Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. про грунтовний підхід у виборі школи ніхто не сперечається, як і не обговорює значення першого шкільного вчителя (молодших класів) у житті дитини. Але як би ми з вами не узагальнювали, навчання у гуртках і навчання у школі - то дві великі різниці, і знову наголошу, що порівнюючи, їх школа - це зрівнялівка. Якщо брати окремо виділене вами словосполучення, то з вашим дописом можна було б погодитись, (чи, принаймні пофілософствувати на цю тему) але не варто виривати слова з контексту! (до речі, зрівнялівка є не лише радянська)
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. Дякую, мені приємно. Тому я і писала, щоб кожний придивився до власної дитини і зробив вибір. Та то не драматизм, то сарказм та іронія Я думала це очевидно. Я прошу зрозуміти мене правильно: на то ми і батьки, щоб оберігати своїх дітей, щоб створювати їм комфортне і щасливе життя, але є такі речі, яких не уникнути і школа у їхньому числі(погодьесь, що домашнє навчання, як звичне явище, у нашій країні ми наразі серйозно розглядати не можемо через цілу низку факторів), тож я думаю, що краще допомогти дитині адаптуватись до неї, а у 6 чи у 7 років, то вже не так важливо, головне, щоб усвідомити собі, що ми не зможемо дитину ізолювати від всього негативу і до її старості, або нашої смерті, тримати її при собі.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. Моя мала цього року пішла до школи. Вона в мене вереснева, отже їй виповнилось 6 років вже у школі. Я не шкодую, що дала з 6 , бо дитина цілком була готова до наступного життєвого кроку. Зараз першачкам всім важко, бо програма важка. Але вона в мене і читає і пише досить непогано. Я ще хочу добавити, що все залежить від дитини. Одним ще рочок в садочку іде на користь, а другі деградують коло молодших дітей. Я по своїй бачила, що вона нудиться, що їй не цікаво. Плюс вона вже була добре мною підготована, тому зараз ніякого жалю ми не відчуваємо. Вона мені навпавки дуже добавила в розвитку. Але ще раз наголошую, що це дуже індивідуальна справа. До цього треба серйозно відноситись і аж ніяк не рівняти всіх під одну планку.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. не погоджуюсь, бо звичним це явище може зробити тільки практика. Альтернатива таки є! І це головне. У всіх питаннях піднятих в цій темі: - в якому віці - в яку школу - що робити поки не в школі - і чи віддавати взагалі (ну про це в нас є окрема тема, і я НЕ проти школи, але то залежить) як це неважливо? Ви мене дивуєте щораз більше. Ви можете ддопомагати скільки хочете, але якщо дитина емоційно і психологічна не готова, то це не надто допоможе. Будете мучитись і ви і дитина. це не був комплімент, це констатація факту.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. нам колись у школі пояснювали, що саме з 7 років в дітей міняється тип мислення (говорю по пам'яті, деталі треба гуглити або перепитувати). Саме тому діти навіть в 6 здебільшого не готові вчитися в звичному розумінні цього слова. Так що в 6 чи 7 більш ніж важливо. Про 5 взагалі мова не йде. А якщо з практики, то в мене Дарця пішла в 6 (вона липнева), будучи більш ніж готовою. Рахувала, читала грубі книжки, була всидчивою. А Орися лютнева, пішла в 6 з половиною, будучи на перший погляд ще зовсім дитиною. Геть неорганізованою, надмірно емоційною, могла розплакатися за мною (досі може, 3й клас). Так от, Орисі навчання пішло в задоволення. Вона старається, чи не найкраща в класі, хоче вчитися, робить більше ніж вимагають - мене взагалі не обходить її навчання, я навіть не знаю які вона теми прохдить з яких предметів, хіба просить роздрукувати щось для творчої теми. А суперготова Дарця з висоти мого теперішнього погляду в 6 років була не готова до школи зовсім. Їй би дати ще рік пожити у фантазіях і книжках, була б чудова школярка. А так все навчання йде через силу, хоча дитина об'єктивно розумна. Просто пішла в школу заскоро. Я не хочу узагальнювати свій частковий досвід, просто розповідаю як приклад того, що поняття "готовий до школи" дуже неоднозначне.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. Я мабуть погано висловила свою думку. Звичайно, що це важливо. Важливо віддати дитину до школи тоді, коли вона буде більш психологічно стійкою, коли буде більш готовою до сприймання інформації та її засвоєння, мені більше йшлося, що всім спочатку важко і шести- і семирічкам, тому що початки завжди важкі. От що я мала на увазі під словом "неважливо" (докорінно не те слово використала, я б сказала)
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. ми займалися і там і зараз уже у школі. Маю з чим порівнювати- моя дитина страшенний індивідуаліст- його ніхто не "ламамає" і не вимагає бути як усі. Навпаки, учителька старається індивідуально підходити до кожноої особистості. так, вчителі у двох школах, куди ми спочатку записувалися теж казали, що дитина не повинна нічого уміти. Насправді, це виявляється не так. Бо читати по складах, передруковувати тексти і т.п. це ще проходили рік назад на підготовці. А у першому класі дітки справді вже читають цілі тексти, передруковують тексти, переписують писаними літерами у зошиті у косу лінійку та широку лінійку, пишуть математичні диктанти... ( принаймні так у нас є) .І задають домашніх справді дуже багато.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. Можу за свою доню сказати,що вона в свої 6 років ще хоче лише бавитись. Навчання як пізнання чогось нового її зовсім не цікавить. Тому уроки робити фактично змушуєм, бо ще немає почуття обов"язку, що вона повинна це зробити. От і боюсь, що інтерес до навчання так і не виникне, хоча сподіваюсь,що доня "дозріє" з часом.