Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? Ну знаєте, колись взагалі і заміж видавали - ніхто не питався. В мене так пра-бабцю за вдівця з двома дітьми видали... Щось я не думаю що зараз жінки захочуть такої долі. Все має мати своє місце - чоловік, сім"я, діти, але це не означає що себе треба приносити в жертву. Нічого доброго з того не вийде - в результаті цього ніхто не оцінить. І я дуже незгідна з навчанням екстерном. Для чого дитині придумувати болячки? Може краще пошукати нормальну школу? Ми ж якось вчилися, долали труднощі, всяке різне було. Але так ми здобували життєвий досвід. Що доброго з того, що в дитини це забрати? Для покращення знань існують гуртки, факультативи, репетитори, в решті решт самі можете позайматися, поділитися хто що краще знає. Лиш потрібно розвивати в дітей бажання вчитися і підтримувати їхні вподобання.
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? де я писала про якісь жертви? Я маю можливість "сидіти" вдома. І бажання. Якби чогось одного не було не сиділа б. Це мій вибір. І чого то наші жінки так скидаються через оте "сидіння" вдома? Я що когось змушую? не бачу логіки. Екстернат не дорівнює "придумувати болячки". Хоча я б краще болячку придумала, ніж в школі справжню заробити і то на всю голову. І дописи, значиться не читаєм? ну та, то таке надійне джерело до чого тут егоїзм? Домашнє навчання не означає тотальне розбещення дитини. і про Європу - до чого знову ж таки тут екстернат чи ви думаєте що там всі екстерном вчаться? Гугл вам в поміч. ну та певно, а воду з криниці носите? Це ж теж подолання труднощів. Ні хочемо з крану. А діти хай "закаляють" характер.
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? При чому тут це. Як треба, повітре - носила! При чому в бабці на подвірку криниці не було ... треба було від сусідів. Краще вам не знати, що тільки не прийшлося пережити... Я мала наувазі труднощі в навчанні, в спілкуванні, при втіленні своїх мрій, бажань і так далі ... Ми всі хочемо для дітей кращої долі, але світ не ідеальний, не завжди справедливий і нехай дитина буде хоч трошки готова до цього.
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? гугл був в коментарі не до тієї фрази - не пересмикуйте. Задам питання так щоб ви точно зрозуміли. Чи відомо вам скільки (який відсоток) людей в Європі (де самі егоїсти) вчилися/вчаться екстерном. Чи може воно не від цього залежить? ---------- Додано в 11:59 ---------- Попередній допис був написаний в 11:53 ---------- пропоную дискусію на тему "домогосподарства" перенести туди де й і місце в цю тему там вам і відповіла, бо вихідний допис був мій
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? угу....сама можу підготувати дитину до вступу, якщо юридично це дозволено....але ж атетстат таки треба.... а якщо, він любитиме школу, навчання і усю цю атмосферу хоч на 1/2, як я, то це для нас - не варіант...я 11 років "балділа" від усього цього...
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? мою відповідь на ваше питання про екстернат не читали? Шкода ...
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? читала...а ви не знаєте, що цьогоріч, окрім сертефікатів ЗНО враховуватимуть і атестат?
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? нізя, ви що... тепер такі пендагоги, ще покалічать дитину... мала я цьогоріч дівчину, що екстерном закінчила школу...вже 2 роки ніяк не вступить - так гарно екстерном вдома готуватлася до вступу...
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? Для чого по одиничних випадках судити про явище? Це несерйозно. Скільки дітей, що вчилися в школі, закінчили її і дуб-дубом? Скільки вже 2 роки вступити не можуть (без бабла?)
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? Є гілка про домашню освіту, не хочете там поспілкуватися?
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? Прикіл у тому, що пишучи таке, ти виключаєш варіянт, що дитина дійсно може не хотіти бути в школі. Якщо мама таке планує, то вона відчуває, що для її дитини це буде добре. ================ Мені видається, що то українська свідомість ще дуже обмежена, аби вийти поза рамки установ та виховання в них. Тут таких дітей, котрі перейшли домашню освіту власне, дуже багато. І що цікаво, вони більше знають, у них краще розвинене вміння висловлювати свою думку, вони комунікабельніші. І егоїстів я серед них узагалі не зустрічала. Виростають вони якраз чудовими людьми. Мені дивно, що тут кидали такі дивні й обмежені висловлювання щодо домашньої освіти. Якісь суцільні крайнощі. При тому, говорять про те, про що поняття взагалі не мають, бо той, хто має, дурниць не писатиме. Слухай, ну не треба думати про домашню освіту так обмежено. Не знаєш, що то таке і з чим їдять, не маєш, що сказати - не мусиш коментувати. Промовчати теж корисно, навіть якщо кишеня переповнена словами. Твої слова показують одне: хоч у тебе досвід освіти й викладання є, але поняття про те, на чому полягає домашня освіта - нижче нуля. Я би за таку освіту не взялася, бо це МАСА роботи й ще більша МАСА матеріялу, який дитині треба викласти. Ті, кого знаю, поступили в університет із дому з кращими результатами, ніж ті, що зі школи випустилися. Про що ти взагалі говориш?
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? консультація з педагогом є правом, а не обов"язком. Чого дехто так накинувся на той екстернат - вам що від цього залежить? Я писала про можливість екстернату, про один із варіантів. У вас же виходить одна можливість - садок і школа. Ви б потішились, що вибір є.
Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще? ооо.....тоді б у вчителів роботи не було б...думаю,що 70-80 % школярів не хочуть ходити до школи...