Відповідь: Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі... Мені вночі теж бракує сили волі. Тим більше всеодно він як спить то пісяє, і кожен раз як він завошкається хапати малого і тягнути до тазу - то ні мені сну ні йому не буде. Навіть Дісану ми з успіхом пропісюємо вночі, але за ніч змінюю тільки 3 підгузки Дісанівських, але мокрих наскрізь.
Відповідь: Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі... А ми вночі в звичайних памперсах. От мене цікавить, чи буде толк з такого висаджування, коли вдень ми всі діла робимо над мидничкою, а вночі - в памперс?
Відповідь: Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі... Ну памперс я б взагалі не радила, бо дитина в памперсі втрачає рефлекс "усвідомлення свого попісу". Якщо ще в багаторазовому чи марлі чи ще якось де дитина відчуває що їй мокро то можна, але теж не захоплюватися. Хоча думаю ви ще маленькі, то можна поки і в памперсі спати. Якщо норимально виходить з денними висаджуваннями можна поступово і нічні ловити. Я так собі думаю принаймні. Бо зараз поки дитина ще не зовсім усвідомлює що від неї хочуть то нічні висаджування можуть бути травматичними, принаймні моєму малому, бо хапають незнамо чого сонного і до тазу. Але я памперс стараюсь взагалі не одягати, хіба вже просто падаю з ніг тоді...
Відповідь: Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі... В нас успіхи у висаджуванні вже доволі великі сьогодні були Попсули за лень тільки 4 пелюшки Малий так гарно сигналізує тепер вдень, і доволі довго терпить поки до мене дійде що від мене хочуть Насправді це дуже легко, головне не боятися і наважитися прибрати памперс. Так, спочатку важкувато, а потім стає легше і навіть не хочеться морочитися з тими памперсами! Я починала правда з пеленок, то мені висаджування принесло таке полегшення, бо прати треба в 2 рази менше тепер. Єдине що вночі ми не висаджуємось, я ще не можу відловити нічних попісів, і іноді малий пісяє як спить, теж вошкається і пісяє, але вошкається він дуже часто, тому не хочу його смикати поки не буду точно знати що йому треба саме в туалет, а не він просто потягується. Мені батьки не вірили що таке можливо з місячною дитиною, а тепер самі висаджують
Відповідь: Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі... а скільки пеленок приблизно за день назбирувалось для прання? Ви такі звичайні ситцеві використовували чи байкові?
Відповідь: Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі... За день з самого початку, тобто одразу з пологового йшло десь штук 30-40 за добу, але я робила так: байкову клала під попу, а ситцем накривала, бо малий і так пісяє "вверх", тому однієї замало було б. А зараз десь пеленок іде від 4 до 12 за день, залежно від настрою дитини, бо коли в нього щось болить чи просто вередує я не висаджую. І на ніч іде десь 3 підгузки багаторазові, ну може 4, але пеленки не промокають під підгузками. І пісяти якось він менше став, але більшими порціями...
Відповідь: Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі... Я так розумію, що підгузники дісановські. А штанці шерстяні поверх них натягаєте на ніч? І чому ви змінюєте підгузник вночі? Бо синочок не хоче спати в мокрому, чи просто ловите серед ночі, що мокрий і перевдягаєте сухий підгузок? Чогось мене більше за все хвилює зараз як то воно буде вночі
Відповідь: Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі... Дісанівські маю, але через те що малий дуже верещить як його одягати в щось, в тому числі підгузок, то дісану зараз використовую на гуляння переважно. Штанці шерстяні не вдягаю ще, лишила на більш холодні часи Впринципі в мене і так Дісана не промокає, але маю іншу проблему: малий якось збоку її пропісює по нозі. Але по мірі росту пропісює менше бо підгуз краще облягає. ніч починаю з Дісани, а потім просто саморобні марлеві: вбирають не гірше. Марлю мені легше одягнути і вереску менше. Змінюю коли ми їсти прокидаємось, а так малий спить. Спить навіть коли все мокре Ну я і не рухаю, думаю раз спить то не заважає йому. Тому змінюю так: прокинувся їсти - змінила мокрий підгуз, погодувала і далі спимо. Навіть як пропісяє то не піднімаю, бо знову ж таки вереску від перевдягання буде ого.
