Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям Состав: глицериды рицинолевой, изо-рицинолевой, линолевой, дегидрокси-стеровой кислот (glycerides of ricinoleic, iso-recinoleic, stearic, linoleic, dehydroxysteric acids) Основные полиненасыщенные жирные кислоты и витамин F: линолевая кислота (Омега 6) (5,40 Мононенасыщенные жирные кислоты: рицинолевая кислота (87,50, олеиновая кислота (3,60 Насыщенные жирные кислоты: пальмитиновая кислота (1,40, стеариновая кислота (1,50 ---------- Додано в 16:15 ---------- Попередній допис був написаний в 16:07 ---------- Не зрозуміла,чому ви образились на мій "тон".Не мала наміру нікого ображати,кожен чує так як йому це подобається. До прикладу,масло виноградної кісточки показано для "підсушування" жирної,комбінованої шкіри.... В наведеному рецепті(який до речі взятий з всесвітньовідомого англомовного сайту по натуральній косметиці,а не jalatan зі Львова придумала) касторове масло рекомендується для жирної і змішаної шкіри,яна якій і утворюються комедони,власники сухої шкіри таким переймаються рідше.Рецепт не тільки переписаний ,але й випробуваний,ніколи не пишу речей,в яких не впевнена...
Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям ок. кожен як все при своїй думці. але - собі таке не розробила за жодних обставин. вважаю, що олія- без потреби комедогенній шкірі.оскільки наслідків від її перенавантаження жирністю олії - буде більше. п.с. думаю, краще таке до кишечника застосовувати - за прямим призначенням.
Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям Касторовое масло является не только признанным слабительным средством, но и прекрасным косметическим маслом. Его издавна использовали для ухода за волосами, ресницами, бровями. Но также оно подходит и для ухода за кожей лица. Это особенное масло: оно не высыхает, не образует пленку и при этом хорошо впитывается. Касторовое масло хорошо борется с мелкими морщинками, питает и смягчает сухую и чувствительную кожу. За месяц постоянного применения уже можно увидеть положительные результаты, хотя уже даже на следующий день кожа становится более гладкой и ровной. Оно хорошо подходит для ухода за кожей век, на которых раньше всего образуются мелкие морщинки, используется для роста ресниц. Масло убирает кистовые наросты, бородавки, шрамы, и другие наросты на коже. Прекрасное средство при потрескавшейся коже. Усиливает рост волос и улучшает их вид. Питает сухие волосы, ломкие и секущиеся, вьющиеся. ---------- Додано в 16:31 ---------- Попередній допис був написаний в 16:26 ---------- Ще додам по самій суті процедури- масло,проникаючи в розпарену шкіру,пори,зустрічаеться з лугами ,які знаходяться в шкірі(не сумнівайтесь вони там є)починається процес омилювання.Відповідно вимиваються сальні пробки разом з забрудненнями(комедони),потім ви масло змиваєте,разом з брудом ,який встиг розчинитись.Нагадаю,чистку не замінить,але раз на тиждень-два,як профілактика дуже дієво.
Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям ну що і варто було доказати отже - чітко розділити використання -суха/ жирна шкіра. :xaxa:ну що ви? які сумніви.
Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям Якщо жожоба,авокадо,персик-то на шкіру залюбки,а як же наші,з нашої кліматичної зони масла?рицина(касторка)льон,конопля...А якраз ці масла нам найбільше підходять генетично.
Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям ви зводите дискусію не в те русло. я і жожоба не використаю для очищення. не вважаю це правильним, зокрема для моєї шкіри. так що мені все рівно, яка це олія. дуже і дуже рідко використовую оливкову олію виключно з метою живлення обвітреної сухої шкіри взимку.
Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям Тут є маленький нюанс- для чого наноситься речовина.Якщо по типу крему(нанесли і залишили)тоді це масло пропонується для сухої шкіри.До речі ніколи в чистому вигляді,а як частина суміші.А якщо речовина наноситься для очищення ,тобто підлягає змивці,тоді все по іншому,вона просто не встигне подіяти настільки ,щоб щось зіпсути.В даному випадку використовуються пронкаючі і омильні властивості касторового масла
Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям “Масло растворяет масло. Один из основных принципов химии гласит: Подобное растворяется в подобном. Лучший способ растворить такой неполярный сольвент, как кожный жир/масло, это использовать другой неполярный сольвент, схожий по составу, т.е. другое масло. При использовании подходящих масел вы можете очистить поры от грязи и бактерий естественным путем, мягко и эффективно, заменяя грязный кожный жир натуральными маслами растений, овощей и фруктов, которые заживляют, защищают и питают вашу кожу. Выполняя правильно метод ОКМ, вы можете восстановить естественный жировой баланс кожи и избавиться от комедонов, прыщей и других кожных проблем, вызванных акне, при этом делая кожу здоровой и увлажненной”.
Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям Все правильно, масляне очищення одне з найефективніших для шкіри (якщо, звісно, нема алергії на масла), я ще читала, що для шкіри, яка відноситься до жирної з розширеними порами, добре змішувати кілька масел (базових і ефірних), щоб запобігти закупорці пор. І так само для тих, хто практикує масляні маски для волосся, щоб легше було вимити голову, варто змішувати кілька масел.
Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям Я нарешті взялася за своє волосся! Лікувалася антибіотиками, відповідно порушила мікрофлору кишечника, від цього (я так думаю що від цього) волосся страшно почало лізти, можливо не настільки лізти як ламатися. Починаю з харчування. Для волосся корисно: печінка, риба, морква, гречка, яблучка, шпинат, мигдаль, гарбузове насіння, ну і звичайно всі молочні продукти. Ще п'ю вітамінки А, Е і комплекс вітамінів В. Також роблю різні масочки: втираю олійки (мигдальну, рицинову, евкаліптову), кефірні масочки, втираю сік цибулі з медом. До речі, якщо додавати до цибулевої маски пару крапель евкаліпту, неприємного запаху цибулі взагалі не залишається. А ще полочу волосся відварами трав. Не знаю що з того всього вийде, про результат напишу.
Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям Спробувала ваш рецепт,супер,лице аж посвітліло.Не наважилась,якби колись не прочитала в книжці по аюрведі йогівській спосіб очишення тіла-намазатись рициновою олією,і через хв 20 то все змити,там пояснювалось,що під шаром олії утворюється еффект сауни,і всяка бяка зі шкіри виходить,в потім все змивається милом.
Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям Молодець,що спробували,шкоди ця процедура не зробить однозначно ніякої,є складніші рецепти очистки пор,тільки викладати їх для загального обзору нема змісту,тому що одним добре ,а іншим погано,знову ж таки з природніми складниками високий ризик алергії.А простенька касторка не алергенна,якщо сама процедура не підійде вам по комфорту,то поганого нічого на лиці від неї не залишиться .Рада ,що вам сподобалось!
Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям Jalatan, а ви миєте лице з милом( чи гелем для вмивання) перед цією і процедурою і після неї чи як?
Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям Ні перед ,ні після...Я взагалі не вмиваю лице ніякими миючими засобами.В темі косметика своїми руками писала про вмивалку"убтан",користуюсь нею.ну і тоніки на травах очищуючі,зволожуючі. на мою думку вмивання з милом це взагалі аут для шкіри,ну і все решта не сказала б що потрібно,це скорше справа звички.Тільки дуже прошу забудьте про мило по відношенню до лиця,руки -ноги це максимум ,що можна мити милом
Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям і я спробувала, результатом задоволена. А як часто можна цю процедуру робити? ---------- Додано в 13:10 ---------- Попередній допис був написаний в 12:13 ---------- http://www.vitamarg.com/eco/alternativi/718-mitie-volos знайшла в неті, тільки не знаю чи хтось наважиться на такі "подвиги" ---------- Додано в 13:52 ---------- Попередній допис був написаний в 13:10 ---------- Маски для волосся 1. Для всіх типів 1 банан 10 мл (2 ч. л.) олії з виноградних кісточок Харчова плівка Розімніть банан вилкою, вилийте олію і розмішайте до утворення густої пасти. Нанесіть на шкіру голови масажними рухами, накрийте волосся плівкою і залиште маску на 30 хв. 2. Для тьмяного волосся Змішайте 50 г меду з 75 мл олії зародків пшениці і 2 ст. ложками яблучного оцту. Нанесіть цю емульсію на вологе волосся і втріть її. Надягніть на голову шапочку для ванни , а зверху обмотайте махровим рушником. Щоб підсилити ефект маски, випийте зеленого чаю з ложкою меду. Тривалість - 30 хв. Потім змийте маску яєчним жовтком. Якщо у вас сухе волосся, додайте в жовток 1/2 ч. ложки оливкової олії. 3. Для блиску і красоти волосся Змішай порівну сухі листя календули, листя берези, корінь лопуха і шишки хмелю. Залий приблизно 50 г суміші стаканом горячого світлого пива, дай настоятись. Проціди, трохи підігрій і використовуй замість шампуню. 4. Для оздоровлення та стимуляції росту волосся Вимийте голову шампунем і круговими рухами 10 - 15 хв. втирайте в шкіру голови сіль Мертвого моря, а потім змийте теплою водою. вам буде потрібно 1-2 ч. ложки морської солі. Вибираючи сіль для такої процедури, потріюно, щоб вона була дрібна і без ароматичних добавок. 