Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики Дівчата, хто пробував отакі голки? чи зручно ними вишивати..?
Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики Була сьогодні на Південному. Австралійських маркерів в Європі (до речі, питали мене про магазин - №19, Візерунок) вже нема . І анкор нитки там подорожчали - по 5 грн
Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики Я собі придбала за 20 грн фломастер для графлення тканини madeira magik pen, він двохсторонній, одна сторона тоненько пише і зникає за 1 день, а друга пише товстіше, зникає днів за 5.
Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики Я придбала собі вітчизняний аналог куснапів але дещо модифікований. Задоволена. Можна в любих позах прилаштувати цей станочок, і на пузі і на колінах
Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики Гарненький. Також на такий задивлялася. А чи він досить стійкий?
Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики Таке цікаве, а воно й роскладається на куснапи чи тільки так. А скільки коштує, як на ньому шиється. Такого понапитувалась все нове цікавить, як тоту ворону
Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики Станочок ніби стійкий. Він дуже легенький. Розкладаєьбся лише на дві частинки, хоча думала, що прийде в посилці все розібране по частинам. Скажу по секрету, що це все зроблено с пластикових трубок і зажими для тканини теж з них вирізані. Рамки не розбирається бо слеєні. Але мені здається, що можна попросити майстра, що їх виготовляє, не склеювати бо ж якщо захочеться розширити рамку то це вже буде проблематично. Майстер веде активну переписку. Вартість станка разом з комісійними банку за переказ і платою за доставку вийшла 205 грн і швидко прийшла посилка. Ну і ще там дві сторони можна використовувати - більшу або меншу.
Відповідь: Мій вишивальний куток Цікаві ідеї для прикрашання свого рукодільго кутка для різних дрібничок а це для поточного процесу а така ідея?
Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики Купила в Ашані собі ось такий торшер за 165 грн. Прекрасно регулюється не падає як лампа всі положення добре фіксуються .Вкрутила економну лампу ф-ми Філіпс з мяким жовтим світлом -супер не шкодить очам все добре видно. Тепер зможу вишивати також на дивані а то була проблема з освітленням.
Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики Так мені ці штучки сподобалися... Ніхто не скаже, як таке робити?
Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики Виклала МК з виготовлення такого сердечка в відповідній темі
Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики Натрапила на такі цікаві прибамбасики! це орґанайзер, аби вішати на двері: отаке, певно, можна самостійно зробити: стояк-орґанайзер для ниток і голочок: дорожня сумка рукодільниці ($165): Уявляю очі митників при контролі в аеропорту наприклад. А взагалі, файні такі штучки... Є про що мріяти, одним словом.
Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики Дякую Лілю, тепер я буду мучитися нетільки де таку ковдрочку купити для малюка як у Вас, а ще де таку матерію найти щоб ДМС писало, шоб пошити органайзер, на фото номер 2. яж вишиваю тільки на кріслі)))
Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики Саме такий органайзер вже є у продажу на деяких сайтах. Але чесно кажучи, як на мене, то вже трішки лишнє.
Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики Воно ще й недешеве. Так що точно зайве. Ті гроші можна на щось корисніше потратити. :xaxa:
Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики Купила собі спеціяльні торбинки на ниточки. Мені сподобався такий спосіб зберігання. Трошки похвалюся. Торбинки з ниточками на кільці: Зблизька виглядає ось так: Або ось так:
Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики А у мене поки не здійснена рукодільна мрія, то - оце (відео) ... це ж обнять і плакать ..