Відповідь: Податковий кодекс Як би ж то тільки державних дірок. Кодекс дає значні повноваження в руки податківцям.
Відповідь: Податковий кодекс Ну так власне що за наш рахунок, який в них ще вихід? Мене особисто найбільше обурює , що немає "презумпції невинності", спочатку платиш накладені штрафи-потім оскаржуєш.
Відповідь: Податковий кодекс Зрозуміло, що за наш Я про те, що зараз в податківців будуть руки розв*язані. І цар, і Бог. Захотів - забрав майно. А ти потім доказуй, що ти не олень. Ну, і я думаю, більшість розуміє, які можливості в них тепер по вимаганню взяток...
Відповідь: Податковий кодекс навіть не знаю, як висловити думку, а що зараз сутєєво інші " можливості" вимагання взяток?? як на мене - як було " взятками" все закриваєм так і буде. а те що вони мають право прийти на перевірку - то вони його і мали.. принаймі на касову.
Відповідь: Податковий кодекс До прийняття ПК потрібне було рішення суду на вилучення майна, наприклад.
Відповідь: Податковий кодекс часто зустрічаєте такі випадки на практиці? не думаю, що будуть преценденти вилучення раптово майна.
Відповідь: Податковий кодекс Я не про те, що їм майно наше потрібне, а про те, що це ще один важіль впливу на підприємців.
Відповідь: Податковий кодекс Наслідки прийняття податкового кодексу: Повна стаття http://kp.ua/Default.aspx?page_id=2&date=22.11.2010&news_id=254359
Відповідь: Податковий кодекс http://maidan.org.ua/static/news/2010/1290609952.html Ось так легко можна свої слова назад забрати...
Відповідь: Податковий кодекс На сайті "Чесні податки" http://www.chesni-podatky.org/archives/3206 знайшла хороший коментар з приводу ситуації, описанної у моєму попередньому дописі:
Відповідь: Податковий кодекс Поправте мене хтось, якщо я не права. Наразі з єдиного податку 42% йде у ПФ, а оскільки тепер спрощенців зобов"язали сплачувати ще й у ПФ, то ми ДОПЛАЧУЄМО до мінімальної ставки, яка дорівнює, якщо не помиляюсь, 33,2% від мінімальної з\п. Новим податковим кодексом не передбачено, щоб єдиний податок містив у собі якийсь відсоток у ПФ, отже окрім збільшення ЄП до 600грн (ПП, зайняті у сфері інформатизації, сплачують максимальну ставку ЄП, яка зараз дорівнює 200грн, а потім буде 600грн), спрощенцям доведеться платити у ПФ той внесок у повному розмірі!
Відповідь: Податковий кодекс чи бояться підприємці перевірок? я певно не дуже - сиди рахуй жилізяки на морозі... але ж не страх перевірки - вони ж просто так не ідуть - всі то знають їм кожен раз в лапу треба, це ж ельдордо для податкової!!! вихід подвійна бухгалтерія і неофіційні склади... це крупнішим під силу, а хто дрібний то що? мені "сподобалось" як сказав один політик /це в новинах показували/ - мол хто не піднявся за 10 років той вже не підніметься... гарно, а хто рік тому почав підніматись? тому, так би мовити, не судьба, значить?... в таких умовах буде страшно почати бізнес - одне діло заплатити 200 грн - піде не піде... друге діло 600 грн та ще й пенсійний... це ж не те що маю гроші то плачу, не маю то ні... так що нових підприємців будуть одиниці, а "старі" будуть мерти потроху. Ті що були на фіксованому /базарному/ податку в першу чергу /як я.../ Теоретично я можу потягнути єдиний, і буду пробувати, а хто продає шурупчики, гаєчки, зошити, бантіки, батерейки і т д... Чи посилу цим /зачасту пенсіонерам/ розібратись в новому кодексі і фінансово потягнути такий "рускій бізнес"... рахуйте всі люди з краківського без роботи лишаться, крім може більших підприємців що мали реалізаторів. а галицьке перехрестя і привокзальний? я в шоці, чому єдиний податок ніяк не диференціюється по виду діяльності??? такі талмуди написали, ще б на сторінку розщедрились - Богу - боже а кесарю - кесарево!!! мене нервує що в змі часто звучить що єдиний податок це 600 тис заробітку в рік, якого ще заробітку??? обороту!!! а люди слухають і думають - мало їм 600 тис в рік - ще на мітинги ходять!!! мене знаєте що вражає, вони там що думають, вони на завжди при владі? це ж їх політична крапка - ні студенти, ні бюджетники, ні пенсіонери ні підприємці їх більше не оберуть
