Дурник, пляшка - давати чи ні?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Анута, 31 Січень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    всі б дурники були такі, то може в нас би люди трішки встидались так дитину на вулицю випускати
    [​IMG]
    *****************************************************************
     
    Останнє редагування модератором: 10 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 11
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    можуть навіть провокувати (не у всіх) тріщини на грудях у мами. навіть коли дитині вже майже 2 роки
    тому будьте обережні
     
  3. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    та я і не стверджую, просто написала як у нас :)
    і ще
     
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    агов, дівчата :) брек :)
    ніхто нікому не доказує і не переконує. кожен собі сам вирішує.
    я написала, що у випадку дороги мені непроливайка була дуже зручна. Вдома звісно нема потреби з того пити, а у випадку наших рівних доріг мені простіше використати непроливайку і мати сухого малого, аніж брати одяг на заміну якби захотілось пити, та і ще невідомо скільки раз те пити захочеться.
    я доросла людина і не завжди візьмусь при русі машини пити, та ще й з горня ;)

     
  5. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Всім дякую за відповіді шодо самопийок! Я сумніваюсь чи варто вчити,бо бачу шо Софія моя тими горнятками надто захопилася і зі звичайного посуду пити відмовляється,хоча добре вміє і не обливається. А ті самопийки досить важко ідеально вимити,помітила,шо,наприклад,компот,дуже швидко в них скисає,а таке пиття може бути небезпечним для здоров"я... Софія на додачу ше й гризе ту самопийку,думаю,зубам то не на користь...
    Тая дуже хоче пити те,шо я,даю спробувати,якшо компот,чи водичка,вона вся обливається навіть з моїх рук,тому і виникло питання про самопийку на майбутнє. Але таки бачу,шо шкоди від неї більше ніж користі... Хіба дійсно,в дорогу мати,але для дороги нам з Софійкою добре підходить стаканчик з трубочкою або спортивна пляшка та й п"є вона в дорозі не часто,переважно спить.
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    надь, бо то ше рано)
    ти давай в горнятку зовсім крапаль - буквально 1/4 ч.л. на дні
    і то з питвом легше зараз
     
  7. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    мені так ше важче - дитина не хоче добре закинути голову, щоб оті каплі з дна потекли, на чолі слід від горня:) вже простіше налити більше, але дати випити скільки їй положено. Трохи розливається звичайно, маємо для того слинявчик чи мамину руку.
    Юлю я зразу вчила зі звичайного горнятка пити, а в дорогу (в т.ч. на прогулянку) брала воду в пляшці звичайній, скляній - і не розливається так і зручно.
     
  8. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    та я знаю))),на майбутнє задумалася,чи тре нам того горнятка,чи ліпше обійтися. Зараз ше пити дуже не даю,тільки як сама шось п"ю,то Таюся і собі дуже хоче але багато вона не вип"є.
     
  9. Anelija

    Anelija New Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    А в нас ось така штука
    [​IMG]
    Правда ми вже з неї троха виросли, але з 1,5 року і до недавнього часу доня просто її обожнювала. Всім раджу! Але є один мінус, компот в ній дійсно швидко псується (2-3години)
     
  10. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Моя, наприклад, дуже добре п"є з соломки ( краде в Насті сочок:girl_haha: ).
     
  11. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    А чому?:girl_blush2: І я сьогодні дивилась за подібними пляшечками то писалось, що не можна гарячого туди лити і ті пляшечки в районі 80 грн:girl_impossible: Зажлобилась :)
     
  12. Anelija

    Anelija New Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Не знаю чому:girl_blush2: А от на рахунок гарячого скажу, коли налити туди гаряченький чай чи компот, вже при закручуванні він починає під впливом внутрішнього тиску у пляшці витікати через трубочку.
    Не страшно, бо на зиму то не є така вже необхідність, вдома можна і склянку з трубочкою запропонувати, а на вулицю і так не візьмете, хіба часто подорожуєте автомобілем. А от на літо вам буде в самий раз.
     
  13. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    чому? ми беремо цю пляшечку з трубочкую в термос,і йдем.
     
  14. Anelija

    Anelija New Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    сьогодні в Арсені бачила по 35 грн
     
  15. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    В мене така пляшка,на 2-3 год.вистачає тепле пиття,ми берем в термос.Мию трубочку так,виймаю її,запихаю туди шматочок паралону і розігнутою скрепкою або гранедлею чищу,нормально миється,а ще нам радили терту бульбу насипати в пляшку і покалатати нею,сама не пробувала.
     
  16. talja

    talja Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Не буде скисати якщо після пиття не лінуватись а відразу помити та залишити відкритою! (Тоді й найлегше миється) А малим не потрібно просто давати бавитись ними, тому і задоволення пиття розтягують годинами... Особисто для нас непроливайка незамінна річ, особливо якщо їздити у машині!
    Стосовно дурника і пляшки, то я просто не уявляю, що б мала робити коли після народження молока не було, а малий цілодобово смоктав груди! За добу самі лікарі не були проти дурника, сказали жувальний рефлекс сильно розвинутий (Груди після доби ледь що дихали) Дурник як принесли то дитина взяла як рідне і спала декілька годин без проблем! Тому це виключно залежить від дітей... та я в принципі не розумію батьків які також насильно пхають дитині дурника, чого вони тим добиваються?
     
  17. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    В нас так склалось, що обійшлися і без дурника ,і без пляшечки.
    Дурачок малий випльовував, та і я й особливо не наполягала. До введення прикорму (до 6 міс.) я годувала тільки грудьми, без допоювань, а потім одразу дали синочку поїльничок.
     
  18. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Гуляла сьогодні з малою на майданчику і була свідком такої картини: мама з дівчинкою, дівчинці десь біля рочку, вже так гарно топає, на шиї - "дурник" на люнцюжку. Десь за пару хвилин мала біжить в нашому напрямку - втікає від мами, в руках має одноразову хустинку. Мама за нею і кричить - не бери в рота, бо відберу. Мала далі суне ту хустинку в рота. Мама з силою забирає, мала починає плакати і тоді дурак в рота чуть не насильно. І чого??? Чим та хустинка гірша за дурака, який невідомо скільки теліпався на шиї незакритий?? Аналогічно, знайома часом висилає мені фото своєї доні і в 80% дитина з дурником. Питаю - ти даєш їй так дурника смоктати. - Так, бо інакше вона руку гризе. :confused:
    Ще якось можу зрозуміти, коли немовлята смокчуть, але от таких випадків, коли дітям затикають рота, хоч вбий, але "не доганяю".
     
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    вас в перли тільки так можна записувати
    який жувальний рефлекс? неправильне прикладання - от і вся проблема

    я на базарі мамашу з 2 дітьми (десь 4 і 2,5 роки) і обидва, одне в візку друге - збоку йде, з дурниками

    то якийсь андерграунд, їйбо
     
    Останнє редагування: 2 Листопад 2010
  20. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?


    +100
     
  21. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Від неправильного прикладання в мене були тріщини. Коли поправила, вони зникли. Але от чутливими були добрих два тижні, якщо не більше. Мені видається, що то вже індивідуальна річ - ота чутливість сосків. Правда, давати дурника через це точно не причина. Мої без дурників росли й ростуть, тому точно не скажу, але мені видається, що як дати дурника, то грудям від того тільки гірше буде.