Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше (вишивка, ДІМ 35166) трохи пофтоплю - чекаю на замовлений набір - вже от-от тоді буду писати в цій темі до теми ))))))
Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше (вишивка, ДІМ 35166) як тут тихо! після того, як поїхала Ума до Китайців, тільки Мар"яся процес показала. А інші? непорєдок! ану до Уминого приїзду всім учасницям марафону показати по фотці, що зробили!
Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше (вишивка, ДІМ 35166) Фіяна шиє з Мар'ясею майже "голка в голку" -
Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше (вишивка, ДІМ 35166) Тю, а я думала, що Фіяна вже в багетку занесла роботу Файно просувається! Цікаво, що я такими самим фрагментами вишивала)
Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше (вишивка, ДІМ 35166) добре, що вишиваєте, я думала всіх криза накрила, чи то до Миколая готуєтесь?
Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше (вишивка, ДІМ 35166) бє-бє-бє, хто би казав! А ну хутко Скарби доколупувати угу, і не тільки одним словом - зашифрований грудень виходить...
Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше (вишивка, ДІМ 35166) То треба їх голкою відігріти) Щось я засумувала за своїми гортензіями (вони зараз у відрядженні в одному файнезному рукодільному магазинчику). Згадала той перший теплий день після зими, коли я купила купу ниток, перемотала, не розкладаючи інших покупок, і сіла зробити перші хрестики Треба "скарби" витягати
Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше (вишивка, ДІМ 35166) ну, перший крок є. наступний крок - розібрати нитки )))) що вже є важливим етапом. а там - і почати недовго буде. Ще подивимося, хто швидше!
Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше (вишивка, ДІМ 35166) Вітаю! Доречі, щось ніхто не поспішає нікуди! Де звіти, дівчата?
Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше (вишивка, ДІМ 35166) добре, що Ніка нагадала. нарешті надрукувала собі схему. на 4 листи, класично, розбила. дрібно, але справлюся. з беком гірше -попрошу в кінці в когось оригінальну схему, ну або з РМ шитиму. чекайте, чекайте мене. скоро буду. Гортензії - це мій наступний процес.
Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше (вишивка, ДІМ 35166) угу. рано тішилася. бачу в півхрестиках однакові символи
Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше (вишивка, ДІМ 35166) хохо))) в якій частині? Цікаво... Може, ти мала на увазі схожість символів "напівзамальований прямокутник" та "напівзамальований кружечок"?
Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше (вишивка, ДІМ 35166) нєа. повністю однакові. я чесно нєнавіжу той РМ. оригінальна графіка то є сила. видно я символи в частині " цілий хрестик" змінила, а в " півхрестик " -ні. сиджу - малюю все по новому.. але то ніц . справимося.
Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше (вишивка, ДІМ 35166) О, зрозуміла Фух, вже злякалася, що в мене щось невірно вишито. А я РМ люблю, особливо в наближенні Х400
Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше (вишивка, ДІМ 35166) можу вам позичити навіть вже - бо я ще зараз напевно не буду мати часу вишивати
Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше (вишивка, ДІМ 35166) оооооооооооооооооооооооооооооо. то візьміть мені на форумівку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! клас!!!! п.с. нєнавіжу РМ
Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше (вишивка, ДІМ 35166) хіба швидше передам - працюю з 16 до 21-ї в той день. або після 9 вечора - ви якраз всі будете розходитися, ні?
Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше (вишивка, ДІМ 35166) і ще тут подякую Фіяні, що принесла мені на форумівку частинку ниточок. отже, я маю вже дві частинки. дякую Умці і Фіяні, що маю оригінальні ниточки. і дякую Одлі - за оригінальну схему. почесно обіцяю чемно вишивати.