ГВ - ще один дар природи

Discussion in 'Харчування малюків' started by Ksani, May 31, 2007.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    А малий зі мною 24 чотири години 7 днів в тиждень...залижити не має з ким....це може бути причиною?
    Він навіть коли поїсть тверду їжу, зразу хоче цицю

    Дякую за відповідь
     
  2. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Не можна говорити, що це є причина, тому що не в кожної мами є можливість кудись йти або залишати малечу з кимось. Це одна з рекомендацій, яка деяким діткам може допомгти вийти на новий рівень зацікавленності в дорослій їжі. Основою любого прикорму - не годувати дитину, якщо вона не хоче, підтримувати інтерес до їжі, коли він дитина його проявляє, не годувати окремо, а старатися брати за стіл, коли всі члени сім"і сідають їсти або мама.
    З вашого попереднього допису я зрозуміла, що малий все-таки їсть, а не зовсім не їсть. Може ви переживаєте через малу к-сть з"їдженого?
    А це є нормою для діток вашого віку, прикладатися до грудей як перед, в середині та після прикорму. Ваше молочко допомагає йому перетравлювати дорослу їжу. Особливо добре, коли малюк їсть те, що їсть мама, тому що тоді в вашому молоці виробляться ферменти, які з молоком передаються і малечі саме для травлення тої ж їжі. Тому не обмежуйте цих прикладань.
     
  3. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    А в нас проблема ролягає в тому, що дитина не хоче їсти цицю, якщо хтось є крім мене, постійно відволікається.
     
  4. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Blondo4ka, та не називайте це одразу проблемою. Бо то як ви відноситися до цього, маля відчуває. Діти в такому віці дуже все хочуть знати, щоб нічого не пропустити, все їм цікаво. Вважається, що після 9 місяців дитина починає свідомо любити "цицю", починає між іншим прикладатися на 1-2 хв, і знов до свої справ. Самі тривалі прикладання залишаються навколо снів. Натомість вночі можуть прикладатися частіше, щоб наздогнати те, що не встигли вдень. Є діти, що під час прикорму декілька разів прикластися, є такі, що тільки перед або після.
     
  5. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Маю ще питання. Тая почала досить сильно зригувати після годування,стовпчиком носитися не хоче,видно ше маленька і їй незручно,хоча намагаюся трохи поносити після кожного годування,все одно помагає мало. Зригне і знов шукає цицю,я даю,поїсть і далі зригує. З Софійкою було те саме,вона любила довгенько,до 4 годин бути біля циці,а потім частину з"їдженого зригнути,стовпчиком я її носила з народження,так само шодо зригування не помагало. Мене родичі звинувачують,що я дитину забагато годую,вона переїдає,зригує,потім ше починає гикати,одним словом,я мучу дитину надмірними годуваннями. З Софійкою мені ще говорили,шо то в мене,видно,погане молоко,шо вона його вертає:suicide:.Але разом з тим на тому молоці вона добре набирала вагу і проблему зригування переросла десь до півроку. Тепер виглядає,що маю те саме. Чи є зв"язок між частотою і кількістю годувань і зригуванням дитиною молочка?
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    І в нас те ж саме, вже зо два місяці, як не більше...мало того, Роман не їсть навіть якщо іграшки поруч розкидані, і він їх хоч краєм ока "засік". Таке враження що немає часу, боїться що поки їсть життя пробігає повз нього:girl_haha:
     
  7. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    мені здається, що ні - моя доня спочатку не зригувала, а потім місяців до 3-4 зригувала, зараз дуууже рідко) знайомої старший син вазагалі майже не зригував, а молодший постійно))
     
  8. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Це нормальна поведінка для такого віку. Дитині все цікаво, вона вичвчає навколишний світ, тому основні прикладанні (довшої тривалості) зосереджені навколо снів.

    ---------- Додано в 22:18 ---------- Попередній допис був написаний в 22:07 ----------

    Є дітки, що зригують менше, є такі, що більше, але загалом зригування на ГВ за вимогою - нормальна річ, Ось декілька причин, перша - ще недостатньо зріла нервова система, що зрозуміло для новонароджених, друга - так дійсно, малеча може зригувати надлишок молочка, місце требаж звільняти, шукає далі цицю, бо циця - це не тільки джерело їжі, а ще й задовільнення усіх інших потреб дитини, зокрема задовільнення смоктального рефлексу. Зригування може бути після кожного годування біля 1ст.л. і навіть один раз в день фонтаном. Основним показником для вас має бути загальний стан дитини, її самопочуття, розвиток і гарний набор у вазі.
    Ви в принципі і самі відповіли на своє запитання.
    Зригувань буде ставати дедалі менше, до 6 міс. в середньому мають повністю минутися.
     
