ГВ - ще один дар природи

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Ksani, 31 Травень 2007.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    А треба, обов*язково. Цей героїзм нікому не потрібен і насправді тільки шкодить.
    Забирати груди треба відразу, як тільки дитина починає робити щось недопустиме- крутити головою з грудьми, жувати сосок. Або палець в кут між щелепами і забирати груди, щоб не прикусив, або втиснути голівку до грудей, так, щоб носик занурився в грудь, тоді малеча сама відпустить. Цілком можливо, що це не сподобається дитині. Мама має бути впевнена у своїх діях. За декілька раз дитина зрозуміє, що мамі це неприємно, і якщо робити те, що мамі неприємно, то цицю не дадуть.
     
  2. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Та я власне так і роблю цілий тиждень, але результату нема, може малий дійсно не розуміє ЧОГО я цицю відбираю кожні 15 секунд... Ну не захоплює нормально коли ситий і тільки поссати хоче... Тільки нервується і кричить бо цицю відбирають
     
  3. SoloZiLvova

    SoloZiLvova Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    :girl_impossible:
    От-от, в мене дитя так на грудях крутилося, коли хотіло в туалет. То був ніби один з сигналів. І із соска вона в якийсь дивний спосіб з'їжджала, хоча ми з нею правильно все починали і я в процесі приглядалася де її губки-язик-носик. А вже пізніше здогадалася що то якось пов'язано із промиванням ротика за допомогою бинтового валика, яке я робила від молочниці (вона разів 5-8 його встигала засмоктати, поки я проводила процедуру ). Але у вас не було молочниці, так?
    Коли до мене дійшло, в чому річ: я повикидала валики і щохвилини пильно приглядалася, як доня їсть. Якщо щось було не так - я відразу забирала груди, давала наново. То якийсь час тривало і вимагало наполегливості, але нічого -- виправився захват.:girl_smile:
     
  4. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Молочниці не було, принаймні нічим не лікували... Але я щось на неї думаю, бо задовго ті соски мене мучать... Тільки лікарі кажуть що в дитини нема, знач і в мене бути не може... Не знаю що робити, може інших шукати.
    Стосовно захвату. Частково таки починає вередувати як пісяти хоче, я вже тце засікла. Захват перевіряю кожні 5 хвилинок, все добре, але єдине не у всіх позах в нас підборіддя піджате до грудей, але все інше в нормі. Гризти соски ми вже вроді як лишились, але всеодно він мене якось кусає, зараз за ареоли, це не боляче але доволі неприємно. Але це при ідеальному захваті особливо проявляється... Соски вже не відчуваю в роті, зато ареоли...ойой як нерприємно прикусує. Це так має бути? Ну не знаю що там не те, чесслово. В роті сторонніх предметів не було, окрім одноразово соски на 1 хвилинку, і ту плюнув, але це вже було далеко після початку проблем з нагризанням.
     
  5. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Судячи з поведіки дитини, це кольки. Я б казала спочатку ліквідувати причину, тоді зникнуть і наслідки. Тобто зробити все, аби полегшити дитині цей період, коли в животику дискомфорт, тоді буде менше крутіння й хвилювання, а отже - менше проблем з процесом ГВ.
    Носіть вертикально побільше, з підігнутими ніжками (наче сидячи на руках), шкіра до шкіри тощо.
     
  6. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Скажіть, будь ласка, правильно діяти по принципу: одна грудь - одне годування, чи пропонувати дві груді за одне годування? Бо за останні два дні чула таку силу-силенну версій, що зовсім заплуталась. Одна з них "Якщо молоко стоїть в груді пару годин, то стає несвіжим. Тому груди треба сціджувати після кожного годування, щоб прибувало свіже молоко." :wacko1: Це, мабуть, відноситься до перлів.
    Я так розумію, що якшо давати дві груді, то малому перепаде мало "заднього" молочка. То краще давати одну грудь?
    І ще, дитина довго їсть, може і по 1,5 год., він в мене з лінивих. Десь через 15 хв. він починає дрімати на груді, але тримає міцно і рідко посмоктує. Я його намагаюсь будити щоб швидше їв. Якшо заберу грудь, то через 2 хв починає плакати і так по колу. Розумію, що йому так комфортно, але все ж таки Як пришвидшити процедуру? Бо з такою тривалістю сама немаю коли поїсти. Медсестра з участку казала, що дитина повинна їсти не більше 15-20 хв і після того 2,5-3 год спати.:scratch_one-s_head: Цікаво, де то такі діти є? Хіба в книжках за минуле століття!
     