5. Оздоровлююча маска Декілька кусочків житнього хліба розмочити і розімяти з яєчним жовтком і 1 ст. л. репяхової олії. Наносити на голову на 30 хв. перед миттям. 6. При випадінні волосся Настойку червоного стручкового перцю 1 ст. л. залити 10 ст. л. 70 % спирту, дати настоятись 6-7 днів і процідити. Потім настойку змішати з 10 ст. л. кипяченої води і 2 рази в тиждень втирати в шкіру. 7. Для пошкоджениого волосся Змішати 1 ст. л. соку алоє, 1 ст. л. меду і 1 ст. л кастрової олії чи репяхової олії. Втирати суміш в корені волосся за 30 - 40 хв. до миття. 8. Для всіх типів Візьми один раз використану заварку чорного чаю і кипятіть її в 2 л. води разом з 1 ч. л. зеленого чаю. Дай відвару остигнути, додай сік одного лимону і добре перемішай. Сполосни цим відваром тільки що вимите волосся. 9. Для жирного волосся Дрібно поріж литя мяти і розімни ягоди горобини. Нанеси на шкіру голови і тримай 10 хв. 10.Для всіх типів Склад: рослинна і обліпихова олія в пропорції 1:9. Отриману суміш втирають в корені волосся і через годину змивають маску шампунем. Процедуру проводять мінімум 2 рази в тиждень. Курс - 10 процедур. 11. Для сухого волосся Склад: 1 яйце, 1 ч.л. гліцерину, 1 ч.л. оцту, 2 ст.л. кастрової олії. Отриману суміш втирають в корені по всій довжині, залишають на 30-40 хв. Процедуру проводять 1-2 рази в тиждень. Після закінчення процедури волосся миють домашнім шампунем з яєчним жовтком. 12. Для сухого і нормального волосся На волосся наносять ряжанку, розігріту до 37 градусів. Через 20-30 хв. волосся ще раз намазують ряжанкою і кінчиками пальців масують шкіру голови пртягом 3-5 хв. Потім волосся промивають горячою водою без шампуня чи мила. 13. Для сухого волосся Склад: 2 жовтка, 2 ст.л. репяхової олії, 3 ст.л. настойки арніки, 1 ст.л. майонезу, 1 ч.л. меду, 2 подрібнених зубці чиснику. Суміш втирають в корені волосся і залишають на 30-40 хв. 14. Маска для сухого і нормального волосся Склад: 1 ст.л. кастрової олії, 1 ст.л. оливкової олії, 1 ч.л. шампуню. Маску втирають в шкіру голови на 2 год. 15. Для сухого волосся Склад: 1 яєчний жовток, 1 ст.л. оливкової олії, 1 ч.л. меду, 1 ч.л. хни, 1 ч.л. коньяку. Тривалість - 30-40 хв. 16. Для жирного волосся Склад: 1 ч.л. меду, 1 ч.л. лимонного соку, 1 подрібнена долька чиснику, 1 ч.л соку столітника - змішати. Тривалість -30-40 хв. 17. Для пошкодженого волося 1 ч.л. вастрової олії, 1 ч.л. репяхової олії, 2 ч.л. лимонного соку - змішати. Тривалість - 30-40 хв. 18.Для тьмяного волосся 1 частина трави подоржника, 1 частина трави кропиви, 1 частина ромашки, мякуш чорного хліба заливають 1,5 ст. кипятку і залишають на 2 год. Потім проціджують і розмочують в відварі чорний хліб до одержання кашки. Наносимо на волосся. Тривалість - 1 год. 19.Для тьмяного волосся 2 ч.л. молока, 2 ч.л. меду, 2 ч. л. оцту, 3 ст.л. оливкової олії змішуємо в баночці і наносимо на волосся на 20 хв. ---------- Додано в 14:12 ---------- Попередній допис був написаний в 13:52 ---------- http://www.ukrgazeta.cz/krasa/podbajte-pro-krasu-svogo-volossya-najkraschi-domashni-masky
Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям Очищати лице рициновою олiею раз на тиждень,можна й раз в два тижнi,одноi вiдповiдi не може бути,дивiться по вiдчуттям.Для мене(яскраво виражена комб.шкiра)раз на 2 тижнi достатньо,та й часу бракне.
Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям я наважилася. Пробувала мити хлібом, яйцем, гірчичним порошком. Волосся після такого миття м’яке і блискуче. Найбільше сподобалося мити хлібом: після миття об’єму на волоссі аж забагато. Після гірчичного порошку волосся залишалося чистим на день довше. Після миття обов’язково полоскаю волосся в відварі трав і якщо в рецепті "Шампуню" є вода, то теж її заміняю відваром трав. P.S. подібні маски і раніше використовувала, але змивала їх шампунем, не знала, що натуральні продукти можуть так добре вимити голову...
Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям юху! я випробувала мильні горіхи. Перу ними, а тепер голову помила. Прикольно. Відчуття при митті зовсім не такі як митті шампунем, а результат прикольний. В мене волосся в принципі гарне, тому супер-ефекту не побачила. Але кажуть, що ефект починає бути помітнішим після 2 тижнів застосування. Подивимося
Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям тут мене в кармі питали де я брала горіхи. В нашої форумлянки Suzi