  9. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Я, звичайно, не експерт :girl_cool:, але з огляду на власний досвід думаю, що між тим зв"язку немає. В мене Златка їла дуже часто і дуже багато, але зовсім не зригувала
     
  10. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Мамусі-експерти, порадьте будь-ласка: вчора мала сильне отруєння з інтоксикацією (Т 36,7, ломота, головний біль, метеоризм і загальна слабкість), пила ентеросгель, вугілля і під кінець дня ібупром, бо голова "розколювалась", вчора молоко зціджувала і виливала, дитину годувала зцідженим раніше і замороженим, бо боялася, щоб з молоком токсини не потрапили до дитини. Чи правильно я зробила? Сьогодні температури нема, ніби все минулося, чи можна годувати дитину чи варто ще почекати? скільки?
    Дякую
     
  11. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Токсини при отруєнні практично в молоко не потрапляють, можно було годувати и вчора, сьогодні тим більше продовжуйте сміло. Не хворійте!
     
  12. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    В таких випадках корисно пити "боржомі" або "поляну квасову". Годування припиняти не треба.

    ---------- Додано в 11:00 ---------- Попередній допис був написаний в 10:56 ----------

    Ная, а прикладання правильне? Перевіряйте під час кожного годування.
    І ще - в якій позі ви годуєтесь ?
     
  13. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Буває і неправильне,стараюсь перевіряти кожен раз,але часто годую в слінгу,поки дитина собі їсть,я часом роблю якісь домашні справи,готую для старшої дитини і помічала,шо часом сповзає на сам сосок,бо слінг дитині недостатньо підтримує голову шоб весь час була щільно до грудей (ми поки ше в горизонтальному положенні носимся) Вночі годую лежачи,вдень сидячи,тримаю дитину на руках,або в слінгу,часом кладу її собі на живіт і вона так їсть.
    В мене в грудях з"явилося досить болюче поколювання,як голкою,виникає при дотику,або коли годую.Не знаю що воно таке,поколювання коли молочко прибуває теж відчуваю,але те зовсім інше.
     
  14. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    В мене теж таке бувало, тиждень-два кололо і минало, переважно коли в малого росли зуби і ми неправильно прикладалися (тоді трохи травмував сосок, а боліли груди...). Не знаю що то було.
     
  15. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    То може бути такий лактостаз - може і не бути затвердіння, або є але десь глибоко, або було і вже пройшло, а більше лишився. Має з часом саме пройти.
     
  16. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Маю таке питання: раніше дитина їла вночі приблизно щогодини, а от вже кілька днів їсть орієнтовно через 2-2.5 год. Частіше не хоче категорично. Що робити, щоб лактація була в порядку?
     
  17. носик

    носик New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    маю проблему. молоко зменшилося і я незнаю, що робити. може це лактаційна криза? купили мені всі можливі чаї і від хіпп тоже. але одна грудь набрала( аж тверда) а інша не дуже
     
  18. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    В середньому має бути 3-4 рази за ніч. Може бути десь рідше, десь частіше, але якщо регулярно кожної ночі дитинка прикладається в такому віці лактація так просто не згасне, не хвилюйтесь. Хоча мами частіше жаліються, що в такому віці діти частіше прикладаються вночі, це ж такий період - пізнавання світу вдень, купа емоцій, можуть ще й зубки лізти, тому вночі то всьо надолужують. Різні періоди бувають. Але якщо пару-трійку раз виходить за ніч, то супер!
     
  19. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Але ж Вам вже 9,5 місяців. Дитина не буде вічно їсти щогодини :). Розслабтеся і не шукайте собі проблем.
     
  20. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Як ви це визначили? Два головних показники - вага, к-сть пописів за сутки.
    Це не значить, що в ній більше молока, можливо навіть, що до неї маля прикладається менше, проаналізуйте.
    А до цієї як раз може частіше, тому спустошує швидше.
    Як часто годуєте вдень, вночі? Треба більше інформації, щоб розвіяти ваші сумніви.
     
Thread Status:
Not open for further replies.