Модератор: Дитина засинає біля грудей. Дитина після року самостійно піднімає одяг мами, щоб прикластися до грудей. Дитина під час годування крутить, щипає іншу грудь. Дитина у віці 1-1,5-2-3 роки постійно вимагає цицю. Відповіді на ці і багато інших питань стосовно повединки дитини біля грудей в статтях за посиланнями: ****************************************************************** Чи бувають лактаційні кризи через півтора року годування? Болить грудь внизу, але не схоже ні на лактостаз, ні на що. Ніби мася стукнула, болить, як синець, що з тим робити? І ще- останнім часом доця мало того, що все молочко висмоктує, вона бере одну грудь, посмокче 3 секунди, потім іншу. Можливо, напір молока став меньшим, їй не вистачає чи просто лєнь добувати молочко, от і чергує. Спочатку то виглядало, як гра, я не змогла то припинити, тепер це перейшло в звичку, на нічний сон дуже нервується, коли наполягаю щоб вона їла тільки з одної. Чи важливо після півтора років годування щоб мала добиралася до заднього молока? Можливо, що цей біль в груді, який в мене зараз і є наслідком такого годування? може, то заднє молоко там накопичелось і згорнулось, чи щось таке? дякую всім хто відізветься.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей В мене те саме, часом їсть що 1,5 години, а часом вночі на 4, а сьогодні годин 5 спало, бо цілий день неспокійний був, то вночі надолужив. Тому не вийде в мене режиму(
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей і я сюди...4,5 місяці циця була нашим рятівником..тепер ми вже 3-ій тиждень хворіємо..найгірше, то останні 3 доби- з Марчиком все пішло "не так"...циця не заспокою, а тільки нервує...опускаю у положення,щоб погодувати - крики і істерики, які за 10-15 хв ледве вдається припинити...колись засинав з цицею, а тепер тільки на руках і в криках..циця-категорично ні..хіба вже трохи розіспиться, то вкладаю в ротик, то сюмає...маю 3 припущення з цього приводу-1.наслідки хвороби і такий стан змінив (сподіваюсь,що тимчасово) ставлення до циці...2. хронічне недосипання через кашель і соплі..і вже 3 доби "негуляння" на свіжому повітрі.....3. дитина переходить на інших психофізіологічний рівень розвитку (ото загула) і нервова система адаптується...циця перестала бути єдиним заспокійливим механізмом... мо хто прокоментує..а то я вже не знаю,як мені правильно поводитись у цій ситуації...
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Уляно, перш за все, не панікувати. В любому випадку, це має минути. В принципі, мені більше здається, що це через хворобу. Але навіть якщо так, все одно дуже не приставати з цицею, тому що йому і так зле, смоктати важко, апетит знижується, і якщо ще мама наполягає на смоктанні, то в нього скоріше може негатив скластися до циці. Тому, дуже акуратно, все правильно, трохи підкачати, заколисати на сон (якщо не бере), і вже в полусні переважно дітки беруть і смокчуть. Має минутися, як тільки поправиться. Хоча для його віку основні годування можуть бути зміщені на навколо снів, під час сну, після сну. Решта часу дитина вже зайнята вивченням навколишнього світу, хоча може прикладатися на 1-2 хв. Так що тримайся, виздоровлюйте.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей так і роблю..просто важко наразі більш ефективне заспокійливе знайтиа так хочеться хвору дитинку втішити..
Відповідь: ГВ - ще один дар природи Дівчата-консультанти - підкажіть, чи нормально дитині в 11 місяців вночі ставати їсти кожні 1,5-2 години (вдень їсть в основному тільки перед сном)?
Відповідь: ГВ - ще один дар природи якщо можна. бо у мене та сама ситуація. І ще підкажіть будь-ласка - моя коліжанка має доцю, якій 1 місяць. Мала їсть тільки одну грудь, бо інша має сильно запавший сосок. Перші тижні вона цідила ту грудь - і давала пити з пляшечки. Та зараз перестала цідити ту грудь, бо мала нівяку їсти її не хоче. Коліжанка каже що якщо мала їсть щодві години- томолочка вистачає, аяк підїдає щопів години то молочка мало. Підкажіть що робити щоб вигодувати дитинку тою одною груддю. Ну і ще має груди майже 0 розміру - то переживає чи це впливає на к-сть молочка...
Відповідь: ГВ - ще один дар природи А що, то мають бути бідончики для молока, на літраж, щоб молоко було? Не розумію я щось того...
Відповідь: ГВ - ще один дар природи Це як визначили?Тест на мокрі пеленки? Не впливає, ні розмір, ні форма. Далі....всі пляшечки забрати. Тільки мамині груди. Навіть однією груддю можна годувати дитину при правильно організованому ГВ - на вимогу дитини і матері, перерва не більше 1,5-2 год, жодних допоювань, догодовувань, нічні годування (не менше 2-3 з 3 до 8 ранку). Але! Поясніть подрузі, що плоский сосок не є причиною годувати тільки однією груддю. Все можна налагодити. нашвидкоруч знайшла посилання потім ще подивлюсь.... тут Таня дуже гарно все описала Думаю її це мало б зацікавити, бо при годуванні тільки однією груди будуть різного розміру. Щодо нічних годувань в рік - це нормально, що дитина просинається що 1,5-2 години. Чому? На те є багато різних причин -дитина активна вдень, зайнята вивченням навколишнього світу і не маю часу на проміжні прикладання вдень (крім тих, що коло снів, вони мають бути), тому вночі надолужує, внаслідок цього (активного пізнання) отримує багато вражень, емоцій, з якими ще нервова система не справляється без допомоги, в період росту зубів сон може бути також неспокійний (часом діти взагалі всю ніч сплять з цицею в роті).