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? Наші успіхи в висаджуванні особисто для мене цілком пристойні: не стараюсь зловити все, бо коли доця на підлозі, то не сигналисть і пісяє собі, а я витираю, але на руках вже дуже давно не пісяє - втікає з рук як тільки може, коли хоче (ну і якшо мама дуже тормозить або дуже зайнята, то пісяє зразу на підлозі) З ліжка теж рветься на підлогу і то я вже знаю, що треба висадити. Памперсів не використовуємо взагалі з місяців 3-3,5. Всюди їздимо в трусах і я за це не переживаю. Власне це для мене і головне, бо підлогу вдома я витру, а головне що в дорозі я не буду запісяна. Маю ще питання до "бувалих": коли ви починали садити на горщик? І як то має виглядати? Бо я пробувала, то дитина не розуміє, що від неї хочуть видно, тішиться, ножками бавиться і все. То так спочатку має бути і далі садити, чи кинутися того ровера? (Сидить Леся вже давно, з 4,5міс.)
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? я не бувала, але кажись горшок ше дуууже рано. то ближче до року
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? Юлю я садила (деколи, не весь час), коли вона вже добре сиділа, місяців з 7-8. Мало що виходило спочатку, але після року ми вже були вдома без памперсів зовсім, на ніч не давала десь після 1,3р., вона вночі не пісяла вже або просилася. Тепер історія зовсім інша тому і питаюсь, бо висаджувати над умивальником мені і самій простіше, чесно кажучи, але не знаю, коли то вже треба починати садити на горщик (чи нема такого поняття як запізно садити на горщик?)
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? в висаджуванні є поняття зарано садити. запізно я не чула ---------- Додано в 09:39 ---------- Попередній допис був написаний в 09:29 ---------- то є перше і єдине. а коли хто почав - то вже інше питання і не таке важне данусь - без образ - ти дуже багато чим займаєшся і і софії приділяєш уваги досить, але не заглиблюєшся в її почуття за великим рахунком - то всі хвороби ваші також від того
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? Залежить від дитини, є такі що після півроку на горщик ходять, а є такі, що до 2-х з маминих рук, а потім відразу на унітаз.
Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові? були ми в батьків і там стоїть горщик Павлуся. Пробувала Тарасика посадити, бо знала що хоче пісяти, то він явно не зрозумів що і як і для чого мої дії. Тому одразу забрала і попісяли як завжди але над горщиком. ІМНО до року з того не буде нічого, а потім певно на унітаз будемо вчитись
Відповідь: Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі... я читала в теорії про висаджуванні - дитина готова тоді. коли вона сама може сісти на горщик. тобто не в 6 місяців, бо її тоді садять, а тоді коли може прийти і сісти самостійно
Відповідь: Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі... Теоретично ми можемо сісти на горщик, але цього самстійно не робимо. Невже до 3 років треба над горщиком дитину тримати? (Питаю просто з цікавості, бо наразі проблеми з горшковими справами не маємо.)
Відповідь: Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі... Чому до 3-х? Фізично дитина після року (+\-) може сама підійти і сісти.
Відповідь: Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі... То я про це і питала: чи "може" означає фізичну здатність чи бажання і фактичне виконання дії дитиною.
Відповідь: Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі... Та навіть і бажання ходити на горщик буде раніше набагато, десь чула що всі дітки десь до 1р. і 10 міс. починають ходити на горщик. Ну хай до 2 років, але ж не 3?
Відповідь: Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі... Христину почала садити на горщики в 7 місяців, і до 9 Христя сиділа і пісяла зі задоволенням, потім почала ходити по хаті, з триманням, за що попало, і в садти її було не реально, і знов сіли в рік і 3 місяців, від тоді практично вже без памперса, до 1,5 давала на двір,бо була зима. На вулиці сідає сама, не любить щоб її тримали, на унітаз сідає без проблем, головне щоб був чистий. З досвіду, їхали ми в Карпати, то в поїзді не пісяла взагалі, бо кричала, що брудний, і вона там не буде, то в Стрию попісяли на перон, а по дорозі на зад, то терпіла всю дорогу, бо Стрий проспала, встала, і терпіла до Львова, бо станції де б ми могли вибігти не було.