Я думаю наші водії прекрасно знають як зменшити затори. Не знають тільки чиновники (і в шию тих логістів). Давайте свої ідеї висловлювати. Бо здається гроші на ремонти отримали, а розвантажити вулиці - не змогли. Це означає, що за пару років і ці нові дороги зносяться. А ось, що підштовхнуло до створення такої теми. А ось перша пропозиція - поставити камери спостереження біля зупинок (з нашими порушниками вони швидко окупляться), або дозволити громадянам фотографувати та надсилати фото маршрутних, що принципово не заїзджають в створені для них кишеньки на зупинки. Цим вони блокують всім проїзд. Далі - надсилати штрафи перевізникам (бо самі водії в дайців відкупляться) і забирати в них ліцензії якщо таких штрафів буде багато.
Відповідь: Як зменшити автомобільні затори у Львові Дисципліни бракує, але все-таки малі вулички ніяк не розшириш не хочеться бути стукачами, але я б рада була, якби фото з телефону можна було відправляти в ДАЇ, аби звідти був якийсь хоч відгук. Бізнес-центрів стає все більше, офісні площі в центрі і далі ростуть, тому напевне варто заохочувати компанії переходити з центру в інші райони. Так само і всю держслужбу за межі центру переселити.
Відповідь: Як зменшити автомобільні затори у Львові Власне пишуть, що вузькі вулички далеко не визначальний фактор в багатьох випадках. Але і їх нерідко можна розширити. Наприклад на перехресті Стрийська-Наукова - чому роблячи ремонт не додали ще хоч одну смугу в напрямку виїзду чи повороту праворуч? Це далеко не історичний центр. Там є за рахунок чого розширяти. Але щодня типові величезні корки.
Відповідь: Як зменшити автомобільні затори у Львові Там де озерце на перехресті є підземельні карстові печери, можливо тому й не робили нічого. Хоча чула, що місці озера, яке планують засипати, буде заправка Моя пропозиція штрафувати придурків, які, щоб об’їхати затор пруться по зустрічній смузі і тим же ускладнюють роз’їзд машин. Бо поки що в нас штрафи "на вибір". Перетнув подвійну суцільну смугу - можеш або 100 грн. дати і тобі менше порушення запишуть або 300 і їдь далі.
Відповідь: Як зменшити автомобільні затори у Львові Штрафують. Дайцям 50 грн коштує. Для деяких людей воно того вартує, а деякі номери не зупиняють. Так що будуть пхатися далі. Камери б могли змінити ситуацію - бо реальні штрафи вже не такі смішні. Щодо Стрийської. Якщо подумати, якщо там такий нестійкий грунт, то ТИМ БІЛЬШЕ треба робити все, щоб уникнути заторів і навантажень на метр квадратний відповідно. Але я не про частину де озеро, а про ту сторону де побудували церкву. Навряд чи таку споруду поставили б на дійсно небезпечній ділянці. Ще одне. Зелена до Водоканалу. Як мені потрібно було зайти в аптеку на Зеленій, я знайшла вуличку і пройшлася звідти 200 метрів. Коли нарешті заберуть тих олухів, що стоять навіть під знаками щодня? Чому евакуатор їх не відтягує якщо жодні міри не допомагають? Теж щодо Франка. Я не розумію чому мамзелі, що ходять в спортзал кидають посередині авто якщо в дворах є парковка з охороною? 2 грн шкода? В результаті, приміром зупинились трамваї, бо щось в мережі і ніхто нікуди не їде, бо об"їхати ці трамваї вже ніхто не зможе. Або ж ДТП. Теж саме. Трамваї... Чи не досить було б поставитт логістів в різних куточках на день, щоб прорахували скільки ті їздять пустими і склали відповідно до того їх графік руху.
Відповідь: Як зменшити автомобільні затори у Львові Думаю основна проблема Львова у тім, що більша частина міста - радіально-променевої побудови. Як результат - вузькі вулиці і т.д. Направду квартальні побудови - Сихів (в якому затори бувають рідко) Розширяти дороги не так просто - це треба враховувати навантаження, грунти і ще купу всяких речей. На мою думку таке питання можна вирішити, хіба коли Львів по краях буде квартальної забудови, а центр перекритий для машин.
