Відповідь: МК від cleonata "Мило ручної роботи" Правильно, тому може його збити на піну так щоб рівномірно трималося
Відповідь: МК від cleonata "Мило ручної роботи" Основа має легкий запах мила я його чую, але коли основа була тепла (сильніше пахне) і я її понюхала чи достатньо було ефірної олійки, то мило перебивало. Пахло так як колись в пральнях. запах з дитинства такий пригадую. Тоді ніби господарське мило дрібно терли і в ньому прали чи щось таке. а як застигло, то ефіру забагато виявилося. І милом вже не пахне зовсім. Завтра спробую милити його, не буду ж викидати Шкода, Нато, що ви раніше таке не запостили... я б з каркаде не експериментувала.. але ж треба на чомусь вчитися
Відповідь: МК від cleonata "Мило ручної роботи" Умцю, та я з основою справи не мала ніколи про дитяче все знаю, а от з основою... видно ті ж правила діють
Відповідь: МК від cleonata "Мило ручної роботи" cleonata, Ви у своїй темах з майстер-класом та зі спільною покупкою основи по незнанню чи зумисне обманюєте людей, а саме стверджуючи, що звичайне, дитяче та нульове мило містить каустичну соду, а основа виготовлена з натуральних масел. Ваша заява свідчить про те, що Ви абсолютно не обізнані в темі миловаріння. По-перше, мило - це солі вищих жирних кислот, які утворюються при омиленні рослинних масел. Для омилення використовується каустична сода (гідроксид натрію) або гідроксид калію (для рідких та кремових мил). У результаті процесу омилення ми отримуємо мило - поєднання солей, в готовому милі каустичної соди НЕМАЄ - вона прореагувала. Записується склад мила двома варіантами: 1) перелік масел + використаний гідроксид натрію чи калію 2) перелік отриманих солей жирних кислот, наприклад, "пальмітат натрію, стеарат натрію, кокоат натрію" та ін. Саме по цьому варіанту написаний склад Вашої мильної основи. Тобто, Ви робите грубу помилку, стверджуючи, що у Ваша основа суто натуральна і виготовлена без "соди". Мало того, що для її виготовлення використовують гідроксид натрію, то ще й, на відміну від дитячого мила чи мила з нуля, у Вашій заводській основі домішано багато різних ПАРів, які зовсім не корисні для шкіри, а тим більше шкіри малюка. Окрім того Ви показуєте незнання предмету і ароматерапії, даючи неправильні назви, дозування тощо. І потім Ви цим милом будете мити малюків. А Ви знаєте, що неправильні дозування ефірних масел призводять до алергій, опіків, проблем зі здоров"ям тощо?! Особливо небезпечним є використання ефірних масел для дітей та вагітних. Ну і почитайте: http://techno.x51.ru/index.php?mod=text&txnode=148&uitxt=318 http://slovari.yandex.ru/dict/bse/article/00050/63700.htm http://www.xumuk.ru/encyklopedia/2724.html http://ru.wikipedia.org/wiki/Мыло про ефірні масла: http://community.livejournal.com/ru_soap/457706.html http://community.livejournal.com/ru_soap/395858.html
Відповідь: МК від cleonata "Мило ручної роботи" ви свої милка на виставку давайте!!!просто супер!!!!! п.с. а ви тими милками користуєтесь?бо я б напевно таку красу поставила на видне місце))
Відповідь: МК від cleonata "Мило ручної роботи" Oksy, як на вашу думку цією мильною основою можна тільки дорослим митися, на дитяче вона не годиться? Чи обов"язково додавати щось до неї, чи можна використовувати в чистому вигляді?
Відповідь: МК від cleonata "Мило ручної роботи" Ще зарано. От приїде слідуюча партія...а в мене вже стільки ідей! Я роблю з кожної партії маленьке милко, щоб одразу його випробувати. Тож так, ми миємось ними. А самі найкращі я мамі на подарунок тримаю.
Відповідь: МК від cleonata "Мило ручної роботи" Можна, але чи потрібно? Чи потрібні Вашій дитині на ніжну шкіру різні ПАРи та інша хімія? Дитину-алергіка нею мити не треба однозначно. Можна використовувати в чистому вигляді, але який сенс? До того ж вона в чистому вигляді м"якша і крихкіша, ніж звичайне мило, та швидко змилюється. Хочу процитувати компетентну людину: "Современное промышленное мыло (в том числе и из основы) на громкое название "мыло", мягко говоря не тянет, т.к. прямых продуктов "омыления" там очень небольшой процент. И называть этот продукт нужно "моющим средство для мытья: рук, лица, посуды и пр. (именно через запятую, т.к. разницы особой нет), а все полезности в данном "мыле" представлены в таком мизерном проценте, что говорить о каких-либо ухаживающих свойствах бессмысленно"
Відповідь: МК від cleonata "Мило ручної роботи" Oksy, то ви рахуєте, що магазинне мило краще за мило зроблене з основи?
Відповідь: МК від cleonata "Мило ручної роботи" Якщо можна я відповім за Оксі, те що знаю... Ні, митися і дітям можна звісно, але невідомо чи не буде алергії в дитини на якийсь компонент з тих що входять в її склад. Ми ж купуємо дитяче мило для дітей, яке теж має хімічні домішки, і не думаю що в магазинному їх менше, а може і більше... Ще одне, якщо робити милко для дітей, то не варто давати ефіри - вони алергічні, треба лише базові масла! І ще Оксі мала на увазі що якщо виготовляти мило "з нуля" то воно є менше алергенним, бо в ньому немає нічого крім каустичної соди і базових масел. А в мильній основі є ще окрім масел різні хімікати, хоча їх набагато менше нж в магазинному милі.