  7. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Ніяк))) Всі діти різні,моя Софія могла по чотири години на грудях висіти і за пару хвилин хотіла ше,з часом буде легше.Найліпшою порадою буде слінг-дитина біля циці і мама має можливість поїсти і домашні справи поробити,перевірено на собі!)))

    Ото насмішили)))))
    Наскільки знаю,груди треба чергувати щодві години,не частіше,особливо то важливо для маленьких діток.
     
  8. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Пришвидшити не вийде, треба пристосовуватися - їсти з дитиною на руках, поки вона смокче (можете і без слінга спробувати, поки дитина маленька то не так важко). І запастись терпінням і розумінням - так має бути, всі через це проходять, а далі беду легше, буде ще певний ритм.
    Стосовно чергування грудей - приблизно по 2 год. "чергує" кожна грудь, тобто всі прикладання на протязі 2 год. - права, наступні 2 год. ліва. Але смоктати кожну грудь дитина має не менше 30 хв. Тільки тоді можна перекладати до іншої. наприклад, дитина посмоктала 10 хв. і заснула на 2 год., то після просинання даєте ту саму грудь далі.
    Медсестер, які такі дурниці говорять, не слухайте і навіть не шукайте сенсу в їх словах:) Почитайте краще основні правила ГВ
     
  9. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Знаєте, так хотілось написати, не знаю куди, думаю ця гілка найбільш відповідає...читаю дописи дівчат про перші місяці і так себе згадую, як мені було важко, перших три місяці з годуванням я дико мучилась, в мене були жахливі тріщини на одній груді, я давала її цьопику затискаючи зуби і плачучи, то ТАК боліло, і сиділа в батьків,не у Львові,то навіть ніхто не міг подивитись на правильність прикладання, лише в неті малюнки дивилась і з тим звірялась )) і ті постійні застої, температура, біль, і цілодобове смоктання... і якби не посиденьки, які ще до пологів налаштували мене, що годувати треба довго і якщо хочеш, то обов'язково вийде, то я б напевно не вірила б у свої сили
    А так я була 100% впевнена, що в мене буде достатньо молока, що воно нікуди не пропаде чогось там, що дитині буде вистачати, і хоч мене постійно наполегливо змушували сумніватись в собі (особливо прикольно, що всі казали, що я таке худюще, де ж я зможу годувати, тільки дитину голодом морити), все ж в мене був єдиний порадник - ДП, я читала і переконувала себе, що я все роблю правильно і знаходила тут аргументи для інших.
    Зате тепер, коли то все далеко позаду і я вже впевнена в собі годуюча мама, я щаслива, дуже щаслива, що все так
    Справді, ГВ -це дар Божий, і це настільки радує, коли те маленьке щастячко гамає цицю і дивиться на маму "як на образок", і навіть тоді, коли ті груди боліли, що доторкнутись було неможливо і я годуючи, ревіла від болю і боялась дати цицю, всеодно я була Найщасливіша мама, що я можу годувати свою дитину, це такі чудові відчуття, от як народила, то відчула безмежне щастя і щоразу годуючи, відчуваю щось дуже схоже :)
    І тому мені так складно зрозуміти тих мамусь, що не хочуть годувати і хочеться їх просити, щоб подумали, чого вони позбавляють себе і свою дитинку, адже це неможливо не бачити і не розуміти,як для неї це важливо...
    І ще, я ніколи не була з тих жінок, про яких кажуть, що створені бути мамою, ніколи не мріяла про дітей і все таке, і моя вагітність була непланованою зовсім, я хотіла робити кар'єру, закінчувала другу освіту,була купа планів...однак, коли я побачила ті дві смужечки, світ навколо мене змінився...коли побачила свою дитину, зрозуміла, що це найбільше щастя і для неї я зроблю все...
    І ще дуже мені хочеться подякувати посиденькам, всім дівчатам, що допомагають,коли то так потрібно, особливо мамусям і консультантам,які дуже мене підтримали і далі підтримують
    І це справді важливо,коли є хтось, хто порадить, я це зрозуміла з сином :) і тепер мені весь час хочеться допомогти комусь, мамусям і їх діткам :) таки моя дитина і ДП мене змінили, дякую Вам :)
     
