практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

Discussion in 'Діти-квіти' started by Ольга, May 8, 2007.

  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    ДО речі, щоб взагалі орієнтуватись в цінах, скільки зараз коштує нормальна няна, ака і пограється з дитиною, і їсти їй щось приготує, і погуляє достатньо, і позаймається - ну в общєм приблизно як мама. Ціна 15 грн/ година то нормальна ціна, чи може є дешевше? чи навпаки дорожче?
    Бо я принципі ще хочу дома побути, але восени, щось мені здається що мене з роботи вже почнуть конкретно напрягати щоб я виходила
     
  2. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    для старших діток які самі ходять на горщик, бавляться,їдять- ціна менша, а для грудничків, якого повністю обслуговує няня- ціна вища на 25% (суджу по тим пропозиціям які пропонували мені),а ще ціна залежить від вашої освіти(!)-ціниться медична, і досвіду роботи, а також від того як ви і ваш підхід до дитинки і роботи сподобаєтеся мамі ( і в жодному разі татові:girl_cool:)
     
  3. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"


    я думаю ціна середньостатистична, нормальна, і якість послуг залежить радше від особистих якостей няні, а не її вартості. Тут все дуже особисто і нетрадиційно :)
     
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    Usmishka, дякую, ну да... нянею я не працюю і не планую :) я її напевно шукати буду під кінець року.

    а няня хіба не бавиться з дитиною? що вона взагалі робить поки дитина грається чи спить вдень?
    Я собі просто уявляла так: ми зранку цьомаєм малу і їдемо по роботах, а няня в той час приходить робить малій кашку, ранішні мивальні процедури дитини, поїли, пограли, погуляли, казочку почитали, пообідали ( або те що мама приготувала або те що няня з наявних продуктів) мала поспала - няня тим часом поскладала іграшки, зробила полудник, помила посудку після обіду-завтраку, проснулись, підзакусили, пішли гуляти/грати/читати книжчку... ну і ввечері няня дочкавшись батьків йде додому.
    Чи то вже я поєдную до няні ще і обовьязки домогосподині?
    І ще, чи няням можна заборонити перегяд ТВ при дитині, користування компьютером і т.д.? Чоловік каже - встановимо камеру приховану хоча б на перший час..... бо невідомо що няня буде робити в той час поки буде насамоті з дитиною, інакше не перевірим, а може вона весь час ТВ буде дивитись чи вишивати а дитина буде сама з собою бавитись постійно.
    Щось я відчуваю буду дуууже прискіпливо няню вибирати....
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    Дитина повинна сама бавитись але погоджуюсь що не постійно. Я коли в далекій юності працювала нянею то для мене найважчим було піти гуляти з малим бо мені треба було з під стриху нести дитину і візок, а це було не надто весело бо малий вже був великий. Але я всеодно його брала на двір і він там хоча б годину бавився а потім приходили додому і він спав або просто бавився своїми забавками а я сиділа коло нього.
    В інших господарів коли малий лягав спати я також лягала на диван і спала ту годину.
     
  6. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    Моя подружка платила няні 40 грн в день,з квітня вже аж:girl_wink: 50грн.
    Це дуже мало,але з усього цього ,
    няня лише бавиться з дитиною ,гуляє,водить на заняття і ,звичайно,годує,але тим,що приготувала мама.Коли дитина спить,вона ,мабуть,також,бо до кімнати ніхто не заходить,поки малий не прокинеться.
    Подружці пощастило,що хоча няні і 60 років,але вона енергійна і сучасна жіночка.Ще й живе поряд,тому і така ціна за послуги.Працює з 9 ранку до 18.00
     
  7. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    В мене теж колись була няня (точніше не в мене, а в малого), і з свого досвіду скажу, що няню, яка б робила все це
    вам буде знайти вкрай важко, або за велику ціну. Робота няні - доглядати за дитиною, а не куховарити, прибирати, мити посуд. Моя няня могла ще зварити кашку, як малий був немовлям, але коли вже був старшим, то готувала я на цілий день.
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    у мене няні готували їсти але не перше, друге і компот а лишень зупку якусь. Я давала продукти а вони готували щось неважке.
     
