Для майбутніх мам

Discussion in 'Пузата хата' started by Ума, Nov 24, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Ну це явно не для мене.
    Я чомусь, так само подумала.
    Ось де собака зарита:girl_in_dreams: Сніжна велике ДЯКУЮ, за таку детальну відповідь))).
    Як Ви думаєте, замість Дуфалаку, можна пити "Хілак форте", бо його теж можна для вагітних?
     
  2. hobbyhorse

    hobbyhorse Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    у мене за всю вагітність запорів не було, дякуючи великій кількості фруктів та овочів. Наприклад кожен день на столі сливки (для мене особисто це 100% ефективний засіб), яблука (печені і свіжі), бурячок (профілактика і запорів, і анемії), і т.д. Загалом те що має велику кількість клітковини. Пишуть в неті , що помагає стакан води зранку натще, але я не пробувала. Харчуванням регулювала. Загалом "скріплюючі" продукти це - білий хліб, рис, манка.. Все такі перед вживанням ліків, я би все таки спробувала налягти на фрукти / овочі.. А ще кажуть добре запарювати чорнослив, а відвар випивати. Ну цього я на собі теж не пробувала.. незнаю. Мене мої улюблені сливи спасають :)
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Мамочки, порадьте будь-ласка вiтамiни.
     
  4. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Правильно харчуйтесь і не треба буде ніяких вітамінів. Ну звичайно в першому триместрі треба попити фолієву кислоту, а всі решта вітаміни можна черпати з продуктів харчування. Побільше домашнього сиру, молока, овочів і фруктів(як свіжих так і приготовлених на пару), тушене чи печене мяско, рибку. Уникати жареної їжі, солодкого, булочок , консервантів і фастфуду.
     
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    ))) дякую. Я це все знаю. Але я вже не маю сили весь час шось жувати.... мiй шлунок весь час голодний, годую його добре але вiн бiдолага теж не звик так багато жерти.. короче шось важко. Вiтамiни iм ну фрукти овочi. Сир менi просто не смакуе i не можу його icти. Памятаю шо коли була вагiтна донькою то пила матерну..... iла дуже мало, було легше i сил бiльше.
     
  6. Kucjynchuk

    Kucjynchuk Active Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Дівчата, в мене вже тиждень температура 36.8-37.3....Спочатку і насмарк був, але пройшов...а т-ра єєєєєєєєє....
    Що то може бути? В ЖК скажуть лягати чи ще щось.....не хочу!!!!!!!
     
  7. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Мені приписували на початку вагітності Prenatal форте. Але я їх пила тільки в першому триместрі, а потім перейшла на фрукти, овочі...
     
  8. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    моя їжа досить таки різноманітна,проте я постійно переживала,чи всі необхідні елементи вона включає.
    трохи попитала і тепер п"ю "Елевіт пронаталь".характеризується як досить непоганий.
     
  9. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    мені ще десь в другому триместрі Хофітол приписували для нормального розвитку плаценти... за весь період ще стандартно фолієва кислота і все... ніяких вітамінок, лише казали нормально харчуватись і споживати багато овочів-фруктів в раціоні.
     
  10. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Я також пила "Елевіт", а потім "Прегнавіт", він трохи дешевший, а суттєвої різниці нема.
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Для майбутніх мам

    у них різний принцип дії. Хілак спрямований на нормалізацю мікрофлори,що опресередковано впливає і на випорожнення. Дуфалак- це лактулоза,яка має м який вплив на моторику кишківника.
     
  12. kolibri

    kolibri Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    ми вже народились - 19 жовтня, майже в повних 42 тижні
     
  13. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Вітаю вас! Здоров'я вам і вашому малюку.
     
  14. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Вітаю! Ростіть здоровенькі! А хто у Вас?
    Доречі,вчора переглядала фото в "мамині животики" і,дивлячись на Ваше фото,подумала,що давно Ви не давались чути,а тут така гарна новина.Ще раз вітаю!
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Staff Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    В мене нині рука одна стерпла і ніби підпухла.колись таке було з судинами пов"язане.то повторяється чи то на фоні вагітності?
     
  16. Nadushka

    Nadushka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Найкращі привітання!!!!!! Ростіть здоровенькі!!!!

    ---------- Додано в 07:55 ---------- Попередній допис був написаний в 07:51 ----------

    у мене в першому триместрі вночі постійно затерпали руки та судороги хапали ...а руку так зводило що не могла поворохнути , зараз все пройшло!При першій вагітності теж так було. Це нормально!
     
  17. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Хай росте здоровенька (чи здоровенький:girl_smile:) на радість батькам!!!
     
  18. kolibri

    kolibri Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    дуже дякую усім за привітання! народився у нас маленький хлопчик ))))) але з великими пригодами ))) коли мені виклали його на живіт - він не плакав -прийшла бригада реаніматологів (чи як там правильно вони називаються) хвилин 10-15 я своєї дитини не бачила і не чула і ніхто не пояснював що сталось. а потім всі лікарі почали сміятись і сказали що він просто лінивий - сердечко бється, дихання хороше, а плакати він просто не хоче ))))потім вже перед випискою з лікарні прийшла неонатолог щоб провести лекцію що робити з дитинкою дома і помітила що в нас ще чорний кал (доречі я, наприклад, таким ніколи не цікавилась - але кал то є дуже важливо на 3ій день день життя дитинки він має бути салатово-жовтенький чи хоча б зелений) Положили нас в паталогію новонароджених із підозрою на шлункову кровотечу. Ще довго вирішували чи паталогія чи хірургія чи реанімація. вирішили що це швидше за все паталогія. приписали нам капальниці, антибіотики і т.д. А капальниці новонародженим діткам в голову колять. Коли я подивалась на свою дитину - вона була абсолютно здорова. ми з чоловіком попросили відкласти лікування до ранку. А на ранок кал вже став темно зелений і покращувався з кожим разом. Пролежали ми там 2 доби під наглядом але без будь яких процедур і наша кака вже жовтенька і дуже гарна. Памперси то для нас свята річ тепер - кожен детально розглядаємо.тепер ми вже дома!
     
  19. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Вітаю Вас з народженням синочка! ростіть здоровенькі!
     
  20. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Вітаю вас!!! Мусило закінчитись все добре!! Ростіть здоровенькі!!!!
     
Thread Status:
Not open for further replies.