Відповідь: МК від cleonata "Мило ручної роботи" Перш за все треба читати етикетки зі складом - магазинне мило теж різне є, в т.ч. і дитяче. Ось заглянула в кладовку, де завалявся шматочок дитячого, яким колись користувались - там немає лауретсульфату та ще деяких компонентів. Але все одно є те, чим я дитину мити б не хотіла. Тому свого малого мию милом з нуля. Окрім того правильно написала Neverland: Але, мило з нуля не менш алергенне, а не алергенне, ящо воно виготовлене для дитини - тільки базові масла і каустик. Оскільки на кокосове, пальмове, касторове та масло ши (їх найчастіше беруть у дитяче) алергія буває дуже й дуже рідко. І так, якщо класти ефірні масла, то лише ті, що підходять дітям (я посилання там давала на перелік ефірок і вік, з якого їх можна використовувати), тільки у потрібному дозуванні і тільки якісні (для прикладу якісне ефірне масло буде коштувати не 10-15 грн за 5-10 мл, а в рази більше - десь від 50-60 грн і вище). Я б не радила використовувати у дитяче мило барвники (чи варто говорити, що не можна фарбувати мило фарбою для яєць, а потрібно пігментами?), а тим більше віддушки. І дуже обережно потрібно поводитись із різними добавками та активами. Ну і перш ніж робити мило навіть із основи чи дитячого, потрібно читати і вивчати матеріал - як, що і в яких дозуваннях.
Відповідь: МК від cleonata "Мило ручної роботи" Я так розумію з дописів, що Ви профі в миловарінні. Поясніть "чайнику" що таке оте "мило з нуля" і чи можливо його зробити в домашніх умовах? Покажу, що в мене вийшло з основи: Те, що справа - з оливковою олією. Дуже мені сподобалось. Шкіра рук після нього - просто супер, кремом мастити не потрібно В друге додала трохи морської солі зеленого кольору.
Відповідь: МК від cleonata "Мило ручної роботи" Мило з нуля - це мило, яке робиться з каустичної соди (NaOH) і рослинних масел, переважно пальмового, кокосового і оливкового. Більше туди згрубша нічого не входить. Потім можна додавати ефіри, різні додатки... Вдома варити можна. Єдине що з мого досвіду - це не дуже вигідно фінансово виходить якщо тільки собі і кільком друзям, бо термін придатності там маленький і варити вигідно по кілограму мінімум пів. А взагалі простір для фантазії там величезний і процес доволі цікавий
Відповідь: МК від cleonata "Мило ручної роботи" Дівчата, то не я буду, якщо не впхаю до розмови свого філологічно-влізливого носа нема такої речовини, як пальмове (чи ще якесь) масло. Є олія (олійка). Просто в російській мові олія - теж масло:rus:. А у нас масло - таке біле, тверде, на хліб мастимо :naci: Звиняйте :umbrage: Spoiler: ціхо-ціхо... П.С. хочу завтра сюрприз зробити домашнім - буду варити мило за вашими рецептами :ninja:
Відповідь: МК від cleonata "Мило ручної роботи" Ви не праві! По-перше, мило з нуля вариться з різних масел, каустичної соди та рідини, на якій розводять соду. А це може бути не просто вода, а що завгодно майже - молоко, відвар трав, сок тощо. По-друге, в мило з нуля можна додати багато корисник добавок: шовк, вівсяне молочко, м"якіть овочів, фруктів, трав, заварену каву, мелені висівки, мед, глини, шоколад, водорості тощо. Масла туди можна класти різні, особливо добре класти хороші масла на пережир, щоб вони доглядали за шкірою, а це буде масла ши, макадамія, лісовий горіх, виноградна кісточка, зародки пшениці тощо. По-третє, термін придатності у мила з нуля якраз не маленький. Зварене холодним способом мило вилежується до готовності як мінімум місяць, а то два чи три. Потім придатне рік як мінімум. Гарячим способом мило готове одразу, як застигне та просохне. Придатне також як мінімум рік. Головне правильно зберігати.
Відповідь: МК від cleonata "Мило ручної роботи" Що таке мило з нуля розписала вище. Зробити в домашніх умовах можна, АЛЕ для цього потрібно гарно вивчити інформацію, облаштувати робоче місце та добре вкластись грошима в облаштування, техніку та компоненти.
Відповідь: МК від cleonata "Мило ручної роботи" Ділюся з чоловіком своїми враженнями та планами щодо мила - сміється, каже - невже ото варто стільки возитися щоб помити руки, адже дитяче мило теж є непогане, а олійки можна і після миття нанести, менше в "нікуди" змиється... Тепер сама схиляюсь до такої думки
Відповідь: МК від cleonata "Мило ручної роботи" Анютко, картину теж можна купити, а можна й самому намалювати Важливо саме те, що воно буде зроблене нашими руцями, втілена буде наша фантазія, для мене це насамперед щось нове, цікаве, і що можна спезентувати як оригінальний подаруночок А це нарешті мої експериментики:shy: Біле - це Агу, жовто-коричневе - основа з чаєм)) Доречі, спочатку колір був більш насичений, а при застиганні зблід, правда заварка в мене була далеко не чефірна((