  9. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    моя господиня вважала що здоровий сон малюка- заслужений відпочинок для няні, бо грудничка не полишиш ані на секунду- увесь час ти поруч, і в туалет йдеш коли маля спить.я під час Богданчикового сну заповнювала щоденник, складала режим дня, прасувала пеленки...,хоча від мене цього не вимагали.
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    так я не прошу готувати меня вечерю і мити підлогу...мені просто здається що помити за дитиною тарілочку вранці і після обіду тоє само собою понятно. Як і витерти попу і винести горшок.
    вот і я так хочу.... ну то певно як домовимось.
    візок 9 кг, дитина 15... 5 поверх... няня нам буде потрібна міцненька )))

    ---------- Додано в 01:02 ---------- Попередній допис був написаний в 00:58 ----------

    це просто ну дуууууже дешево
     
  11. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    Для масіка - так, але якщо доглядаєш за дитиною 2-3-річною, то я теж думаю, що то не проблема за нею помити тарілочку після трапези :girl_cool:

    Ніколь, в мене знайома зараз няні теж платила 50 грн в день. Це старша жіночка, доглядала багатьох діток перед тим. Дуже вихована пані, завжди в міру нафарбована і гарно доглянута. За ті 50 грн в день дивилась за дитиною, готувала їй їсти і прибирала, гуляла з нею + трошки прибирала дома, готувала. Але з дитиною не зійшлись: вона б більше сиділа, в тому числі в ТВ, а дитина дуже егергійна і непосида. Няня мало уваги приділяла іграм-забавлялкам.

    Особисто в нас зараз актуальне питання няні. Для себе вирішила точно одне - це не має бути жіночка 55-60 років. Ну не вірю, що вона витримає активний день з моєю Златкою :girl_haha: Все одно старші жінки і більше втомлюються, і їм вже, як то кажуть, по віку хочеться відпочити :girl_cool: Тим більше мені здається, що в якісь ігри-розвивалки краще бавиться з дитиною молодша няня, а не бабуся. Бабусі "обтяжені", як би то сказати, своїм життєвим досвідом: вони от стільки своїх дітей виховали, стільки чужих виняньчили :girl_cool: Можливо, я й помиляюсь, але таке враження в мене сформувалось.

    Однозначно як на мене, повинен бути період, коли і мама, і няня будуть дома разом з малечею. Я от нещодавно була в дикому шоці, коли моя одногрупниця розказувала, що в перший робочий день няні вона вийшла на роботу :girl_mad: Ну це ж шок для дитини! Чотири роки бути день в день з мамою, і тут тобі чужа тьотя дома! Ну нехай дитина комунікабельна, але ж ...Я того не розумію :girl_cool:
     
  12. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    Я ж кажу що все дуже суб"єктивно, розкажу як у нас.
    ми зранку всаємо, усі про процедури помитись-вдягнутись, і як правило поснідати, няня приходить, я ще розказую щоі як робити, що вдягати на двір і йду на роботу. Вона або гуляє з малечою або бавиться дома, залежить від погоди і обставин, годує супчиком і вкладає малечу спати.
    Супчик-варю у 90 відсотках сама, бо як варить няня-то малеча не дуже хоче то їсти і мене то нервує вигляд і смак, кожен звик до свого.
    Пі час сну денного в мене няня максимум то помиє посуд за сніданком, а снідає в нас тільки дитина і ми п"ємо чай-каву, ну і те чим пообідала няня. Решта часу напевно спить.
    По обіді, втає дитина, вони бавляться. Якщо хороша погода-йдуть на двір, але назад я вже забираю дитину.
    власне через няню наша доця з рік і 4 місяці вчилась жити без візка, бо то важко для жінки, в нас ліфта нема.
    Щодо чистоти-перше що роблю переступивши поріг-все складаю, то таяк би смерч пройшовся, хоча то ще залежить від дитини, в мене дуже скоро всім перебавлюється, а няня реально має темперамент спокійніший.
    ну думаю чому в нас не підключене ТВ не треба пояснювати:), Пк користуватись вона не вміє-отут великий плюс старшої пані:0
    Щоя її навчила-то бавитись разом з Ірою, так що за рік моя няня робить реальні успіхивже непогано ліпитьі малює:)
     
