Поведінка дитини біля грудей

Discussion in 'Харчування малюків' started by zara, Nov 21, 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. zara

    zara Well-Known Member

    Модератор:
    Дитина засинає біля грудей.
    Дитина після року самостійно піднімає одяг мами, щоб прикластися до грудей.
    Дитина під час годування крутить, щипає іншу грудь.
    Дитина у віці 1-1,5-2-3 роки постійно вимагає цицю.
    Відповіді на ці і багато інших питань стосовно повединки дитини біля грудей в статтях за посиланнями:
    ******************************************************************
    Чи бувають лактаційні кризи через півтора року годування? Болить грудь внизу, але не схоже ні на лактостаз, ні на що. Ніби мася стукнула, болить, як синець, що з тим робити?
    І ще- останнім часом доця мало того, що все молочко висмоктує, вона бере одну грудь, посмокче 3 секунди, потім іншу. Можливо, напір молока став меньшим, їй не вистачає чи просто лєнь добувати молочко, от і чергує. Спочатку то виглядало, як гра, я не змогла то припинити, тепер це перейшло в звичку, на нічний сон дуже нервується, коли наполягаю щоб вона їла тільки з одної. Чи важливо після півтора років годування щоб мала добиралася до заднього молока? Можливо, що цей біль в груді, який в мене зараз і є наслідком такого годування? :sad: може, то заднє молоко там накопичелось і згорнулось, чи щось таке? :sad: дякую всім хто відізветься.
     
    Last edited by a moderator: Dec 3, 2015
  2. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    а коли приблизно чекати цього режиму,чи уу всіх по різному????
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Ви головне наберіться терпіння, тут вам точно ніхто не скаже коли. В нас все почало встаканюватись в 4 місяці, в когось в 2...Як дуже не встигаєте по дому обзаведіться слінгом і буде все ок.:girl_cool:
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    а вам якого режиму хочеться?
    якшо - 5 хв їмо, 3 години спимо - то не та тема
    режим (для мене) - це мамине орієнтування і інтуїтивне відчуття ритмів дитини - я про той кажу

    тобто - я сьогодні по дитині бачила шо вдень він спати не буде. тому планувала інше
    зате знала шо засне швидше - зараз спокійно сиджу на дп

    в маленьких дітей з часом виробляється шось на кшталт режиму - є певні періоди спання і бавлення. у всіх різні
     
  5. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Приблизно - біля 3 місяців. Приблизно:) мається на увазі, що ви собі в той час будете уявляти скільки дитина буде спати, коли знову буде їсти і т.д. До того часу в дітей переважно нема системи в смоктанні, спанні і завжди це по-різному. Не переживайте і насолоджуйтесь тим часом, коли дитина їсть, спить, на руках лежить і нічого їй більше не треба:) Ше скоро будете згадувати, як то легко було...

    ---------- Додано в 22:46 ---------- Попередній допис був написаний в 22:45 ----------

     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    та я так само сиджу коли саша не спить
    то просто баби нависають - клади його спати!!!
    а він ганяє
    куда його класти? він не хоче
     
  7. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    ні,звісно мені не такого режиму треба. Головне здоровя дитини! Якраз цікавит ,як пише Галя
     
  8. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    маю наступну проблему. мені малятко як хоче цицю для заспокоєння, то заспокоюється тільки коло лівої. кладеш до правої - плач, крик, перекладаєш до лівої - все супер, посмокче, заспокоїться, і вже весела/спить (в залежності для чого заспокоювались). при цьому з правої циці їсть нормально коли голодна, і молоко там є, але коли заспокоїтись - ну просто скандал і все. нині після обіду перед сном знов те саме, причому до того праву цицю поїла з півгодини, потім бавилась, потім вже почала хникати і терти оченята, бачу - хочемо спатки, я їй знову праву цицю (ну бо намагаюсь аби було по 1,5-2год. біля однієї, частіше не міняти), але сльози, переклала до іншої - заснула за пару хвилин, я її тихенько знов переклала назад до правої - все ґут, смокчемо і спимо :confused:

    от і хочу спитати поради, чи то зле, а якщо зле, то що з тим робити. бо часом виходить от як нині - півгодини всього гамала звідтам, а потім довелось міняти на іншу. чи то не проблема і робити як просить?

    п.с.спимо разом мама-доня-тато, дурників не їмо, цицю їмо зразу як попросимо, набираємо близько 200гр на тиждень, пісяємо багато, какаємо по настрою - раз на кілька днів або кілька разів на день )
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    ой, то в мене те саме було - весь перший місяць майже безперервно їла! Можу Вам сказати лише що 1 місяць то насправді ще дууже мало для якогось більш-менш режиму, готуйтеся що приблизно до місяців трьох можливо все трохи внормується!
    Єдине що я з часом вже вирішила - не заспокоювати дитину лише грудьми, якщо впевнена що вона не голодна, щоб з часом вона гамала лише тоді коли дійсно хотіла їсти чи пити!
     
  10. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей


    а чому ні?
     