Відповідь: Як зменшити автомобільні затори у Львові З того, що може зробити кожен водій щодня: 1) Дотримуватися ПДР 2) Підтримувати негласні "правила ввічливості" на дорогах - наприклад, пропускати з бічних вулиць, поступатися дорогою, не лізти поперед батька в пекло, не сигналити в заторі (завжди дивуюсь тому, бо що воно дасть) 3) Попереджати порушеня, які можуть спричинити затори, там де можливо - наприклад, до Буковелю часто-густо утворюється чималий затор, але крутелики вискакують на зустрічну і собі їдуть. Ми теж виїзжаємо на зутрічну, але рухаємось ніби далі в заторі, задня машина нам "притримує місце", щоб в разі зустрічної машини ми собі скокнули назад. Таким чином "крутелик" не може проїхати по зустрічній, бо ми блокуємо. Тут є реальний шанс нарватися на неприємності, але для цього є під рукою відеокамера. Приклад 2: не лінуватися і зупинятися, щоб розяснювати правила неосвіченим пішоходам, водіям неправильно припаркованих автівок тощо 4) Коли можливо, пересісти на велосипед Те, чому може посприяти влада: 1) Встановлення камер всюди! (Зобовязати до кожного рекламного щитка з політичною рекламою встановити камеру за рахунок рекламодавця ) 2) Створення додаткових парковочних місць, в центрі особливо. 3) Ремонт, ремонт, ремонт! Існує багато паралельних вулиць, якими можна обїзжати, однак через їх непридатність для пересування автівкою ніхто туди не сунеться - наприклад, Чупринки як додаткова розгрузка для Сахарова (бруківка там позмагається з Городоцькою). Помогла би і чітка розмітка, знаки. 4) В певних місцях мабуть доречі були б світлофори. От як замість кільця на Кульпарківській зробити перехрестя як Стрийська-Наукова. Припускаю, що затор зі сторони Кульпарківської зменшився б суттєво.
Відповідь: Як зменшити автомобільні затори у Львові от скоро знов піднімуть http://www.newsru.ua/auto/24sep2010/benzin.html ціни на бензину, тоді , і машин може зменшиться, і корок МОЖЛИВО теж
Відповідь: Як зменшити автомобільні затори у Львові О! Власне наші люди НЕ ХОЧУТЬ підняти попу і пройти не те що 200, а навіть і 50 метрів. Дівчата, давайте трохи пішки ходити! І ще якби люди виконували ПДР то стало б набагато легше, бо кожен хоче пошвидшеі пхається в неіснуючі дірки і починаааається .... Знову ж таки дороги, всі їдуть по 700-річчя бо Замарстинівська це якийсь вібромасажер, якби зробили її і Б. Хмельницького, то якось би водії розподілились . Маршрутники - це взагалі окрема історія я би на місі ДАІ їх би штрафувала на кожному перехресті. І є за що - от так за один день буде мати 5 штрафів (чи навіть і як 5 хабарів дасть), то на наступний вже би подумав краще. їздить мій чоловік на велосипеді я за нього дуже переживаю, бо водії не мають поваги один до одного а до велосипедистів й поготів. І в багатьох місцях їхати в 1 м від бровки нереально бо там просто рівчак і люки зливної каналізації стирчать (я просто раз теж проїхала його маршутом). А і ще по бруківці їхати це убійство. Ну і розпоров раз колесо на трамвайній колії. Все-одно їздить, але у Львові - це таки екстремальний вид транспорту. П.С, нова аватарка Бори - супер!
Відповідь: Як зменшити автомобільні затори у Львові хотіла це написати щойно а може і дійсно варто рекламувати ввічливість? всі слухають радіо в машинах, давайте звернемося до радіостанцій з проханням оголосити "час ввічливості на дорогах", аби закликали людей їхати з любов'ю до ближнього... але тоді у наших водіїв певне буде культурний шок і ще більше аварій!
Відповідь: Як зменшити автомобільні затори у Львові О так! Але якби ж то просто масажер - тоді б щодня їздила Ато ж колеса повідлітати можуть. І бідна ходова не багато таких переїздів витримає. Підтримую! Хороша ідея. Правда воно не до всіх дійде. Декому треба розповісти про кількість травм в результаті створеної ним небезпечної ситуації. Бо знаю чоловіків які тільки після значних травм почали їздити, а не літати. Але чи тре було аж до того доїздитися? Он тільки днями син якогось прокурора на джипі цілу сім"ю вбив - врізався в їх машину. Поки не забула. Личаківська-Пасічна. Скільки там має статися ДТП, щоб світлофор поставили? Там же масово маршрутні повертають і ТІРи їздять. Чим це безпечніший переїзд, ніж залізнодорожній? Чекають масштабної трагедії, щоб аж Янукович розпорядився? Я вже не говорю про вічні затори з тим лівим поворотом на Личаківську. А біля Шувару? А на виїзді до Стрийської? А на повороті на те кільце від Санти-Барбари? Та й трамваї там не займають всю смугу. Та я не до того. На особливість побудови все що хош можна зіпхати. Однак часом такі дивні недогляди зауважуєш. От мені дивно чому роздільні смуги не малюють. Всю дорогу відремонтували швидше, ніж розмалювали.) Он біля Оперного нещодавно вже не поділили ряди і стукнулися автівки. Дякую. Пасує до нової теми)))
Відповідь: Як зменшити автомобільні затори у Львові а що писали "лист щастя"? Бо мій чоловік писав щоб поставили на Хмельницього біля Весни - поставили через 2 місяці десь.
