Відповідь: Ми та екологія ми вже на горіхи мильні переходимо після безфосфатних порошків (роки 2-3 їх використовували)
Відповідь: Ми та екологія Почитала темку і аж душа радіє, що не я одна така "хвора на голову" з приводу екології. Ми з чоловіком теж давно мріємо про сортування сміття; після себе у парках та лісах забираємо усе сміття: не тільки своє, але й те, що лишали після себе свині в людській подобі; чоловік пере в машинці господарським милом - тре на терку його; намагаюсь відмовлятись від маленьких пакетиків та ношу сумку Ів Роше, щоб не користатись великими кульками; економим світло, воду та інші ресурси ітд. Не розумію тих людей, яким байдуже, на якій планеті будуть жити їхні діти та онуки...
Відповідь: Ми та екологія не вірю своїм очам, Компания ...... в Украине объявляет о старте всеукраинского экологического проекта торговой марки ........Проект будет продолжаться с 27 августа по 27 сентября 2010 года в следующих городах: Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Киев, Львов, Одесса, Севастополь и Харьков. Участие в акции принимают сети супермаркетов «Сільпо», «Таврия», «Варус», «МегаМаркет», «Край» и «Новус» – всего 64 торговых точки. Цель эко-проекта «Заботься о природе и своем здоровье» – обратить внимание потребителя на повсеместное загрязнение окружающей среды и предложить использовать альтернативу пластиковым пакетам. .... предлагает использовать бумажные эко-пакеты из вторично переработанного сырья, которые не загрязняют природу и не оказывают негативного влияния на здоровье людей. Бумажные эко-пакеты для свежих овощей и фруктов предлагаются покупателям в соответствующих отделах супермаркетов абсолютно бесплатно. Они просты в использовании, позволяют фруктам и овощам «дышать», сохраняя их свежесть, полезные свойства, и, что самое главное, не наносят вред окружающей среде. але чого так коротко і чи їх (пакети)хтось бачив?
Відповідь: Ми та екологія Наразі бачила тільки в магазині італ. продуктів, і то ще раніше, з акцією це не пов*язано. Цікаво, що з того вийде.
Відповідь: Ми та екологія до речі,бачила в "рукавичці" еко-пакети для сміття.пише шо розкладаються за 3 роки(а не за 100) ну і тішить "сільпо"-те,що булочки і хліб у паперові пакетики кладуться... а взагалі був прикіл зі мною і канцтоварах.брала софії крейду,і вибирала найдешевшу,бо свою якраз забули вдома(а ми в час пік купили пачку на 100штук) і потрібно було лише на раз...ну купую я її..продавець відриває торбинку,щоб її завернути,а я кажу "не треба торбинки,то зайве".він у відповідь "то безкоштовно!" мені стало смішно,кажу "та то сміття ,навіть якшо і безкоштовне".подивився нв мене як на бідну кубіту,певно мабуть для багатьох,коли завертають все в торбочки-то верх цивілізації.. ............................................... ну і у домгосподарстві перейшла на нешкідливі миючі засоби (на Зеленій 32 є суперовий екомагазин,мені там найбільше асортимент подобаеться.там і купую усе "екологічно чисте")
Відповідь: Ми та екологія А мене так тішить те, що тут у більшості магазинів торбинки платні. Але навіть там, де безплатні, перепитують чи треба торбинку, а коли відмовляюся від неї - сприймають дуже нормально й спокійно. У нас у багажнику завжди є кілька штук багаторазових сумок і на закупи ходимо лише з ними.
Відповідь: Ми та екологія Вчора була в Сільпо, такі пакети тільки є там де продають випічку. Думала,що може запропонують на касі, але й там ї не було
Відповідь: Ми та екологія Ми тут про торбочки, а в реалії в США нафтова скважина з діркою, яку ще не закрили, і невідомо чи закриють. Що ви чули про це в новинах?
