Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо... Незнаю, може не туди. Це моє оформлення шопки. Саму стаєнку робила з картонової коробки. В середині вмонтовано підсвітка.
Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо... Погода спияє, тож я прикрасила наш садочок льодяними прикрасами. Вчора робили такі з дітками, то у мене самої ручки чесалися!!!
Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо... Аліас, дуже креативно, десь підгледіли ідею, чи самі придумали?
Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо... Ось що я наробила з кленових листочків для батьківського завдання в садочок малому Спочатку назбирала тільки зелене листя в парку, але потім знайшла ще й кольорове. Кошик і білі сухі квіточки лишилися від подарованого колись букетика Це знимки при різному освітленні, і зовсім інакше дивляться. А ось що принесли інші батьки
Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо... Дівчаточка, а чи займається хтось вітражним розписом? Щось я не надибала в жодній темі..чи, може, погано шукала? Так хочеться знайти однодумців
Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо... Олена, чи може ще хтось знає, киньте в мене МК по виготовленню таких квітів з листків. Як ви це робите?
Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо... То мені Люда лінк давала, але я то пп ненароком стерла((( Стукайте до неї.
Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо... Оксанко, користайся моментом, зараз якраз час збирати листя, воно такого гарного забарвлення, що вийдуть надзвичайні квіти Рукодільниць-декупажниць хочу запитати: чи можна клеїти серветку на клей ПВА чи серветку розрізати на частини, чи клеїти усю одразу чи модна покривати звичайним лаком для дерева і з якими помилками може стикнутися початківець
Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо... Дівчата, це мої перші роботи, покритикуйте чи похваліть - декупаж, вітраж та декорування.Декупаж та декор старої лампи Вітражики
Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо... а я хочу розмалювати стару чорну сумку для лептопа, а ідей щось не маю... підкиньте будь-ласочка ідеї!
Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо... може моя думка тут зайва, але продаються контури для тканин чи іншого.. може якимось контрасним контуром підкреслити малюнок, хоча б вусики метеликів і тільця??
Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо... дуже навіть не зайва, навіщо я б про ідеї тоді питала? про контури навіть не чула, дякую, що підказали... фарбами для тканин малювала вперше, і по тканині впринципі теж... це тільки початок))) ще незавершена сумка.. порадьте ще, я метеликів, як бачите, намалювала на кришці... як гадаєте, доцільно продовжити їхні крила і на верхній та нижній частині?щоб як вона буде закрита (як зараз) - були повноцінні метелики? чи краще залишити таких і домалювати якісь квіточки чи ще щось?