Відповідь: Народжуємо вдома! Трохи оффтоп, але виявили нині, що таки ми з Романом зле порахували з вагою і малий наш мав майже 4 кг. Величенький такий малюк. :xaxa: Цікаво, чи дали би мені його спокійно народити у лікарні. Щось важко собі уявляю пологи на спині із таким кльоцком.
Відповідь: Народжуємо вдома! Так-то воно так, але наразі є час, є бажання отримати максимум інформації. Щось відсіюється, щось відкладається. Самому в наших умовах не так просто віднайти ту природність і не переплутати її з нав*язаними стереотипами.
Відповідь: Народжуємо вдома! Мені у Львові потрапив у руки жіночий журнал (польський) зі статтею про те, що пологи - це не операція, а вагітність - не хвороба. Мене настільки вразили ті слова, а я якраз була вагітна Дарком, що я ще тоді то все почала аналізувати. І ще тоді власне закралася думка про домашні пологи. Однак ми тоді жили з моїми батьками, бабусею та братом, відповідно, про домашні можна було хіба мріяти, та й запізно трохи я ту статтю прочитала. Але завдяки статті ми мали сімейні пологи, а до того ж свідомі пологи, з чого обоє дуже щасливі. Вже коли ми жили на своєму помешканні, обговорювали можливість народжувати вдома цілком поважно. Реалізували ми це тут - і попри те, що більшість наших знайомих (особливо жінок) нас страхали, що люди вмирають, що то небезпечно, що якщо треба буде переливання крові, то нас не встигнуть доправити до лікарні... ми таки це зробили. І щасливі з того, і кажемо їм всім, що наступні - тільки так, тільки вдома. Правда, вони не дуже хочуть слухати, бо - то зле і все, крапка, кінець дискусії. Може, комусь і зле, а нам вийшло дуже добре. Я ні разу не мала навіть задньої думки, що треба було в лікарні, та й загалом я постійно почувалася дуже затишно. І після пологів також, що теж дуже важливо. І власне досвід інших людей - короткі душевні розповіді - дали мені набагато більше, ніж будь-що інше. Останнім переламним моментом була розмова із мамою 6-ти дітей, кожне вона народила вдома, кожні пологи були окремою історією. І не всі були такі, які би лікарі визнали за легкі. Коли вона сказала, що завдяки тому, що була вдома, уникла кесарського, я усвідомила ще більше, наскільки лікарі мають десь природу та слухання її. У них свої поняття про пологи й тут ніц не можна зробити. А я думаю, що раз природа дала жінці велику дитинку чи з великою головою, значить та жінка в стані ту дитинку народити, тільки для цього треба мати сприятливі умови, без краплі страху, адреналіну та можливостей "легкого шляху". Та й не дбають лікарі тут про людину. Нема в них особистого підходу. А якщо є, то це вже дуже рідкісне явище. І додому тут вони не ходять з кінця 70-х. Акушерки ж приходять до нас що якийсь час. Перший день лишалися з нами 3 години після пологів. На другий прийшли подивитися малючка й мене. Через два дні знову. І ще через два дні прийдуть. І особистий підхід - це неабищо, особливо в такій інтимній справі, як народження дитини. До речі, може, дивно зазвучить, але для мене пізнавання Божого плану щодо виношування й народження дитини було дуже схожим на пізнавання свого тіла та природного методу планування сім'ї.
Відповідь: Народжуємо вдома! Не виглядає. Тут просто мають апаратуру круту. В результаті в руках чуття є мало в кого. Ми щасливі, що наш сімейний лікар дуже за все природнє й виписує на хвороби різні мішанини типу "лимон+мед+імбир" або чаї, аби тіло саме вчилося боротися. А так - випишуть плацебо і все. Та й процент недовіри до лікарів у Канаді зростає. Вже 34%. Бо нераз було, що то запізно операцію чи лікування зробили, то вирізали здоровий орган, то провели операцію, що взагалі не була потрібна. Так що система однакова, можна сказати, далеко від української не втекла.