Відповідь: Ми та екологія ну розумєте на витік нафти ми повпливати не можемо, а на торбочки дуже навіть можемо. Що пропонуєте? Накупити пластикових кульочків і дірку ним заткати? та як що - ціле літо про це тільки й розмов було П.С. торбочки поліетиленові знаєте з чого роблять? Правильно з поліетилену, а його з чого ... - ну там ще дві стадії, але з нафти. Менший попит на кульочки - менше видобування нафти - менше аварій.
Відповідь: Ми та екологія Родинна ковбаска перейшла на пакування ковбас у паперові пакети зі своєю символікою.
Відповідь: Ми та екологія так, розмови були: то там витік нафти, то там. Ми вже, майже, до цього звикли. Та це не просто викид, а він і зараз відбувається, і з величезною швидкістю, і його не знають як, і не мають можливості зупинити. І я нічого не пропонувала, а дала ссилку на інформацію, про яку потрібно знати. Ви читали її до кінця? А "про пакетики" - це добре, але не панацея (на машині ж ви їздите, бензин потрібний? то як виходить 1літр бензину - декілька тисяч кульочків?) От, якби людство перейшло з нафти до електромобілів (а це, неможливо, бо дуже великі гроші вкладені) то було б дієво!
Відповідь: Ми та екологія на попередній сторінці про це говорили - все можливо, хотіти треба. П.С. я на велосипеді іжджу а панацеї в принципі не існує, є маленькі кроки, кожен з яких є дуже важливим. Ми ж тут не лише про пакетики пишемо. ні, розмови були про цей конкретний витік. І я за цією ситуацією слідкувала, а ви таке враження, що сьогодні про це взнали і бучу піднімаєте. ну просто заходити і кидати повідомлення типу "аааа, як страшно жити" вважаю недоцільним, але робіть як собі знаєте.
Відповідь: Ми та екологія і ше+ менше (або відмова повністю) використання косметики,гелів для душа,шампунів і т.п.,що також є небезпечним для довкілля,і так само виробляється з тої самої нафти. про це є кіно файне далі продовження вибирайте тут
Відповідь: Ми та екологія а вже потроху переходить, це справа часу, в Америці і у Європі вже в салонах можна придбати автомобілі з двигуном змішаного типу (дизель-електрика) так і повністю електричний. Це не справа року-двох, так само як з кульочками, потрібна пропаганда, мода, тенденція, заходи спеціальні, реклама, штрафи і різні інші заходи, щоб змінити курс з нещадного експлуатування довкілля на природоохоронний
Відповідь: Ми та екологія У вас інформація застаріла, як на мене. Фірма Бритиш Петроліум вже нарешті добилася успіху й закрила дірку. Ще місяць чи й два тому. Тепер боряться із наслідками далі. Є ціла комісія, що виплачує відшкодування.
Відповідь: Ми та екологія А хто знає, яка маржа на поліетиленових пакетах у супермаркетів ? Чи вони їх поширюють по собівартості заради реклами? В закордонних принаймні бачила як альтернативу продають полотняні торби. От і цікаво чи питання в тому, що нашим не підсказали, чи в тому, що вони гарненько заробляють на поліетилені (а тоді це надовго)?
Відповідь: Ми та екологія трохи не зрозуміла питання, але ситуація приблизно така - безкоштовних кульочків (на хліб, молоко) не буває, їхня вартість закладена (з націнкою) в ціну товарів. Ті кульочки (великі) які продають на касі теж йдут з націнкою, тобто магазин на ньому заробляє. Чому не хочуть паперові - вони дорожчі і їх або реально продавати або значно націнювати товар. Якось так. Крім цього колись продукти (той же сир, масло) загортали в папір (він до речі і тоді з макулатури робився), а тепер виробництво такого паперу майже повністю відійшло у небуття разом з СРСР. Зараз пакетии паперові роблять на замовлення (переважно зразу з логотипами) і вони значно дорожчі за поліетиленові.