Відповідь: Як зменшити автомобільні затори у Львові не позаздриш тим, що хочуть з наукової потрапити на Кульпарківську у напрямку до сокільник, сподіваюся, що там буде скоро кільце! Також хоч і дві смуги, але вранці мені до 20 хв займає проїхати всю Кульпарківську, все стоїть
Відповідь: Як зменшити автомобільні затори у Львові О. Цікаво. Я взагалі його оминаю. Просто подумала про маршрутні. Я не писала. А на чиє ім"я (посаду)? Дякую. Нас ощасливили новим штучним затором. Тепер це по Чорновола на перехресті з Під Дубом. От ніколи не було корків, а сьогодні з новим світлофором з"явилися. І от після цього ніхто мені не доведе, що це саме вузькі вулиці винні - от яскравий приклад безграмотного "впорядкування" нормального буквально тиждень тому перехрестя (і по-моєму доволі безпечного).
Відповідь: Як зменшити автомобільні затори у Львові там на перехресті наукової-кульпару нова розмітка якась дурнувата, та що була до нової дороги набагато краще справлялась
Відповідь: Як зменшити автомобільні затори у Львові Там перед перехрестям є вуличка до Ювелірного заводу. Я туди їду якщо з Наукової до Ашану треба.
Відповідь: Як зменшити автомобільні затори у Львові краще не там їхати, а у попередню вулицю повернути, як продовження Тролейбусної. Біля Ювелірки погана дорога і небезпечно виїхати бо всі женуть по Трускавецькій (чи як та вулиця називається)
Відповідь: Як зменшити автомобільні затори у Львові До взаємокультури нашим водіям ще дуууууже далеко, кожен думає, що він самий мудрий і саме йому найшвидше треба, тому починають виїжджати на зустрічну смугу, забивати перехрестя і проскакувати на червоне світло, бо ж тільки що було жовте. Orman, Ви написали про велосипедистів, що їм небезпечно їздити, але часто буває, що навпаки вони створюють аварійні ситуації. Їхала по дорошенка вверх і їде справа хлопець на ровері, я собі їду машина набирає швидкість і тут той ..... прямо переді мною починає переїжджати дорогу, не подивившись ні махнувши рукою, його щастя, що встигла затормозити. Про наші дороги і розмітки взагалі мовчу. От ніяк не можу зрозуміти хто намалював, а саме головне для чого, три полоси на кільці Кульпарківська-В.Великого??????? Це якась логіка, абсолютно мені не зрозуміла. Далі, для чого було починати прокладати трамвайну колію по стуса (100м) і відповідно її розрити і не зарити в деяких місцях назад, щоб потім додуматись, що трамвай пускати все-таки не треба? Краще було спочатку розширити ту вуличку, яка іде від сихівського моста вниз до стуса (біля спорт.маг. команчеро) бо зранку там шаленна черга, всі що їдуть з сихова в центр через міст з 3 рядів зїжджаються в один, доречі цю вуличку могли б зробити односторонньою, з моста вниз і вже було б легше. Ну і ще до слова про міст, хотілося б все-таки нагадати нашим водіям, що ліва смуга призначена ТІЛЬКИ для повороту на ліво, а не для того, щоб об'їхати всі машини в середньому рядочку і поїхати вниз, інколи таких назбирується дуже багато і зробити поворот наліво нереально, доки вони не перестрояться в свій ряд. Про перехрестя Пасічна-Личаківська взагалі мовчу, мені навіть здається, що якщо там колись і поставлять світофор, то потім виключать, як цей що і біля галицького базару. А от на Сахарова зробили цікаво і розв'язка нормальна, мені сподобалося. Ще щось згадаю допишу.
Відповідь: Як зменшити автомобільні затори у Львові та хто би спорив, що є придурки на велосипедах, і пішки і на машинах. Але мій чоловік таки не придурок (очевидно ). І тому, наразі, загроза не він, а автомобілі (з придурошним водіями) для нього. Він зрештою, сам водій. Ксаті о птічках, пішоходах. Вчора мадама переходять стрийську біля повороту на Сахарова, на червоне світло єстєссно. Переходять так в розвалочку. машина гальмує перед нею в цей час вмикається зелене (якби машина не гальмувала, то спокійно б встигла на своє зелене), і що б ви думали мадама починає возбухати до водія. Ми чекали на тролейбус і голосно це прокоментували. Так вона ще щось до чоловіка мого хотіла пригати і казала, що вона сама "отлічний водітєль". Отлічний від нормальних, очевидно.
Відповідь: Як зменшити автомобільні затори у Львові Сьогодні у вихідний день потрапили в тягнучку на Підвальній. Звісно не вперше. Виною всьому як завжди пусті трамваї. Я розумію соціальний транспорт, але соціальний у вихідні міг би й не кататись надарма. Обгін там майже ніде здійснювати не можна, бо пішохідні. Ну так відкрийте проїзд по Винниченка. Мусить же бути об"їзд і перекритого центру і трамваїв. Сьогодні нарахувала 4 підряд в один бік. Зазвичай саме стільки на Підвальній їх і збирається.