Відповідь: Народжуємо вдома! Написали мені в карму коментар, що я "ідеальна досконала жінка". Трохи мене то "сконфузило", бо до ідеалу мені ще далеко... Та й залежить, що саме вважати ідеалом. Ідеальними та досконалими є Божі творіння та Його задуми. Захоплення саме ними (а пізнаючи хай лише частку того, як працює тіло людини в різних процесах, не можливо не захоплюватися) мене вело до спільних із моїм чоловіком висновків та рішень. Так що тут навряд чи варто говорити про одну жінку, радше про загальний образ "ідеальної жінки", як тієї, котру сотворив Бог: Які величні діла Твої, Господи, все в премудрості сотворив Ти. Людина - теж величне Господнє створіння. Для мене вивчання того, як відбувається зачаття, вагітність та народження, було ще одним кроком до Бога, ще одним кроком, що зміцнив мою віру в Нього. Та й не тільки для мене... А ще собі подумала, що такі слова - то комплімент моєму Романові. За останні дні я тільки ще більше утвердилася в думці, що з таким чоловіком можна мати скільки завгодно дітей. Стільки підтримки, допомоги, розуміння... Щодня дякую за нього Богові по кілька разів і за те, що Він нас "зішив у одне". Кажуть, що за чудовим чоловіком стоїть надзвичайна жінка. Можна перефразувати й на те, що за ідеальною жінкою стоїть досконалий чоловік.
Відповідь: Народжуємо вдома! Але хто зараз про це згадує..? Саме вчора залив у Комірку древню лялькову виставу. Попри деякі богохульства, там є багато важливих тез. Раджу переглянути.
Відповідь: Народжуємо вдома! Лілю, скажіть, а як в Канаді відрізняється фінансовий момент народжування вдома з акушеркою і в лікарні? І чи можна народжувати вдома самим без акушерок? Я дуже детально обдумувала для себе пологи вдома і не зважилась на них просто тому, що послуги акушерки, яка не відомо чи встигла б доїхати коштували як четверо пологів в ПБ, а на самостійні пологи я б не зважилась. І ще - прихильники ДП люблять з жахом описувати ПБ, крісла ітд. Чи то мені так з лікаркою пощастило, але мене ніхто не примушував сідати чи ставати як зручно лікарці. Інтерн прийшов і радив (на перших пологах), що на м"ячику краще не лежати, а бути вертикально, а доктор сказала, щоб я робила як мені зручно і нікого не слухала. А про "страшні" крісла- окрема історія- тих радянських страхот вже в ПБ нема, наскільки мені відомо у всі завезли такі м'якенькі кріселка, на яких спинка в максимально лежачому положенні знаходиться під кутом градусів 35 і можна ставити її практично вертикально. Мені здається, що мені було б важко на звичайному ліжку- крісло має багато різних ручок, впираолк ітд. І як розповідала одна породілля, яка народжувала в вільній позиції в медінституті- на те, щоб зашити тріщинку вона сама попросилася на крісло, бо по-іншому їй було незручно. В нас тут фінансовий момент дуже багато вирішує- за половину суми, яку просить акушерка можна і наступного дня виписатися і обід з ресторану зі свічками замовити, а медперсонал буде ТАК хухати за ті гроші! Одним словом, я Вам трохи заздрю через можливість народжувати вдома, і одночасно мушу сказати, що пологи в ПБ ні одні ні інші не були наповнені такими "страшилками", про які в цій гілці згадують
Відповідь: Народжуємо вдома! Акушерок оплачує держава. Перебування та пологи в лікарні - страхівка. Фактично домашні пологи є безплатною послугою. Удома без акушерки, мабуть, можна, тільки який сенс, якщо послуги акушерки дуже людяні та в купу разів кращі за лікарські. Дуже рада за вас і за всіх, хто того не пережив. Вочевидь, у Канаді умови гірші, бо щораз більше людей народжують удома, а акушерські клініки мають списки очікування, бо не завжди можуть охопити всіх бажаючих.
Відповідь: Народжуємо вдома! Ну я таки сюда прийшла з своїм путанням. Ще раз напишу свою проблему і питання. Маю коліжанку, 28 років перша вагітність, вже 34 тиждень. Ходила собі до дохтора здавала аналізи, ніяхих проблем. І десь вичитала в неті шо в лікарні переплутали дітей, і всьо понесло!!! відмовляється народжувати в лікарні - тільки дома. А натакому терміні ну практично не можливо найти лікаря і акушера який має дозвіл на приймання пологів дома. То вона каже шо буде сама з чоловіком і мене покличе (а я можу приймати планові пологи тілки в лікарні). Чоловік вже зелений від страху, мені тоже "поплохело" від того. Бо не дай Боже шось, а як ускладнення,а як розрив, чи слаба родова діяльність. як переконати її іти до лікарні?