  10. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    А що робити (чи нічого не робити), якщо одна грудь стала більша за іншу? Мене турбує не так естетичний аспект, як те, що вона часто твердне (хоча за всіма наведеними десь у цій чи іншій темі ознаками, це все-таки не набрякання, а наповненість). У мене з перших днів в одній груді було більше молока, хоча я старалася давати обидві по черзі. Дитині 2 тижні, годую на вимогу - не можу сказати, скільки разів, але вдень часто і подовгу, а вночі - тричі. Перепрошую, якщо не в тій темі написала - зовсім немає часу шукати.
     
    Останнє редагування: 31 Серпень 2010
  11. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Ну в принципі так часто буває, у нас у всіх груди не симітричні, одна трохи більша за іншу, буває, що мами говорять, що і молочка в одній більше, ніж в іншій, але питання наскільки велика різниця і за рахунок чого вона. Якщо це просто фізіологічно так, тобто так в вас є, то просто треба слідкувати за тим, щоб не доводити до переповнення, щоб не було лактостазів і застоїв. Головне щоб не було насправді переваги одної над іншою, бо так буває, сама мама має "зручнішу грудь", з якої зручніше годувати, та й підсвідомо дає її частіше дитині. Можна спробувати меньшу грудь якісь час давати частіше, ніж більшу. Подивитися, чи ситуація зміниться. Тобто більша чекає на свій час годування довше ( наприклад 2-3 год), ніж менша, таким чином в ній зменшиться молочка, а в меньшій побільшає. Але акуратно, слідкувати за станом груді, щоб не призвести до застою. Робити короткий період часу 1-2 тижні, потім вирівняти ситуацію.
     
  12. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    дуже дякую за відповідь! Я справді іноді давала більшу грудь частіше (наприклад, коли доня дуже кричала, мені хотілося її швидше нагодувати), хоча й розуміла, що це неправильно. Уже відмовилася від цього.

    Але ось щодо цього не зрозуміла -

    а як саме? Коли більша грудь переповнена, то з'являється дискомфорт, навіть трохи поболює, поки малеча її не спорожнить. Тому боюся, що якщо ця грудь ще довше чекатиме на свою чергу, то застій не за горами...
     
  13. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Я ррозумію, звичайно, конкретно порадити стільки-то часу годувати тою чи іншою не можу, бо ви самі відчуваєте цю межу. Як швидко з"являється дискомфорт? через скільки часу?
     
  14. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

     
  15. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Хочу прилюдно подякувати Galya за вчорашню підтримку по телефону :girl_phone1: :girl_curtsey:
    Отак коли все добре, ніби все знаю про ГВ, а колись щось стається (і коли реально дуже-дуже погано мені), то починаю сумніватись... Galya, як добре що Ви є :girl_tender:
     
  16. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    А я, в свою чергу, дужу-дуже дякую mamaNata!!! Завдяки Вашим порадам в мене тепер все добре!!! :kiss::radist::give_rose:
     
  17. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    І я щиро дякую Наталі Колівошко (mamaNata)!!! На початку нашого ГВ вона дуже нам допомогла. Наталю, якщо б не Ви, під тиском "доброзичливців" нічого б у мене не вийшло.
     
  18. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Дівчата тепер у вас є змога висловити свою подяку як коментар і тут (правда він на дану хвилину закритий)
     
    Останнє редагування: 10 Вересень 2010
  19. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Моя малеча привик засинати з грудьми. Коли засне я його перекладаю в ліжечко. Може трошки поспати а потім як просненься то ніяк не заспокоїш крім як дати цицю. А ні заколисування, ні носіння на руках не допомагають. Може він вже привик біля циці спати? До тепер вночі спить зі мною. І проснеться вночі поссе трошки і засинає, потім за 2 год знову проснеться, поцьмакає трошки і знов засне і так до ранку. Хочеться його навчити, щоб він проснувся, наївся і знов заснув. То таке можливо?
     
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Гм... Завжди думала що дати цицю, то легше, ніж носити і заколисувати...
    В нас зараз взагалі все на автоматі, деколи так втомлююсь за день, що і не прокидаюсь вночі, Роман сам бере що йому потрібно))).
     
Статус теми:
Закрита.