  13. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    мити посуд- робота домогосподині, а винаймали няню...хоча і з нею можна про все домовитись:girl_cool:
     
  14. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    Коли я брала першу няню через агенство, то в стандартні обов'язки няні входить підтримування порядку в дитячій (включно з витиранням пилу і пилососом), стежити за станом одягу дитини (не прати, але пильнувати, коли переодягнути), нагодувати дитину і прибрати після її їжі (в тому числі помити за дитиною посуд)
     
  15. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    Я думаю так: за що платимо, те і маємо.
    Якщо платиш мізер, то складно вимагати, щоб і дитина була розвинена, і накуховарено, і прибрано чисто. Наприклад, з Тугарушкою зараз сидить Маргаринчик. Вона моя персональна няня і я плачу їй за це 5 грн/год (роботою вважається, коли я йду по справах надовго, бо короткі виходи з дому доця сидить із синочком, як сестричка). Звісно, за ці гроші я можу розраховувати лише на те, що за Тугаром хтось просто дивиться, щоб він не пошкодився, щоб не боявся, що сам вдома, щоб пив та їв (те, що я зробила, звісно). Якщо доця з ним позаймається чи вкладе спати (таке було лише раз!) - даю ще і премію. Та в більшості випадків він сам собі бавиться, дивиться мультики (хороші з дисків,а не ТВ), а коли я приходжу додому - зустрічаю повний бардак, усе подіставано (Маргаринчик дозволяє йому практично все, лиш би не плакав) ітп. Та наразі я не можу дозволити собі більші витрати на це, тож задоволена тим, що маю.

    Одні мої давні знайомі рік тому платили няні 500$. За ці гроші няня робила все: і готувала, і бавила дитину, і гуляла, і прибирала.

    Особисто я, якби пішла працювати нянею (я і хотіла, але зараз багато чого змінилось), то робила б усе, про що попросили работодавці (в рамках догляду за дитиною, звісно), але оплата була б пропорційною зайнятості.
     
  16. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    золоті слова!
     
  17. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    Ну, взяла я дiвчину. Сьогоднi перший день. Я працюю з дому, доглядаю за нею. Поки що все нормально. Христя її одразу полюбила. Катя менi ховалась межи ноги, але вже сидить з нею i читає книжки. Я все показала, розказала, няня заколисала Христинку спати, i тепер з Катериною, а я на кухнi на компi висиджую. Єдине що мене трошки шокувало що вона спиталась чи можна покурити. Я трохи очi витрiщила, але сказала що НI, i попросила почекати з тим до кiнця робочого дня. Я нiчо немаю проти курцiв, але не бiля маленьких, i тим бiльше грудних дiтей. Я навiть як десь пiду в накурене мiсце i потiм вернусь додому то миюсь в душi i волосся також, щоб не смердiти дитинi. Надiюсь що коли мене не буде то вона всетаки буде чесна i не буде курити. Але я буду знати, бо Христя буде пахнути сигаретами якщо вона буде прокурена тримати дитину.
    Наступний день буде у п'ятницю. Мене вже не буде вдома. Ну, надiюсь що все буде гаразд. ХОча поруч мого дому завжди є мама (та й я, але тiльки не в цю п'ятницю) якщо що, завжди хтось пiд'їде за 5-10хв.
     
  18. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    Я шукала няню - як результата здала дитину у садок.
    Я переконалася що найкращу няну треба шукати за рекомендаціями знайомих або гуляти і наперед придивлятись до нянь, які гуляють з іншими дітьми, чекати, коли вони їх "випустять" і домовлятись наперед.
    Я шукала через агенції і оголошення - з агенцій самі розумієте, як з гуся вода - відповідальності ніякої а це ж треба пустити ЧУЖУ ЛЮДИНУ ДО ХАТИ!!!
    По оголошеннях приходили якісь неврівнорважені, з перегаром або сильним "доїждаючим" акцентом (не в образу нікому, але моя дитина тоді якраз вчилась говорити, а я сама няню ледве розуміла).
    Далі я подивилась програму по СТБ, як няні споюють і бють дітей і вирішила віддати свою в державну установу, де їх 20 і більше і вихователька хоча б не встигне всіх лупити...
     
  19. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

     
  20. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"