користь і шкода УЗД

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ольга, 26 Березень 2009.

  1. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Підскажіть будь ласка...
    В моєї коліжанки проблема і я не знаю, як їй допомогти. Зараз вона на 4-5 тижні і їй лікарка сказала йти на узі для перевірки маткової чи позаматкової вагітності. Чи можливо іншим способом виявити маткову вагітність без узі?
     
  2. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    я вже десь писала, що є спеціальні тести на позаматкову вагітність, але вони складніші у використанні. І нічого не знаю на рахунок точності. Краще почекати 2-3 тижні і піти на УЗІ
     
  3. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Нуу, за всіх не скажу, в мене видно було на 5-ий день затримки, тобто десь приблизно 22-23 дні було плоду... Але я тоді не знала, що це шкідливо в такі терміни робити узд... тепер би точно не робила.
     
  4. SOSKA

    SOSKA Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Дівчатка може я не в ту гілку пишу,незнаю куди написати,в мене питання:сьогодні була на узд(22тиж.вагіт.)У висновку лікар написала що в лівому судиному сплетінні бокового шлуночка головного мозку плода візуалізується ехонегативні включення діаметром5,2мм та 3.6мм (кісти хоріоїда).Що це може означати,я взавтра йду до дільничого лікаря,але щось не спокійно.Можливо хтось з таким стикався???
    Дякую!
     
  5. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    SOSKA, попробуйте тут http://www.likar.info/ запитати, може вам ще встигнуть дати відповідь сьогодні. Мені свого часу порадили, коли в мене було 'горяще' запитання, і мене аж тіпало цілий день.
     
  6. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Тут багато можна сперечатися щодо шкідливості УЗД, думки у всіх різні. Я можу розказати лише про власний досвід, а висновки вже кожен зробить сам.
    Так от, при попередній вагітності я УЗД робила разів з 10. Була постійна загроза, і так як перша вагітність закінчилася невдало (плід завмер), то я просто не могла не контролювати що там відбувається. На перших місяцях лежала на підтримці, бо постійно мазалося і ще до 3 місяців вагітності вже було зроблено 5 УЗД. Потім вже якось трохи спокійніше стало. Народила донечку на 41 тижні, повноцінну і здорову, хоча теж дуже переживала за шкідливість УЗД.
    Зараз знову вагітна, вагітність протікає більш-менш нормально, тому робити так багато УЗД не вважаю за потрібне. Але, якби була така потреба, то знову робила б стільки, скільки треба і за шкідливість не переживала б.
     
  7. mamba

    mamba Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    повністю підтримую, тим паче історія досить схожа на мою
    ...краще зробити УЗД не по плану, ніж сивіти і переживати, що там у животику з мацьопою - нервова мамочка ще більша шкода для дитини...але якщо потреби нема і "пальот нармальний", то чого швендятись по лікарях лишній раз??! краще ось на природу )))
     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    мене цікавить таке питання: чи буває що лікарі, при теперішньому обладнанні і своєму немалому досвіді, помиляються стосовно статі дитини на УЗД? чи знаєте про такі випадки, може від знайомих чули...? в мене подруга на 8-му місяці, просто марить дівчинкою, то на попередніх УЗД казали що не видно, а от тепер сказали що хлопчик! а вона каже що сьомим чуттям відчуває що це дівчинка...:girl_tender:
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Хтось заважає прочитати, вже написане? Чи Вам підбірку за останній тиждень треба?
     
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: користь і шкода УЗД

     
  11. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Невже так важко почекати і вже точно дізнатися?
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    я якраз так і зробила в свій час - до народження не знала статі дитини, і дуже тим задоволена! а їй видно важко...
     
  13. Lvivna

    Lvivna Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Здавати аналіз на ХГЧ, при позаматковій вагітності його приріст нижчий від норм. Але вважаю, якщо лікарці довіряєте, і у неї якісь підозри, краще сходити на УЗД, щоб потім це не вилилось в операцію з видаленням труби, бо ж на меншому строці її просто почистять... Зараз лікарі люблять чи то перестраховуватись, і багато зразу посилають без підстав на УЗД на такому маленькому строці.
     
