Відповідь: Наші менші друзі ми з Лялічкою шукаємо песика чіхуахуа... мужчинку! тре кавалера підбирати, бо чудо любиме засидиться в дівках і далі згалтуватиме кота своїми приставанннями. :khomyak: Може в когось є кобель чіхуашка? обміняймось контактами, бо хочем цуциків в майбутньому.... а ніде знайти кавалєра не можем ми от такі були: тепер трошка підросли, але всеодно мацьопкі)
Відповідь: Наші менші друзі Може хтось має йоркширських терьєрів (чи інших кімнатних собак)? У мене дівчинка йорк, в лютому буде рік, це перша моя собака, тому цікаво обмінятися думками щодо догляду, виховання, а особливо чи вчите самостійно своїх собачак командам і як ви це робите?
Відповідь: Наші менші друзі Чи навчив хтось кицьку/котика ходити на унітаз? Поділіться, будь ласка, досвідом!
Відповідь: Наші менші друзі вчу! маю чіхуахуа, перед тим був терєр маненький, він навіть на задніх лапках ходити вмів.... а Лялю навчили команд "сидіти", "голос" чи "чужий", "на ручки", "гамати", стандартно "фу", "де...?" мама, я, ведмедик,Кубусь - то наш кіт, або ""шукай". Зараз чемно вже почала давати лапку одну чи іншу, то вже яку попросиш... Але самі файні команди то "пісюнькай", "какуськай", "йдем додому" і улюблена - "стій, паразітка!" зато ми гуляємо коли терміново тре десь бігти - 3-5 хв, встигаємо все і далеко не тікаємо! ось так багацько написала і до мене доперло що в мене мудрий пес! а я їїї ніжно дурепиною називаю а дресура - змалечку і потрошка, краще до 2 років базису навчити. дещо собака розуміє сама і не треба її мордувати, але сидіти ми чось довго не хотіли і мусіли вчити на задобрювання - коли за виконання дають щось смачненьке, "голос чи чужий" - я дружно гавкала з псом, а часом і сама починала, як тільки щось рухалось в підїзді.... лапку ось вже місяць мордуємо і вже виходить. не треба мучити тваринку за раз півгодини вдень, краще 3-5 разів по 2-3 повтори з успішним виконанням. а бажанння є - успіх буде! догляд - треба підбирати залежно від потреб собачки. купаємось десь раз на місяць - я люблю для цуценят шампуні - ніжніше вони! нігтики стрижемо в міру відростання.... вітамінки теж за потреби.... їмо як гурман, не купую готових кормів - шкодую тваринку... гуляємо часто, 4-5 разів на день як є змога.... стараюсь не сварити, але можу легенько по носику вдарити - то найтяжча міра покарання за провину... і балуємо, балуємо, балуємо!
Відповідь: Наші менші друзі вона в вас без команди не пісяє і не какає ?! собака взагалі не повинна тікати від господаря, навіть зацікавившись чимось і гуляючи. якщо собака достатньо бігає по твердій поверхні, маю на увазі не ламінат а асфальт, то кігті самі по собі зточуються так як потрібно. звичайно якщо чіха сильніше вдарити, забити можна .... Моя собака, хоча і не чіх, в свої 2 роки знала команди: фу, рядом, стій, голос, тихо, назад, дай, сидіти, лежати, палка - коли безперестанку носила палку в зубах - як ворона з сиром, щоб мовчала і не відволікалась від палки, фу. Зараз в своїх 5 років вона вже давно просто як людина розуміє що я їй говорю, і команди застосовую в крайніх випадках. А ще тепер дійшли до того що команди розуміє просто жестами і поглядом, навіть вголос не потрібно нічого говорити.
Відповідь: Наші менші друзі та звичайно що все робить, але то команда-скерування... якщо говорю, то розуміє що гулятимемо швиденько) стосовно не тікати - гуляємо без поводка з іншими псами і команда стій! мега корисна! забити не забю, бо люблю, але міра покарання серйозного повинна бути обовязково... ось, а кігті - то домашній песик, який просто не встигає їх сточувати і стригти нігті - правило добротного догляду за твариною.... чи гасати нею по асчвальті щоб сточились самі?! в вас яка порода? теж кімнатна? чи ви кінолог?