Відповідь: ГВ - ще один дар природи Надіюсь я по темі, бо не знаю куди ще написати. Моя Юстя вночі мене замучила. Прокидається 6 - 10 і більше разів за ніч. Вдень їсть через 2-3 години. Вночі явно частіше. Догодовуємо за принципом пед. догодовування, але в результаті Юстя з"їдає вдень до 1 чайної ложки їжі. а іноді і взагалі нічого. Зуби зараз не ріжуться ( принаймі я не бачу) і таке вже триває від 6 місяців. До 6 місяців вона прокидалась 2-3 рази на ніч, швиденько наїдалась і міцно засинала. Тепер, після прокидання вночі може засинати значно довше. Потім покимарити 10-15 хв і знову прокидається. Вдень вона спить тричі по пів години. Вночі 22:15 - 8.45 Вдень ми завжди разом, тобто доця має мою постійну увагу. Що ж я роблю не те? Чи так має бути? І коли пройде цей період?
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Сьогодні Юстя взагалі прокидалась через 15 хв! Вже під ранок вона спала ( прокидаючись щогодини - посмоктала і далі засинає ), а вже тоді я не могла заснути. Підкажіть хоч в якому напрямку проблему шукати. Моя педіатр тільки знизує плечима.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Після півроку навіть ті дітки, які спали по півночі не прокидаючись, починають частіше під*ідати маму. Ви спите разом? Годуєте лежачи? Скоріш за все дитинку турбують або зубки,або багато вражень за день. Якщо все решта в порядку, мамі краще зробити все можливе, щоб в таких умовах висипатись. Тобто спати разом і годувати лежачі, тоді більшість жінок навіть не пам*ятають скільки разів годували. Ще хочу наголосити, що періодичність прокидань в цьому випадку (коли правильно організоване ГВ і прикорм) не пов*язана з відчуттям голоду.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Останнім часом моя донечка почала вередувати і тільки при вечірньому годуванні. Спочатку їсть з апетитом, а під кітець в нас майже істерика : бере грудь цьмокне два рази і плаче, і знову так само. І це при тому що молоко в грудях є (інколи аж дзюрчить). Може хтось стикався з такою проблемою?
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Можливо через це і нервується, якщо молочко сильно тече, тобто вона вже поїла і хоче вже напевне заснути, посмоктати скажімо так для заспокоєння, а там ллється і ллється. Пробували в такі моменти просто заколисувати, можна спробувати "білий шум" - фен, пралка, витяжка.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей так пробувала, інколи заспокоюється то я пробую догодувати, а інколи зразу засинає
Відповідь: ГВ - ще один дар природи Дівчата-консультанти, прокоментуйти, бо маю тривогу...ми вже 4-ий тиждень, як хворіємо..от і коли маємо загострення перебігу хвороби, то, звичайно, маємо знижений апетит...вдень це мене не так хвилює, бо так чи інакше трохи їмо (про це я вже писала)...але нічні годування під загрозою...3 останні ночі-їсть, коли засинає-21.00 приблизно, потім близько 12 ночі, а далі заледве посюмає кілька хвилинок.. 2-3....серед ночі і зранку в районі 8 вже більш-менш гамцяє..до 10-15 хв.....маю вже хвилюватись?????????
Відповідь: ГВ - ще один дар природи Уляночка, не хвилюйся, думаю, не треба боятися, тим більше, що це тільки пару ночей, я думаю, воно змінеться, як тільки той період загострення пройде. Для того щоб ситуація кардинально змінювалась в к-сті молока потрібен час, так само, коли є потреба його збільшити, потрібен час. Навіть якщо його трохи поменшає, що ти можеш і не зауважити, малюк його собі потім насмокче. Заставити його не зможеш, тим більше, що він недобре себе почуває, та й не треба заставляти.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Сажіть, будь-ласка, чи може здорова дитина яка перебуває на повному ГВ робити паузи між годуваннями до чотирьох а іноді і до п"яти годин? При цьому дитина спокійно собі бавиться, не капризує, тобто складається враження, що вона просто не голодна, а коли пропоную груди, то різко від них відмовляється і їсть лише тоді, коли сама захоче. Бувають дні, що їсть ледь не кожну годину, а іноді робить величезні перерви. Вночі мені потрбно дитину розбудити, щоб нагодувати, а то вона може проспати цілу ніч, і пробудитись лише під ранок. Дитинці 4 місяці, раніше все було супер. Від недавніх пір почала сильно смоктати пальчик і від того і груди починає смоктати за тим же принципом, тобто не правильно. Щоб дати їй груди мені приходиться декілька разів м"яко виймати пальчик із рота і якось засунути туди цицю. А вже коли відчує молочко, то починає більш-менш смоктати
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей вдень гамаемо через 4 години поправляеться добре.частіше нехоче,а вночі почав частіше просинатися нерозумію чому!