніж вчителька, котра веде уроки, а всетаки учням пасує (принаймі в стінах школи)в юному віці більше вести себе скромно і стримано. А поза школою можна завжди показати все те, що висить у шафі. Маю надію, що коли мому Данилкові прийде час іти в перший клас, то він буде одягнений урочисто в шкільну форму і біленьку сорочинку...
Відповідь: форма у школі: дисциплінує чи придушує індивідуальність? Я щось навпаки не можу дивитись на весь колгосп у формах особливо , така якість і кольори, які зараз по школах носять - жахливо виглядає Як на мене форма придушує індивідуальність
Відповідь: форма у школі: дисциплінує чи придушує індивідуальність? Індивідуальність формою ніяк не можна придушити.
Відповідь: форма у школі: дисциплінує чи придушує індивідуальність? Я "за" форму. Мені подобається як дітки одягнуті у форму - гарно і стримано і дійсно той одяг пасує до місця і часу, а то деколи (особливо старшокласниці) вивдягаються так, що просто капець - в такому одязі хіба на дискотеку і то.... І нічого та форма не придушує - індивідуальність якщо є (а вона є в кожної дитини), то її формою не сховаєш, а якраз навпаки, коли дитина одягнута "як всі", то це підштовхує виділитися, не бути як всі, а задача батьків - тільки направити те бажання у вірне русло І ще, не всі батьки мають змогу купувати гарний, якісний і відповідно дорожчий одяг для своєї дитини, тому такі діти будуть почувати себе гіршими ніж ті, що краще одягнені, звідси і комплекси можуть зявитися, зажатістьі бажання не попадатися на очі і не виділятися. А бавитися "в моди" можна в позашкільний час. ---------- Додано в 14:42 ---------- Попередній допис був написаний в 14:33 ---------- І ще - дивує позиція що "форма придушує індивідуальність". Як на роботі вимагають суто офіційний дресскод - то ніхто чомусь не протестує і не каже "ви придушуєте мою індивідуальність", а тут чомусь така точка зору...виходить у нас всі військові, пілоти, бортпровідники, міліція і т.д. з придушеною індивідуальністю Я на роботі теж ношу форму - супер!!!!!! Така економія грошей і часу!!!!! І придушеною себе не відчуваю
Відповідь: РАГУЛІ. повернувшись з шкільних зборів, хочу відокремити ще одних мам-рагулів, які, віддаючи дитину в школу, де є обов"язковою шкільна форма, вважають, що їхня восьмирічна пані може собі дозволити ходити в чому хоче, бо панімаєтелі ЇМ форма не подобається. От цілий клас ходить у формі, а знайдеться кілька таких панєнок, які "вищі" за інших і їм всі по-барабану. І, знаєте, що кажуть їхні мамочки в захист? А моя дитина не хоче носити форму!
Відповідь: РАГУЛІ. А ях треба запитати, а як ваша дитина скаже вам дати їй негайно номер рахунку в банку і ключі від машини, також все викладете?
Відповідь: РАГУЛІ. ой, та їм подібні питання задавали, то вони собі посміхались і казали, що насильно дитину у форму запихати не будуть. На мою думку, то йде в першу чергу від батьків.
Відповідь: РАГУЛІ. я взагалі обома руками за форму, бо в шкільні роки сама зіткнулась з проблемою вивищування за допомогою одягу. Моя знайома розказує всім, що форма то зло, бо вона "штампує" дітей і не дає їм виділитись з маси. Хай знаннями, творчістю виділяються, а не шматтям