Відповідь: Народжуємо вдома! я б точно ліпше вдома народжувала, ніж планово в такого перестрашеного дохтора, який боїться ускладнень...
Відповідь: Народжуємо вдома! Як на мене, ви темою помилилися. Я би не переконувала йти до лікарні, тільки би попрацювала над тим, аби вона була готова до домашніх морально. З якої би рації були ускладнення? Є передумови? І чому би мала бути слабка пологова діяльність? А щодо лікарні, то це десь інше треба питатися.
Відповідь: Народжуємо вдома! Більше того, "під білі рученьки довелося виносити" з теми (і ставити блок). Тому пропоную заспокоювати лікаря тут: http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=798349 Давайте тут говорити по темі "Народжуємо дома"
Відповідь: Народжуємо вдома! тут я можу посперечатися, в мене була ідеальна вагітність, ідеальні прогнози. А коли почалися перейми(Дякувати Богу була в лікарні), ніяк не було третьої схватки, я була повністю обезсилена і коли синочок половину голови показав і "зховався назад", то визвали біля 8 лікарів, і з реанімації і ї неанотології і ще з якогось відділення. Нарешті родила. І лікар-мужчина, дуже!!! в тому допоміг(я впиралась в його живіт ногами, так як ноги на кріслі ніяк не могли втриматись). Я не за чи проти пологів вдома, бо мала лише в лікарні,не маю з чим порівняти, але при будь-якому ускладненні не впевненна, що один лікар чи одна акушерка вдома зможе надати необхідну допомогу. Тому наступного разу однозначно в роддом.
Відповідь: Народжуємо вдома! А чому не було? Бо "дякувати Богу, була в лікарні"? У багатьх і "втору" клинить від того щастя в ПБ...
Відповідь: Народжуємо вдома! По-моему страшилки в этой теме пишут как раз не те кто идут на ДП про роддом, а наоборот, все остальные про ужасы домашних родов. Домашники только аргументируют почему это не страшно, и что от таких же случаев вы не убережетесь и в роддоме. А насчет цены, то я шла на домашние роды не из=ща цены, а и за ценности здоровья моего ребенка и меня. Я осознанно уходила от кесарева в кот. не было необходимости, тут торг неуместен. На вторые роды я была хорошо подготовлена к родам и понимала, что без проблем могу родить, как в роддоме, так и дома, но даже если у нас во Львове была клиника Мишеля Одена, после прожитых первых домашних родов (хоть и очень не простых), я бы все равно выбрала домашние роды, здесь речь не в удобном кресле, хороших условиях. мячиках, дешевизне и т.п. Это- мой дом и рожаю своего ребенка, и это мое семейное дело и это очень интимно и счастливо, это роды другого уровня, такую атмосферу ты не можешь создать и купить в казенном доме, только и всего, а страшилки тут ни причем.
Відповідь: Народжуємо вдома! Кожна людина вичитує свій акцент, відбирає свої пріоритети. Дуже смішно читати в ПБшній гілці обговорення ПБ як курортного готелю, але нема ради, кожному - своє. Для більшості домашників власний дім - пріоритет. Але люди є різними.
Відповідь: Народжуємо вдома! Може в мене щось не так, але ніяк по-іншому я не могла, я усі схватки пролазила рачки на підлозі, не могла ні стояти, ні присідати тільки лежачи.... Мене просили і стоячи і вприсядку, а я ніяк... ---------- Додано в 19:31 ---------- Попередній допис був написаний в 19:27 ---------- Я не відчувала того щастя ПБ, бо зі мною весь час був чоловік, але те, що я не мала сили, то впевненна, що вони і вдома не з"явились, важко мені Вам пан Левандівко пояснити свій стан перейм і відчуття родів.... І повірте я себе спокійнійше відчувала при лікарях, а ніж я б була з акушеркою вдома. Лікарські, але з "чєловєчєскім ліцом" - оце для мене підходить.