  14. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Ну то скажіть їй, шо помилки дійсно трапляються і хай вірить своїм відчуттям, а там скоро життя все розставить по своїх місцях :) Головне шоб вона не спішила надто рожевий гардероб скуповувати, а то всяке може бути;)
     
  15. Lvivna

    Lvivna Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Мені навпаки казали весь час, що дівчинка, але родила хлопчика. В моєму випадку зрозуміло, що сховав своє "добро", але якщо вже бачать, що хлопчик, то думаю, таки буде хлопчик. Хоча всі узисти кажуть, що 100 % результат - тільки в роддомі.
     
  16. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    ага,здавала я на ХГ аналіз для перевірки. Привітали мене в Інтерсоно з нормальною вагітністю, а через 4 дні зробили операцію бо позаматкова була. А в Інтерсоно сказали ХГ маткове. а не позаматкове.
     
  17. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

  18. Lvivna

    Lvivna Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Я вже десь писала, що для виявлення позаматкової треба 2-3 рази здати ХГЧ з проміжками в 2-3 дня, а не один раз, бо з самого початку позаматкова вагітність може вписатись і в норму для нормальної. Але все рівно, це дуже по словах лікарів гарно получається, бо позаматкова дуже швидко про себе дає чути, ще не встигаєш оговтатись, що ти вагітна, а тут - на тобі...
     
  19. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Можна сперечатися щодо безпечності УЗД, але треба це робити на належному рівні, а не розміщуючи статті явно рівня бульварної преси з посиланням на якісь шарлатанські дослідженя - це я абсолютно точно можу сказати як журналіст. Ось вам інформація про російське наукове "світило", на "відкриттях" якого тримається ця статейка:

    Пётр Петро́вич Гаря́ев (род. 1 февраля 1942) — создатель псевдонаучной теории[1][2][3] «Волнового генома».

    Основной труд П. Гаряева — «Волновой геном» (1994), монография, представляющая компиляцию его предыдущих статей. Академическая наука работ Гаряева не признаёт[1], поскольку до настоящего момента ни одного экспериментального доказательства его идей не существует.

    [...] не является ни академиком государственной РАН (эти сведения ложны[6]), ни сотрудником «Отдела теоретических проблем» РАН (в РАН нет подобного отдела[7]), ни сотрудником «лаборатории Волновой генетики» Института проблем Управления РАН (в ИПУ РАН нет такой лаборатории[8]).

    На данный момент лишь одна статья на тему «волновой генетики» рецензированная и опубликованная в русскоязычном научном журнале[9]. В зарубежных реферируемых научных журналах работы Гаряева по теме «волнового генома» не публиковались[10]. Ранние публикации П. Гаряеа в советских научных рецензируемых журналах не имеют отношения к «теории волновой генетики», которую он активно развивает начиная с 1990-х. В середине 90-х годов П. Гаряев опубликовал работы по проблеме создания лазера на ДНК.[11], не имеющие прямого отношения к теории "волновой генетики". Вклад Гаряева в зарубежную околонаучную деятельность ограничивается докладами на конференциях[12].

    П. Гаряев активно распространяет своё учение, создаёт коммерческие организации[13], издаёт книги и статьи, участвует в конференциях и телепередачах, пишет в интернет-ресурсах, например, убеждая неизлечимо больных людей в том, что его теория может им помочь (см. напр. Форум больных миопатией). На профессиональных научных интернет-форумах идеи Гаряева не признаются (см. напр. Molbiol.ru). Одной из особенностей деятельности Гаряева, преобладающей над взаимодействием с научным сообществом, является его приверженность эзотерическим кругам и другим псевдонаучным изысканиям («торсионные поля» и т. п.). Например, он поддерживает околонаучные отношения с Шиповым, Уруцкоевым, Грабовым, Мулдашевым.

    Після цього саму статтю можна й не аналізувати, але чого варта перша фраза -
    - якої ще системи захисту населення?! Це про СРСР, найгуманнішу державу, де індивід був найвищою цінністю?......

    Ну а останній пасаж взагалі :cesored::
    Мдя, просто теорія змови якась :rofl:
     
  20. yakotak

    yakotak New Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    моя знайома носила свого первістка і на УЗД завжди просила,щоб не казали ХТО. Вони з чоловіком вирішили дізнатись вже після родів. Класно, я теж так хочу.
    А то моїй свекрусі сказали, що точно буде дівчинка, вона налаштувалась, а тут третій пацан. У неї був шок! Краще вже не знати і сподіватись, ніж налаштуватись і розчаруватись.