Відповідь: Податковий кодекс єдиний податок (н-д 600грн) + ЄСВ з мін.зарплати тепер буде не тільки ПФ, а єдиний соціальний внесок(34,7 з мінімальної зарплати(яка буде мінімальна з 01.01.11 не відомо ще, якщо наприклад 922грн - то 319,93грн.) разом 919,93 грн
Відповідь: Податковий кодекс До речі, що стосується перевірок ... Якщо до вас раптом прийдуть з перевіркою, в першу чергу вимагайте документи від усіх перевіряючих осіб - уважно переписуйте документи - серія, номер, ким виданий, кому видано, посаду. У другу чергу просите пред'явити направлення на перевірку - беріть документ і переписуйте його - серія, номер, дата, ким виданий, відповідальна особа. Переконайтеся, що прізвище відповідальної особи є серед тих, хто прийшов перевіряти. Тільки після цього можна починати бесіду за фактом перевірки. Без подання цих документів перед усіма закривати двері. Можна зробити "журнал перевірок" і вносити в нього дані з документів і просити особу, що перевіряє, розписатися у журналі про прибуття на об'єкт для перевірки.
Відповідь: Податковий кодекс Наведу реальний приклад розрахунку витрат (за новим кодексом) підприємця з чотирьма найманими працівниками на єдиному податку з оборотом 600 тис грн. в рік (без врахування видатків на касовий апарат). Один підприємець платить єдиного податку 600 грн. на м-ць, за кожного найманого - 300грн., т.б. за всіх разом - 1800 грн. (раніше було 600 грн.). Заробітна плата працівнику - 2000 грн., податки на з-пл - 1000грн. на людину. Т.б. за чотирьох осіб сплачуємо 12000 грн. по з/пл. Сумуємо: 1800 + 12000 + 4000 (середня в-сть оренди двох торгових павільйонів по 20 м кв) + 1000 (накладні витрати) = 19800грн. Помножуємо на 12 місяців-дорівнює 225600 грн. Таким чином для того, щоб вийти в "ноль"- підприємць повинен тримати націнку 60%, при тому що на сьогоднішній день середньозважена націнка не перевищує 10-12 %. Об"єми продаж значно знизяться. Отже, з новим податковим кодексом вижити чесно неможливо! Найстрашнішим є збільшення податкового тиску - а саме: а) перевірки без направлень б) контрольні перевірки в) неможливість відмовитись від перевірки г) безумовне призначення податкових санкцій без рішення суду д) можливість додаткових перевірок з боку органів МВС є) обмеження підприємців об"ємом товару , який можна зберігати на складах і магазинах рівнем річного обороту е) збільшення рівня штрафних санкцій у декілька разів. А як щодо неможливості здачі в оренду приміщень приватними підприємцями? ---------- Додано в 22:47 ---------- Попередній допис був написаний в 22:39 ---------- По новому кодексу для контрольних перевірок направлення для податкової не обов"язкове, як і для органів МВС (економічний відділ по боротьбі з організованою злочинністю, відділ державної служби боротьби з економічною злочинністю, СБУ).
Відповідь: Податковий кодекс По-моєму, у новому кодексі сплачуються тільки нарахування на зарплату працівників (тобто з нового року це єдиний соціальний внесок 34,7% від зарплати). А єдиний податок не збільшується на кожного працівника, а становить 600 грн. Зате підприємець ще й за себе платить єдиний соціальний внесок.