Здається мені, що така тема повинна бути, оскільки багато фото на форумі є, м’яко кажучи, не дуже гарної якості і тому вони не передають всієї краси нашого хендмейду!! Фото майстринь з досвідом - видно відразу, тому: Професійні майстри фотографувань своїх виробів (прикрас, вишивок і т. д.) - в студію!!! Діліться досвідом, порадами... Які краще режими зйомки, як найкраще передати кольори (особливо зі штучним освітленням)?
Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів Зі свого дуже-дуже малого досвіду скажу (може дещо з цього і зовсім банальні речі, але початківцям можуть знадобитися): 1. фотографувати при денному світлі. якщо нема такої можливості - проекспериментуйте з балансом білого - тут не можна дати конкретної поради, який режим вибирати, бо все залежить від конкретної моделі. 2. прикраси фотографувати краще на макро, фотоапарат віднести подалі від виробу (до 1 м), а потім зробити зум. 3. у мене краще виходить без спалаху, бо прикраси можуть дуже відбивати світло - і буде засвітка зі спалахом.
Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів я так зрозуміла, що секрети фотографування - то мегатаємниці)))) і ними ніхто не хоче ділитися
Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів Просто, Дімалозз ще не видів теми. А якщо серйозно, то варто розмістити свою роботу, щоб була рівномірно освітлена і не потребувала спалаху. Фон не повинен відблискувати чи "зливатися" кольором із предметом фотографування.
Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів Не таємниця, точно так роблю як ви написали і ще іноді повзаю на колінах і ношуся по цілій хаті, нафотографую, а потім залишаю кілька вдалих фото, можу ще підкоректувати в photofiltre.
Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів Я звичайно не спец і мій цифровик старенький (тіко 5 мегапікселів має) і випадково падав декілька разів на асфальт і бетон (відповідно і працює), але намагаюсь виставляти кращі фото. Так як написала Almariel, намагаюсь фотографувати вдень, без спалаху обов"язково, в залежності від величини виробу вмикаю макрозйомку, користуюсь зумом. Якщо зйомка проводиться не на денному світлі, то вмикаю настільну лампу і світло подаю на виріб. Також завжди використовую ручні налаштування витримки і діафрагми. З балансом білого теж можна експериментувати. В будь-якому випадку тре робити не один кадр і вибирати краще.
Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів Отаку гарну пораду знайшла від Абраіри про фотографування прикрас:
Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів Знайшла майстер клас http://www.biser.info/node/184762
Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів Мені варіант більше сподобався. хоча, прикольно бачити пару тисяч баксів у саморобному боксі А заморочки з ЛайтРумом (у МК) не для бісерниць
Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів а я б собі зробила таку штуку, якби тільки було де її поставити у кімнаті. от якби її можна було збирати і розбирати - було б кльово)
Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів Чому? Гарний спосію фотографування виробів з бісеру. Єдине, що мене "смущає" в тому МК, це перший пункт, що вам потрібно - ФОТОАПАРАТ! Не уточняють який фотоапарат. А звичайною мильницею такі маленькі вироби з бісеру не сфотографуєш, то точно, покрайній мірі в такій якості як там показано на рисунку. А мені тут фотоапарат більше сподобався Але в даному прикладі використовується тільки одне джерело світла, а бажано мін. 3, щоб зі всіх сторін однорідно освітлювало виріб. Купіть Лайткуб. Він і збирається і розбирається)
Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів готова з вами посперечатися. Звичайна мильниця робить частенько значно кращі макро-фото, ніж дзеркалка без макро-насадки. В мильниць просто глибина різкості більша, матриця менша, і при правильних налаштуваннях виходять прекрасні фото. Ось для прикладу фото, яке я робила кеноном отаким фото навмисне не зменшувала:
Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів Нічого купувать не треба. Звичайний лист білого ватману, гарно подібраний кут освітлення з вікна та один або декілька невеликих листків білого паперу будуть набагато зручніші. Отакий лайткуб, або його імпровізація не дуже корисна штука - за рахунок перевідображень світла всередині нього, виходять фото з мінімумом тіней, тому важко в ньому підкреслити фактуру об"єкта який фотографують, тай самий предмет буде виглядати плоским. Він призначений скоріше для предметів з глянцевою поверхнею, коли необхідно уникнути відображення самого фотографа та оточуючого середовища на предметі. Набагато еффектніше за відсутністю спалахів використовувати денне направлене світло з вікна, а щоб тіні не виглядали жорсткими - взяти звичайний лист білого паперу та "підсвітити" ним з протилежної від світла сторони. В залежності від задуму можна взяти листок з наклеєною на нього фольгою для випічки (сріблястий),або ж золотисту фольгу від шоколадки, тоді тіні будуть теплими - "сонячними". Фотографувати бажано в режимі пріоритета діафрагми (без читання інструкції не обійдеться), тоді витримку виставляє сам аппарат. Але денне світло в приміщенні не завжди є достатнім для того щоб фотографувати з рук - неодмінно буде змазане зображення, тому для таких фото буде необхідний штатив, але якщо не плануєте такої покупки, то можна використовувати все що зможе допомогти зафіксувати камеру в певному положенні - це можуть бути стопка книжок, табурет чи ще щось. Ну і чутливість ISO виставляти в залежності від освітлення. Чим менше світла тим більше чутливість. - стовідсотково!
Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів Вишиванка мені в карму написала: оййййй... навіть не знаю з чого почати, бо і повторюватись не хочу, і секретів ніяких там нема але спробую хіба спростити і узагальнити: - денне світло. Якщо не вмієте правити баланс білого (ББ) в графічному редакторі, то старайтеся все фотографувати при денному світлі. Тоді в настройках камери вистачить поставити все на автомат і відключити спалах (!!) Взагалі, зі спалахом фотографуйте тільки, коли нема іншого виходу (і це стосується взагалі всіх фото - відчуйте різницю ) якщо немає денного світла, використайте ліхтарик, або й кілька. Направте його так, щоб вам подобалось, але тільки не "в лоб". Якщо є можливість рівномірно освітити виріб, взагалі супер тільки відсуньте джерело світла далі від об"єкту, щоб не було пересвітів. - фокус. Ви натискаєте кнопку у два етапи - спочатку ніби легенько, а потім треба дотиснути сильніше, правда? В цей момент ваш фотоапарат фокусується і якось вас повідомляє, що він сфокусувався в певній точці. В когось це буде зелений квадратик на екранчику, в когось - хрестик чи ще якась мигалка. Якщо вам підходить, тоді дотискаєте кнопку до кінця і фотографуєте. Зверніть увагу, щоб фокус приходився на ваш об"єкт, а не на задній фон чи ще щось. Не фотографуйте занадто близько — краще відсунутись подалі. - макрорежим. Дуже помічна штука. Поекспериментуйте з вашим фотоапаратом. - тверда рука це головне, коли фотографуєте за умови поганого освітлення без спалаху. Придумайте собі якусь конструкцію з підручних матеріалів, так, щоб фотоапарат можна було поставити і до рук не брати, а також знайдіть функцію автоспуску і увімкніть її. Наприклад, ви виставили автоспуск на 2 секунди. За цей час ви встигаєте забрати руки, і виходить гарне чітке фото. Тільки не трясіть "підставкою" і джерелом світла, бо буде мазя - режим пріорітету діафрагми У вас він може позначатися літерами Av, або A, чи ще якось позначкою. В цьому режимі ви виставляєте тільки один параметр, все інше фотоапарат підбирає автоматично. Чим менше число діафрагми, тим розмитішим буде задній і передній план. Чим більше це число, тим різкішими будуть всі зони зображення. Ще раджу подивитися цю табличку: -параметри ISO. Міняючи цей параметр, ви міняєте чутливість сенсора фотоапарата до світла, яке на нього попадає. Грубо кажучи, чим темніше, тим вище має бути число, чим світліше - тим менше - Авто або 100. Але, чим вищою є ця чутливість, тим більше шумів вилазить на фото, вони можуть "з"їдати" дрібні деталі. Пам"ятайте, універсальних "рецептів" параметрів немає, все залежить від вашого освітлення. Тому полюбіть режим Av або М (повністю ручний), і експериментуйте
Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів а я можу посперечатися, що я своєю дзеркалкою ( кенон 350д) саме цих виробів можу зробити кращі фото))) Але то вже, мабуть, до якоїсть теми Вихвалялки)) можна купити звичайний маленький штатив - 30 грн. Недорого, але класна штука. З коханим можна двом сфотографуватися десь на природі. Свій такий я з чоловіком на морі забули(
Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів Окремо хочу сказати про обробку в ФШ. Дам кілька "гарячих клавіш", в 90% випадків воно допомагає особливо, коли редагуєте фото, зроблене при денному світлі. Кожен крок можна відмінити клавішами Ctrl+Alt+Z Отже, відкриваєте фото у ФШ. Натискаєте Ctrl+J — так ви дублюєте фото. Це робиться для того, щоб в будь-який момент ви могли повернутись до вихідного зображення. Далі натискаєте всі чотири кнопки разом: Shift+Ctrl+Alt+L — таким чином робите автоконтраст. Правимо баланс білого - Shift+Ctrl+B. Або робимо це вручну, натиснувши Ctrl+B і тягаючи повзунки в різні боки, поки не почне подобатись. Далі можете подивитися, чи відрізняється те, що у вас вийшло, від того, що було. Ось я зробила скрін, обвела червоним значок, по якому можна натискати, приховуючи верхнє фото (редаговане) і дивлячись на нижнє. Якщо щось не подобається в колірності, а Ctrl+B не допомагає, можна зробити таку "хімію" - змішати верхнє фото і нижнє. Там, де показано стрілочкою, натискаєте, вискакує такий собі повзунок. Соваєте його, міняючи прозорість верхнього фото. Якщо ви сфотографувати виріб на білому фоні, його (фон) можна зробити чистішим - натискаємо Ctrl+L і користуємося оцим повзунком - але в міру. не персвітлюючи зображення. Якщо вже результат вам сподобався, натискаєте Shift+Ctrl+Е. Після цього - Ctrl+S (замінюєте повінстю старе фото новим) або Ctrl+Alt+S - зберігаєте окремо фото з ФШ, не рухаючи старого. Удачі!
Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів Але Ви то, мабуть, маєте. Недумаю, що весілля мильницей фотографуєте. Тому може з більшою об*єктивністю і впевненістю сказати, де краща якість получається при фотографуванні мильницею чи дзеркалкою?
Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів Білочко, якщо говорити про макро, то я однозначно ЗА мильницю або макронасадку до дзеркалки. Колись бавилася отаким (це коли до нормально закріпленого об"єктива притуляється інший задом наперед). Ще деколи беру чоловікову макронасадку від камери, вона плюс танці з бубном дають приблизно таке збільшення: http://lh3.ggpht.com/_gB5s4XTVzTU/TBi923hb2XI/AAAAAAAAEdY/yktUYDMFbI8/s800/DSC08318 copy.jpg http://lh5.ggpht.com/_gB5s4XTVzTU/S7L_3ygXI4I/AAAAAAAADoU/8zESm3gKgJY/DSC07321 копия.jpg це сіль екстра та аїхризон. .