  11. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    по великому рахунку питання заднє-переднє молоко стає не таким актуальним як в період новонародженності, бо дитина ссе активніше і швидше може добратися до заднього молока і в принципі 30 хв. цілком достатньо

    тут інше питання, якщо є дійсно прояви "передвідмовної поведінки", то потрібно постаратися знайти причину, як давно це почало відбуватися, з чого почалося, чи були складності з самого початку з прикладанням до цієї груді, чи ви самі не надавали підсвідомо перевагу лівій груді - буває так, що мамі зручніше годувати з якоїсь сторони, не знаючи підводних каменів, мама, сама того не розуміючи, дає частіше і більше "улублену грудь". Я лише роблю припущення, бо самі розумієте, дуже важко на відстані, знаючи обмаль інформації, давати якісь поради. Якісь стресові ситуації в житті дитини, можливо з тої груді дуже сильно молоко текло під час приливу, ніж в іншій, і дитина раніше захлинался, причин може бути кілька. Але які б причини не були - рішення одне - не пускати все на "самотьок" (в смислі не махнути рукою, і йти "на поводу в дитини" відразу ж виконуючи її бажання з одного боку, з іншого не приставати і насильно не пхати ту грудь, але все-таки перш ніж перекласти на "любиму грудь" заспокоїти, поносити, поколисати, спробувати включати фен, витяжку, пральну машинку, в ваній включити воду, щоб текла, всі ті звуки нагадують діткам внутріутробне життя та діють заспокійливо, в такі моменти ще рах зробити спробу прикласти до правої груді, можна з під пахви, щоб дитинці здавалося, що вона їсть з лівої. Коли вдень носите на ручках (або в слінгу, якщо маєте), якщо маєте можливість нехай права грудь буде доступна, торкайтеся нею личка дитинки, а може і прикладеться. Якщо на сон зовсім не виходить, то ви праві - даєтє спочатку ліву, а коли дитина напівсонна, то підсунути праву. Пробуйте спіймати момент прокидання, поки дитина ще теж сонна, щоб знов ж таки підлізти і прикласти до правої. В своїх діях і в успіху ви як мама повинні бути впевнені, бо дитина дуже відчуває маму, особливо дівчатка(з власного досвіду)
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    бо вважаю що по мірі дорослішання дитина повинна вміти заспокоюватись не лише одним єдиним способом! це я не про місячну дитину...
     
  13. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Юля, ось цю статтю почитайте, мало хто з мам, хто годує грудьми знає, що з віком дитини, поведінка мами теж змінюється, і процес ГВ включає в себе процес виховання, бо це є стосунки матері - дитини http://www.akev.narod.ru/art/povedenie.htm
     
  14. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    мамаНата, дякую величезне за відповідь! власне доця не те щоб від циці відмовлялась, вона її їсть, просто прослідкувалась останні пару днів якась така тенденція із тим заспокоюванням тільки біля однієї, що мене схвилювало, тому і вирішила написати - з"ясувати, як краще в такому випадку поводитись )

    п.с. йду читати статтю :)
     
  15. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    А я помічаю за малятком таке: їсть довго, а через деякий час (приблизно 10-15 хв.) може частину молока вернути, таке враження, що вона його просто не ковтнула. І постійно хоче цицю. Таке враження, як тут вже писалось, для заспокоєння.
     
  16. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    а ви основні правила успішного ГВ читали? прочитайте. там і про це написано.
     
  17. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Маю таке питання. Останнім часом щось я вночі перестала прокидатися на годування, тобто годую, але якось в напівсні, що геть не пам"ятаю нічого. І переважно навіть дитина сама прокидається і знаходить собі цицю і їсть. Але переважно їсть з однієї циці, а інша всю ніч може чекати, тобто до години 6 ранку, поки я не пробуджусь і не переляжу на інший бік. Зранку я це "наповненості" бачу. Це дуже зле? Впринципі дискомфорт мені це не приносить, груди цілком в нормальному стані. Чи корегувати таку поведінку? Бо я реально іноді не відчуваю, що дитина підсунулась і цямкає собі цицю.
     
  18. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Маю трохи дивне, мабуть, питання. От згідно правил успішного ГВ треба, щоб носик і борідка малятка доторкались до грудей, а в мене виходить, що вони практично впираються і маля не має як дихати, то я притримую груди пальцями чи можливо я просто неправильно прикладаю?
     
  19. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    тут питання ще і в тому, щоб обидві груди хоча б по разу вночі стимулювались, може при наймні пробувати щоночі відразу лягати на інші бік, якщо знаєш, що малеча смоктала ліву грудь, то на другу ніч відразу лягай на правий бік, якось так
    якщо, наприклад, він приклався до лівої в 3 ночі, ти зовсім не відчуваєш, ні коли від присмоктався, ні коли смоктав, ні коли випустив? якщо в якійсь момент ти зрозуміла, що то, наприклад, ліва грудь, то може після цього повернутись на правий бік. Одним словом, я би щось-таки придумала, щоб таке не було регулярно.
    з моєй практики положення особливо носика залежить від розміру грудей мами, але можна це корегувати не за допомогою пальця, а за допомогою положення дитинки під грудьми. Скоріше всього дитинка впирається носиком в позиції "класична колиска" - коли ви тримаєте дитину, наприклад лівою рукою, і ліву грудь даєте ссати, а в положенні "перехрестнка колиска", коли ви тримаєте дитинку протилежною рукою до груді, з якої годуєте, то тоді підборіддя прямо втоплюється в груди, а носик торкається легенько, або якщо груди менше, то взагалі може не торкатися. ПОдивіться тут: http://www.breastfeeding.org.ua/how/position.html і тут http://breastfeeding.narod.ru/supprt.html
     
  20. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    В мене 5 по 8 ранку обидві він висмоктує, тобто чергую вже, і до 12-11 ночі відслідковую... А в проміжку між тим - повне забуття:girl_in_dreams: Тобто виходить, що впринципі груди обидві годуються, але одна може їстися раз, а інша там 4-5 разів.
    Буває зараз дуже часто так. Якщо вловлюю смоктання, то певертаюсь, але буває малий сам хапає ту грудь, з якої їв, навіть якщо я лежу на протилежному боці.
     
  21. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    тоді просто слідкуй за грудьми, як вони себе поводять, а так коли є можливість (коли відчуваєш) контролюй.