Відповідь: Наші менші друзі гасати чи не гасати це вже Вам вирішувати для нормального зточування кігтів песику достатньо щоденних прогулянок по асфальту, на своїх чотирьох, десь пройтись, десь побігти. А якщо вже бігати - то гасати особисто вам не потрібно, можна привчити собаку підносити мьячик, я розумію що чіх це ніби карманна/диванна собачка, але якщо будуть помірні навантаження, це буде лише на користь. я не кінолог, в мене мисливська порода, англійський спаніель. і я вам в ПП відправилла дуже цікавий і напевно найбільший з собачих російськомовних форумів ( україномовні ще не досягли таких масштабів), там є як і породні гілки де можна отримати вичерпну інформацію, так і теми щодо виховання, догляду, ветеринарії і т.д.
Відповідь: Наші менші друзі в мене навколо хати - гай і поле, поле, поле.... асфальту шматочок і того мало)))) тому і стрижу)
Відповідь: Наші менші друзі нам теж доводиться стригти, у звязку з проблемами зі здоровям і зокрема лапи теж хвороба зачепили - то спочатку він взагалі слабо ходив, гуляти відмовлявся, а тепер мусим в шкарпеточках гуляти - то не має як їх сточувати сам...
Відповідь: Наші менші друзі У мене Чапа теж, коли гуляю, може забавитися і не зразу усе зробити, а команда дуже корисна, якщо поспішаєш і часу на довгу прогулянку нема. Ми знаємо кілька елементарних команд (сидіти, лежати, голос, дай лапу, поклон, дай, де..), але якщо в руці нема чогось смачненького - то жодну команду не виконаємо, хіба дай цьом А ще я хотіла б навчити носити предмети, наприклад, свою іграшку-шнурок, коли ми йдемо з прогулянки. Вона несе тільки як апорт, а якщо десь йти - то зразу кидає. А взагалі Чапа більше реагує на жести руки з смаколиком, а не на слова, у мене навіть іноді враження, що ми слів не знаємо, лише жест, бо можна 100 разів повторити лежати - і нічого, а один жест - і ми лежимо. От А щодо нігтиків - то я теж спочатку стригла, і була вся покусана, ми не полюбили цю процедуру - а тепер бачу, шо дійсно об асфальт стираються.
Відповідь: Наші менші друзі десь на початку читала про кане корсо в нас вже 2 роки така собака ,від чистокровних батьків, скільки ми мали з нею клопотів , коли була маленька спочатку довго думали чи обрізати вуха, бо в мами обрізані - вона гарненька, а в тата не обрізані - теж прикоьно потім на очах вилізла якась гуля, знов операція потім як почала активно рости їла майже по піввідра в день, ми шизіли тепер вже легше, вже велика кобіта може скоро будуть цуценята ось такі вона була :
Відповідь: Наші менші друзі В мене кіт 1рік. Був малим то спав на мені. Як хворів, то я спала з ним в коридорі на матрасі 2тижні. А тепер спить на шафі і це кльово, бо 5кг на грудях мене б вдушило
Відповідь: Наші менші друзі Моя кицюня-вреднюня з першого дня прилізла до мене під бочок. Тоді я її пошкодувала - малесеньке, перелякане, тулилося так... А потім (через кілька днів) почала виховувати - зганяти з ліжка. Ну бо не могла я з нею спати, весь час боялася, що випадково придушу. Але моя Зараза вже тоді показала, що характер в неї - ого-го! Півночі тривали наші з нею змагання за місце на ліжечку. Тільки зжену - не проходить і 2 хвилин, як вона - тут-як-тут, хопсь - і вже скрутилася калачиком, хвостиком накрилася - типу заснула одразу...хитрюга Ну і що? Перемогла вона мене... Отак і живемо (вже півтора року): Спить у мене в ногах. Зранку кусає за пальці Ще й усіх своїх звіряток-іграшок до мене в ліжко приносить. Скотинка маленька... Але я її люблю
Відповідь: Наші менші друзі НІКОЛИ взагалі ніколи не дозволяю ні пояких диванах скакати - собака має знати своє місце
Відповідь: Наші менші друзі Мій кіт спить коло мене з маленького, але не завжди, коли йому хочеться))зате я себе провіряю , що коли дитя буде з нами, то я точно на нього не налізу, бо якщо кота відчуваю поруч, то дитинку тим більше))