Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання Дуже сподобався цей ресурс: http://www.rukodelie.net/vyshivka-ukrainskaja/art002.htm
Відповідь: Поради вишивальницям В моїх тюльпанах є півхрестики по 6 ниток. Ще не добралася, але поки що не розумію, як це буде виглядати. Але там півхрестиками зашивається виключно весь фон. І взагалі, як вишивати півхрестиком? Може хтось майстер-клас може дати по тим переходам з одного рядочка на інший з ідеальним виворотом?
Відповідь: Поради вишивальницям От я і думаю, може є якість примудрості вишивання півхрестиком, наприклад, хрестиком можна вернутися в попередню точку, а півхрестиком - тільки перейти в наступний ряд, чи протягувати нитку на звороті? Я маю на увазі щось типа такої картини: / / / / / ////// // //// / /// / / /// Крізь ті пробіли просто протягувати нитку?
Відповідь: Поради вишивальницям я коли вишиваю півхрестиком (а вишиваю я стовпчиками), то до прикладу пішла знизу до гори, а тоді переходжу на наступний стовпчик і спускаюся вниз, потім знову до гори. Інколи якщо довгий стовпчик, то розвертаю вишивку на 180, бо мені так зручно голку через дві дірки просувати одночасно. Зі звороту горизонтальні лінії і інколи косі перепади між висотою в стовпчиках. в принципі, нормально читала в правилах гарного звороту, то з півхрестиком гарного - ідеального звороту не вийде!
Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання Знайшла про мережку. Сподіваюся, до цієї теми пасуватиме: Мені здавалося, що вже було про мережку, але пошук нічого не дав.
Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання Хух, перечитала, маю бажання вишити сорочку гладдю, але ще ніколи так не вишивала. Зараз книгу скачую, що рекомендувалась на першій сторінці!треба буде якусь рукодільницю попросити, щоб показала.і ще питання: то в одну нитку вишиваються?? мабуть хочу атласною гладдю.
Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання Підкажіть,будь-ласка, як робиться отаке викінчення країв. Не розберу, чи тканина підгинається, чи той шов вберігає від виторочення.
Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання Такі зубчики робити дуже легко. По всій довжині стрічки з одного та другого боку в місці, де буде підгинатися тканина, потрібно висмикнути декілька ниточок і зробити мережку стовпчик, а потім по середині скласти, на згині утворюються такі зубчики. Цей вид мережки називається зубцювання
Відповідь: Вишивані роботи в процесі я також недалеко втекла від вишивальних тлумків, але в мене в наборі від Діма є таке пояснення : couching - выкладная нить , тобто нитка просто приставляється на вишивку в тих місцях де потбібно, а іншою голкою з ниткою в деяких місцях пришивається. Таким чином, вдається добитися плавного обвення контурів вишивки. Не знаю чи зрозуміло пояснила, зараз спробую зробити фото з інструкції Діма, там є малюночок.
Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання Цей шов на схемах та поясненнях виглядає дуже просто... Але на тій тканині дрібосенькій, на якій я зараз вишиваю, його майже неможливо зробити рівним, а не "гори-долиноньки", тим більше в 3 нитки...
Відповідь: ОФФТОП рукодільний! Ось знайшла свої фото мережка настилом по сітці я вчилася її вишивати тут
Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання так дэвочки, все рівно не розумію. петіт - це те саме з вигляду що й півхрестик чи 3/4 хрестик. ??
Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання Це на 3/4. Почитала ще раз темку. І будь тут мудрий.
Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання Я думаю, що петіти - це загальна назва різних "неправильних" хрестиків. ******************************************************* Але нарила на інших сайтах - що петіт-пойнт - це гобеленовий шов, тобто з лиця як півхрестик.
Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання Не зню чи в тему але...часто буває так, що хрестики лягають не рівно чи нитка у хрестику перекручується, що заставляє нервувати. Сьогодні знайшла варіант виходу з ситуації "Возможно кто-то из вас слышал об этом, а может, кто-то применяет на деле.Я надеюсь, что для кого-то эта информация окажется полезной. Способ вышивания ровных крестиков называется "railroad". "Железная дорога" по-нашему. Весь секрет заключается в том, чтобы прежде чем вколоть иглу с ниткой в канву, сначала в нужном направлении, на клеточку канвы выкладывают нить, придерживают ниточку слегка пальцем, а иголкой прокалывают между двумя нитями (как между рельсами) и потом только в дырочку канвы. Этот приём хорош, когда вышивают в две нити." і фото судячи з відгуків- реально допомагає, хоча на початку зменшує швидкість вишиваня. От збираюсь спробувати. А може так уже й вишивають, а я як завжди нічого про то не знаю