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. В нас у школі я б не сказала, що задають багато: написати по одному чи два рядочки з математики і письма, один раз в два тижні вивчити якийсь віршик, правда з англійської кожен тиждень дають вчити слова.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. Не знаю, як ви, а я дуже шкодую за нульовками, за те, щоб в перший клас йти в сім років, за п"ятибальною системою. Хоч мама-вчителька каже, що 12-ма балами оцінювати зручніше. Мене в 6 років віддали в так званий нульовий клас. Віддали, щоб подивитися, як сприйму колектив, бо я в садочок не ходила. Читати, писати і рахувати я вже вміла добре. Ми трошки вчилися, потім бавилися іграшками, в обід лежали з закритими очима дві години, гуляли і т.д. Було весело, так, як ніби ти і дорослий, і не дуже. А коли я почала хворіти всіма існуючими застудами, мене з нульовки зимою забрали, а в вересні я чемно пішла в перший клас. Нам всі було по 7 і тих 10 років тягнулися дууже довго.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. Я мріяла про школу, як про найкраще місце на землі, так сталося, що майже всі сусідські діти були трохи старші, вже пішли до школи, а я не могла дочекатися. Коли мама з 6 років почала водити по суботам до школи, то для мене було як свято. Школу я так і надалі дуже любила, закінчила з відзнакою. А ось тепер думаю, чи віддавати на наступний рік синочка, йому 6 років буде 19 жовтня, ніби каже, що хоче, букви знає, але ще дитина дитиною... А в 7 років, вже може бути переростком.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. Моїй Насті в понеділок буде 7 років, переростком я би її не назвала - у них у класі є досить семирічок.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. то тільки мене коробить як про власних дітей так говорять?
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. Нічого поганого не мала не увазі,не сприймайте так категорично. хочу зробити як краще для дитини, щоб почував сабе комфортно з однолітками, а не нудився з меншими дітьми чи не встигав за старшими. Тому і питаю поради. ---------- Додано в 22:15 ---------- Попередній допис був написаний в 22:12 ---------- Tutuka, то ваша Настя в першому класі?
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. ні, не тільки вас, і мене теж. Ми нашого найстаршого (в травні виповнилося 6 років) цього року і не думали віддавати, хоч він вже і читає, розв"язує найпростіші приклади, володіє джентльменським набором з англійської відповідно до свого віку (ну, там кольори, дні тижня і т.п., хоча хочемо в німецьку школу віддавати ). Арґумент простий - психологічно не готовий, ну ще зовсім дитина. Про те, що наступного року буде в своїх 7р і 3міс переростком (фу, дійсно погане слово), чи як ще казали - нудитись, не думаю, навпаки вважаю, що це в сам раз. Для моєї дитини це все буде просто новий досвід, а все нове цікаве, а відносно нудитись, то все від вчительки залежить, що не кажи, і це як повезе...
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. Ви знаєте, я досі не можу з цією системою розібратись. Бо , наприклад, по англ. мові найбільший бал - 10. Тобто, якщо дитина пише словниковий диктант з 10-16 слів, не робить жодної помилки чи помарки, то отримує 10 балів. Якщо, наприклад, робить помилку в 1 букві- вже 9. Тільке за якесь творче завдання можуть поставити 12, але то дуже рідко в кого і коли. Точно не пам'ятаю, але здається вже в 3 класі за дом. завдання в зошиті по мові та мат-ці теж максимум що могли поставити - 10.Є помарки - вже 9. Бо це домашне завдання.... Знаєте, яким було моє здивування, коли я дивилась зошит родичкі такого ж віку, як мій син, то в них дом. зав-ня, навіть, якщо були помарки оцінювалось в 12 балів!!! Це що, яка школа як хоче, так і робить? А ще, напевно, і вчитель. От і 12-бальна система.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. Так, у першому. Так що у мене зараз всі проблеми цієї теми якби в режимі реального часу. Чесно визнаю, що якби я віддала малу до школи минулого року, то мала би цілий менінгіт з її навчанням, бо ще минулого року вона не сприймала взагалі нічого, ні читати, ні вірш вивчити, хіба що рахувала як бухгалтер, а зараз її як підмінили, тільки пише страшненько, але це у неї спадкове, та й не сваримо ми її особливо за це, бо дуже переживає. З дітьми спілкується цілком нормально - вони там якось не зважають, кому 6 років, а кому 7. Згадуючи свій клас, можу сказати, що найбільше виділялись не ті діти, які були на півроку-рік старші, а хлопчина, якого віддали до школи на рік раніше - дуже вже дитячий був, навіть у старших класах кидалося в очі.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. у нас домашні щодня виглядають приблизно так: кілька слів з англійської , передрукувати текст з письма, написати кілька рядків ( до 8 максимум) букв у зошиті у косу лінійку, математика- або сторінка у шаблонному зошиті ( що рідко) або виконати завдання у робочому зошиті. Ще бувають завдання на окремих листочках. і , звичайно, читання- або текст на відксериному листочку або з Букваря. Приблизно двічі на тиждень ще- вичити напам я ть невеликий віршик чи скоромовки.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. І ми не думаєм віддавати старшого, нам також в травні виповниться 6, але в школу він піде в 7р. і 3 міс. Наразі буде другий рік у старшій групі. А менший буде двічі у молодшій групі (він з кінця вересня) . Нехай психологічно підростають...